Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 kakve cure volite?

Go down 
+24
zbunjena
baba s kolačima
Shiksa
Worm_heart
Djevojcura
Electra
femina
JAAL
Sekhmet
lakedistrict
Nepenthe
aaaa
pour femme
Niki
She Glows In The Dark
Kendra746
complex_particle
Pulse
Amazonka
Mya
Uh Huh Her
Erzsebet
Alex Ray
Judina sestra
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptysub srp 11, 2009 2:03 pm

Ja nisam zahtjevna. Da, imam svoj tip cure, ali to uopće ne mora biti fiksno. Stara priča kad mislimo da padamo na npr. crnke a onda se ludo zaljubimo u plavušu. Jedino da je ženstvena (za moje pojmove), s butch curom ne bih mogla. A ostalo nije presudno za vezu, uopće.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
zbunjena

zbunjena


Posts : 85
Join date : 30.09.2009
Dob : 40
Lokacija : planet Zemlja

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyčet tra 15, 2010 2:20 pm

obožavam tamnopute crnke,brinete,uglavnom sve što je garavo Laughing
volim vitkije,elegantnije cure,al ne da je kost i koža,jer žena bez malo cica i guzica je ko kuća bez dvorišta Laughing
nekako mi plavuše nisu nikad bile napete,ne znam zašto,al rijetko koja mi je privlačna,nekako mi crnka bolje stoji jer sam i sama tamnija.
volim kad ima lijepe ruke,to mi je jako,jako sexy,ne znam zašto.
ne sviđaju mi se nesigurne cure koje nemaju ni malo samopouzdanja.
i takoooo
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyčet tra 15, 2010 4:52 pm

zbunjena je napisao/la:
žena bez malo cica je ko kuća bez dvorišta Laughing

Ubij se
Laughing
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyčet tra 15, 2010 8:24 pm

Meni su uvijek bile thing punije tamnopute crnke ili brinete, sve što je garavo, kako reče zbunjena Smile
Dominantne, ženstvene, onako, španjolski, mediteranski tip. I crnkinje. Dakle, brinete ili crnke koje ne izgore na suncu Very Happy, latine ili crnkinje. Kažem, nije nikakvo pravilo, ali znam da su mi takve cure u pravilu privlačne a da mi blijede i mršave plavuše u pravilu nisu privlačne.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptypet tra 16, 2010 2:18 am

Šta ste zapele za garave Razz, ja sam isto sama garavuša pa mi se sviđaju moje suprotnosti, a to su djevojke porculanske prozirne puti, svijetlih očiju (plave su fatalne Cool ), plava ili crvena kosa.....ma uh sve vam moj avatar govori... in love love crazed
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptypet tra 16, 2010 4:28 am

Ma ne garave... tamnokose ali svjetlopute... Nisam baš fan tamnije put, iako bi mi možda kontrastna boja dobro pristajala Laughing

Ma znate šta.... samo da je zdrava .. Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptypet tra 16, 2010 1:40 pm

Erzsebet je napisao/la:
Ma ne garave... tamnokose ali svjetlopute... Nisam baš fan tamnije put, iako bi mi možda kontrastna boja dobro pristajala Laughing

Ma znate šta.... samo da je zdrava .. Laughing Laughing Laughing

Erz., hahahahahaha, umrla sam od smijeha, samo da je zdrava! Very Happy
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptypet tra 16, 2010 6:17 pm

Anokreksične, bez dupeta i sisa, bijele pute, s tamnim očima i tamnom kosom, dosta niske i totalne luđakinje.
[Vrh] Go down
zbunjena

zbunjena


Posts : 85
Join date : 30.09.2009
Dob : 40
Lokacija : planet Zemlja

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyuto tra 20, 2010 8:07 am

Erzsebet je napisao/la:
zbunjena je napisao/la:
žena bez malo cica je ko kuća bez dvorišta Laughing

Ubij se
Laughing

oprosti srce,nisam znala da nemaš...dvorište Razz
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyuto tra 20, 2010 8:42 am

zbunjena je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
zbunjena je napisao/la:
žena bez malo cica je ko kuća bez dvorišta Laughing

Ubij se
Laughing

oprosti srce,nisam znala da nemaš...dvorište Razz

Ja sam tako dobra kuća da mi dvorište nije potrebno Laughing
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyuto tra 20, 2010 11:04 am

Da sažmem ove komentare, ja mislim da je odlično da svaka voli različito kod cura; kako bi to izgledalo da sve cure vole jedan tip cure?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
zbunjena

zbunjena


Posts : 85
Join date : 30.09.2009
Dob : 40
Lokacija : planet Zemlja

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyuto tra 20, 2010 12:16 pm

erzsebet,u redu,dvorište si možeš naknadno...sagraditi Smile

yes,judina sestro,slažem se s tobom...nebi valjalo da svi vole samo crnke,šta bi onda meni ostalo Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyuto tra 20, 2010 12:44 pm

Judina sestra je napisao/la:
kako bi to izgledalo da sve cure vole jedan tip cure?

Da sve vole mene, ja bih bila i više nego zadovoljna Laughing Laughing Laughing

Šalim se. Pa sve cure i govore najčešće o istim kvalitetama: inteligentna, individualka, da drži do sebe, karakterna, zrela, sigurna u sebe, dobra u krevetu, bla bla bla .. Zato i ne volim baš kad me netko pita kakve cure volim, jer bi zapravo ispalo po mom iskustvu da volim neiskrene, sebične kučke Laughing ... što zapravo uopće nije točno hahaa!
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyuto tra 20, 2010 10:39 pm

Erzsebet je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
kako bi to izgledalo da sve cure vole jedan tip cure?

Da sve vole mene, ja bih bila i više nego zadovoljna Laughing Laughing Laughing

Šalim se. Pa sve cure i govore najčešće o istim kvalitetama: inteligentna, individualka, da drži do sebe, karakterna, zrela, sigurna u sebe, dobra u krevetu, bla bla bla .. Zato i ne volim baš kad me netko pita kakve cure volim, jer bi zapravo ispalo po mom iskustvu da volim neiskrene, sebične kučke Laughing ... što zapravo uopće nije točno hahaa!

Ti nisi znala da su one sebične i neiskrene kučke kad si ih upoznala, zar ne? I što je važnije, nisi zato bila s njima, zar ne? Smile
A ovo s istim kvalitetama; inteligentna, individualka, drži do sebe, sigurna, zrela, itd., da, sve kažemo sve divno i krasno, ali te kvalitete znače različito različitim ljudima. Nema veze s curama, ali evo, lupit ću kao primjer; netko Pervana smatra dobrim komičarem, a meni je neduhovita primitivna umišljena budala. Neka će cura reći da voli dobre knjige, i onda je pitaš primjer, a ona kaže Coelha. Njoj je Coelho dobra literatura, a meni, dobro, ne povraća mi se od njega, ali blizu sam. Smile You know what I mean. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptypet tra 22, 2011 7:33 am

Kada bih mogla birati, onda bi radije višu curu, jer i sama sam visoka (180cm), ne mora sad biti viša od mene, ali nikako ne ispod 165cm, to mi zbilja ne bi bilo lijepo za vidjeti..., ne volim mršavice, iako su neke prirodno takve, više mi se sviđaju cure s oblinama, pa da je i koji kilogram više, nebi mi smetalo ako je raspoređeno kako treba, jer ni sama nisam mršavica, ali nisam ni ona stokilašica, zapravo, dobro je raspoređeno, bila bi zadovoljnija jedino da nemam plivačka ramena Action 1 ...
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyned tra 24, 2011 4:36 am

Pa i nemam neki osobiti tip Smile


Zadnja promjena: Antigona Love; sub sij 07, 2012 12:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyned tra 24, 2011 5:05 am

Judina sestra je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
kako bi to izgledalo da sve cure vole jedan tip cure?

Da sve vole mene, ja bih bila i više nego zadovoljna Laughing Laughing Laughing

Šalim se. Pa sve cure i govore najčešće o istim kvalitetama: inteligentna, individualka, da drži do sebe, karakterna, zrela, sigurna u sebe, dobra u krevetu, bla bla bla .. Zato i ne volim baš kad me netko pita kakve cure volim, jer bi zapravo ispalo po mom iskustvu da volim neiskrene, sebične kučke Laughing ... što zapravo uopće nije točno hahaa!

Ti nisi znala da su one sebične i neiskrene kučke kad si ih upoznala, zar ne? I što je važnije, nisi zato bila s njima, zar ne? Smile
A ovo s istim kvalitetama; inteligentna, individualka, drži do sebe, sigurna, zrela, itd., da, sve kažemo sve divno i krasno, ali te kvalitete znače različito različitim ljudima. Nema veze s curama, ali evo, lupit ću kao primjer; netko Pervana smatra dobrim komičarem, a meni je neduhovita primitivna umišljena budala. Neka će cura reći da voli dobre knjige, i onda je pitaš primjer, a ona kaže Coelha. Njoj je Coelho dobra literatura, a meni, dobro, ne povraća mi se od njega, ali blizu sam. Smile You know what I mean. Smile

Da nastavim niz Laughing :
Potpuno se slažem s judinom sister the man Smile . Nisam, iskreno, prije o tome razmišljala, ali ima logike. clapping . da, istina je, svakaka osobina svakome znači nešto drugo. Da sada ponovo ne ponavljam primjere, ili dajem nove, samo da kažem the man the man . Smile thumbs up
[Vrh] Go down
Mhm

Mhm


Posts : 9
Join date : 01.05.2011
Dob : 34
Lokacija : Zadar

kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Emptyned svi 01, 2011 6:30 am

Dosad su me privlacile svakakve haha....al neznam kad bi sad morala uokvirit neki izgled to bi bilo: ženstvenost (glavno Very Happy ) , najviše padam na crvenokose blijede cure (ne gotičarke Cool ) , ne volim kada je cura previša ili preniža od mene, ono da je tu negdje i volim mršavice, sise nemora ni imat sad neke al bitno da je guza tu Cool

Al kad gledam ima toliko moždano zakinutih cura, ograničenih i statijaznamkakvih da mi ovo gore navedeno na kraju krajeva ne predstavlja puno, bitno da je otvorena, simpaticna i nježna Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





kakve cure volite? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
kakve cure volite?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kakav profil ljudi najviše volite?
» Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd
» Pozdrav cure :)
» Novo mijesto za cure
» BOK CURE I ŽENE LIPSTICK!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: