Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
nosferatu
Moderatorica
nosferatu


Posts : 3
Join date : 28.05.2009
Dob : 28

Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Empty
PostajNaslov: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Emptyned pro 20, 2009 8:16 am

Pisite, stavljajte slike, raspravljajte!
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Empty
PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Emptyned pro 20, 2009 9:22 am

Želim iPod s memorijom od 80 GB, ili još više. Po mogućnosti ona tuch verzija koja izgleda kao iPhone. Ili jednostavno iPhone s ogromnom memorijom pa da odmah imam sve što mi treba u jednom.

Mrzim mp4 playere! Mislim da je to najveća glupost ikada izmišljena, potpuno nešto nepotrebno i glupo. Ne nudi ništa korisno - ako ti treba player kupi mp3 player jer je ako ništa drugo onda manji i lakše je naći slušalice s pravim otvorom. a ne vjerujem da ikome trebaju fotografije na playeru za muziku.

Također mrzim iPod shuffle jer nema ekran pa me živcira kada mi se sluša neka pjesma, a ne mogu ju naći nego idem na shuffle i nadam se da se neću poroditi dok nađem pjesmu.

Hejtam i Motorola mobitele jer su retardirani i sretna sam jer sam se riješila svog.
[Vrh] Go down
asfdf




Posts : 46
Join date : 30.07.2009
Dob : 30

Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Empty
PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Emptypet pro 25, 2009 2:30 pm

edith


Zadnja promjena: 17; sub kol 28, 2010 12:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
nosferatu
Moderatorica
nosferatu


Posts : 3
Join date : 28.05.2009
Dob : 28

Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Empty
PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Emptysub pro 26, 2009 4:41 am

imam ja ovaj prvi Cool
[Vrh] Go down
asfdf




Posts : 46
Join date : 30.07.2009
Dob : 30

Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Empty
PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Emptysub pro 26, 2009 9:46 am

e nemaš više Twisted Evil


Zadnja promjena: asfdf; čet lip 07, 2012 1:25 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
tralala




Posts : 47
Join date : 12.06.2009

Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Empty
PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Emptypon vel 22, 2010 2:27 am

Ima nešto što mi silno ide na živce, al ne odnosi se direktno na neki gedžet nego na način uporabe istih. Naime, kronično me nervira kad se vozim busom na posao i kad mlađahna ekipa koja si put do škole krati slušanjem glazbe s mobitela/mp3456 i inih uređaja pritom ne koristi zgodan dodatak zvan slušalice, slijedom čega ja u rano jutro moram slušat razne Seke i Ace i njihove lažljivice, varalice, drugarice, izdajice i slično. What a Face Ne znam gdje su se to u gadgetovskoj evoluciji pogubile slušalice, al ovim putem apeliram da se vrate u modu, pretty please with sugar on top. smile

band

Što se teme tiče, bilo bi zgodno imat nekav e-book čitač. Knjige volim čitat u papirnatom obliku, al kojekakve članke i knjige u pdf formatu je zbilja tlaka čitat na monitoru.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Empty
PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd Empty

[Vrh] Go down
 
Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Slike cipela/čizama/sandala/drugo koje želite i koje vam se sviđaju
» 10 stvari koje mrzite...
» kakve cure volite?
» Kakav profil ljudi najviše volite?
» Čime se želite baviti a ne možete?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Znanost i tehnologija-
Forum(o)Bir: