Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 10 stvari koje mrzite...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

10 stvari koje mrzite... Empty
PostajNaslov: 10 stvari koje mrzite...   10 stvari koje mrzite... Emptypon kol 31, 2009 10:37 am

... jako, najviše? Wink
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

10 stvari koje mrzite... Empty
PostajNaslov: Re: 10 stvari koje mrzite...   10 stvari koje mrzite... Emptypon kol 31, 2009 12:58 pm

1. rano ustajanje-ali samo ako sam išla kasno spavati
2. čekanje jer God give me patience but make it quick
3. kišu-jer bez obzira na kišobran i što god da obukla-to više nije to
4. monotoniju-jer me izluđuje kad ne razlikujem danas od jučer
5. cendranje-ako nemaš konkretan problem za koji mogu predložiti konkretno rješenje-shut up!
6. hoću neću spike-make up your mind will you?!
7. nagle promjene raspoloženja kad to nalikuje na bipolarni poremećaj
8. kad stanem na žvakaću- pogotovo ako sam u japankama
9. smrljdljive ljude u tramvaju od ranog jutra: 21 stoljeće,kozmetički proizvodi marke Standard u Konzumu su svima dostupni bez obzira na krizu-za spas čovječanstva
10. kad mi se netko nabije u facu kad priča sa mnom-stavila bi znak:poštujte razmak...jer to obično uključuje skidanje dlaka, koje su uglavnom spojene s mojim tjemenom, s moje majice : da,počupaj mi kosu-kao da nije dosta da te moram slušati!
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

10 stvari koje mrzite... Empty
PostajNaslov: Re: 10 stvari koje mrzite...   10 stvari koje mrzite... Emptypon kol 31, 2009 2:32 pm

afrathevamp je napisao/la:

9. smrljdljive ljude u tramvaju od ranog jutra: 21 stoljeće,kozmetički proizvodi marke Standard u Konzumu su svima dostupni bez obzira na krizu-za spas čovječanstva

thumbs up definitivno, moj broj 1!
2. glavobolja, zubobolja, trbuhobolja, nogobolja i ostale boli
3. religijske fanatike
4. glupost općenito i sve njezine podvrste
5. sve što danas vole mladi- dakle narodnjaci, kultura bmw-a, sponzoruša, seljaštva, bbb-a, neonacizma i sve što ide uz to
6. vozače autobusa na power tripu koji su apsolutni vladari autobusa svog i silno im je super kulerski promrmljati (tiho, naravno) "pokaz" i onda, kada ih se ne čuje, jer tko više zaboga pita za pokaze, za to postoje kondukteri, siledžijski izlete iz one kabine tako da se prva 4 reda bakica sa hiljadu vrećica okrene za bahatom balavicom proklinjujući joj familiju u još 6 generacija, opravdavajući vozačev gnijev pravednika, prozivajući dotičnu pijanom narkomankom. Naravno, kad se slučajno dogodi da dotični pokaz imate (in jor fejs, babe), krenu epopeje o takvom neponašanju u njihovo doba...što mi nikad nije bilo jasno, jer se u njihovoj mladosti jahalo ili putovalo parobrodom, no dobro.
7. današnju emancipiranu superkul cosmo seksi uspješnu ženu ala Jelena Veljača
8. tekstove Jelene Veljače
9. činjenicu da Jutarnji daje 2 strane tekstovima Jelene Veljače
10. zmije
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

10 stvari koje mrzite... Empty
PostajNaslov: Re: 10 stvari koje mrzite...   10 stvari koje mrzite... Emptypon kol 31, 2009 2:57 pm

Dobra tema thumbs up

1. Hrvatski mentalitet koji veoma jasno i grubo poručuje- vi koji niste patrioti (najradije bismo rekli ustaše, ali kao ne smijemo, premda imamo ljude koji to kroz "legitimno" sredstvo govore - čitaj: Thompson), katolici, heteroseksualci, i općenito, imate konzervativan pogled na svijet- marš iz ove zemlje!

2. Patrijarhat. Jednom sam sjedila u kafiću. Prijateljicu pozdravi neki tip i njegova cura. Sjednu. On počne sipati patrijarhalne gluposti. Ja sam samo ustala od stola, uzela prijateljicu za ruku i sjela za drugi stol. To ne trpim. niti jedne milisekunde svog života neću potratiti slušajući ta sranja, a kamoli upuštajući se u razgovor. Dižem se i odlazim.

3. Vjernike koji ne misle svojom glavom i ne promisle kritički o onom što čitaju u svojim vjerskim knjigama, ili što im njihovi vjerski poglavari govore, kao da je kritičko mišljenje neka blasfemija. a najgori su mi takvi intelektualci; na području gdje su jaki, propitkuju svaku riječ i govore "pa ipak smo mi intelektualci", a čim na tapetu dođe religija, odmah nestane sva pamet.

4. Ljudi kojima se iz načina razgovora vidi da im je svejedno tko im sjedi prekoputa kao sugovornik, koji samo traže publiku, koji se ne interesiraju za baš tu konkretnu osobu s kojom razgovaraju.

5. Mrzim mržnju. Oksimoron.

6. mrzim ove nesposobnjakoviće koji sjede na čelu gay aktivističkim udruga, a blage veze nemaju o gay aktivizmu i kako ga otkomunicirati u ovoj zemlji.

7. Jadranku Kosor. God damn it, meni to nije žena. Žena koja nema ama baš nikakvu feminističku svijest, uopće ne mora biti poduprta feminističkom literaturom, i to u 21. stoljeću, je više šlapa nego žena.

8. Mrzim što nemam vremena družiti se malo više s ljudima koje nisam dugo vidjela.

9. Mrzim fizičku i psihičku bol, mrzim bolest, smrt, rat, licemjerje, nezainteresiranost, isključivost, netoleranciju, nedostatak bon tona, neposjedovanje smisla za humor, nametljivost, neiskrenost, tračeve, homofobiju, bifobiju, transfobiju, općenito queerfobiju, rasizam itd.

10. mrzim što nisam rođena u doba hipija, bilo gdje, i ovdje, kad je bio Novi val. Zvečka, Kavkaz, Polet, zanimljivi ljudi, kvalitetna komunikacija.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

10 stvari koje mrzite... Empty
PostajNaslov: Re: 10 stvari koje mrzite...   10 stvari koje mrzite... Emptyuto ruj 01, 2009 4:33 am

Ja mrzim:

1. To što sam se rodila u ovoj državi, a ne u Skandinaviji, Nizozemskoj, Španjolskoj, Argentini, Kanadi ili na Novom Zelandu.

2. Pure! Odvratne životinje, užasavam ih se. affraid

3. Nedjelju. cross Such a boring day.

4. Njemački jezik i naš glupski školski sustav, koji ga nameće/nalaže kao obavezan predmet zu lernen!

5. Roditelje/ljude koji okrenu leđa vlastitoj djeci i/ili se sprdaju s njima! Evil or Very Mad

6. Ljudski mazohizam: znate ono - čovjeku je teško, traži izlaz/pomoć. Vi mu pružite ruku, ponudite rješenje (YES, it DOES exist!cheers), pokažete mu put, a on NEĆE... Neće poslušati, neće probati! Voli on svoju muku/patnju. I ako pokuša nešto promijeniti/napraviti, boji se da neće više imati zbog i oko čega kukati i jadikovati. banging head

7. Nepravdu, nehumanost, neiskrenost (prema sebi i drugima), pakost, zadrtost, rigidnost, dramatiziranje i patetiku. Ljude koji mi se žele "uvući u guzicu" kako bi preko i uz pomoć mene nešto postigli/dobili, unatoč tome što me baš i ne vole (FOOLS, you can't buy me!).

8. Što se nogometu daje toliko medijskog prostora (a tek ono da je nogomet "najvažnija sporedna stvar na svijetu". Oh please!) i kada na tv-u moram(o) slušati o tome kakvu su kakicu imali naši nogometaši i što će momci papati prije nego krenu "u boj, u boj za narod svoj!". toilet

9. Kada se trudim nekoga iznenaditi i razveseliti nekom "sitnicom", a onda u znak zahvalnosti dobijem komentar u stilu "A nije bilo jabuke? Surprised "! Rolling Eyes (Can't you just say "THANK YOU!"?)

10. Menstruaciju i bolnu istinu svog života - da ja uvijek zbog neke pizde krvarim! pale
[Vrh] Go down
Prada><GirL




Posts : 31
Join date : 02.09.2009
Lokacija : Dubrovnik

10 stvari koje mrzite... Empty
PostajNaslov: Re: 10 stvari koje mrzite...   10 stvari koje mrzite... Emptysri ruj 02, 2009 5:08 pm

.
[Vrh] Go down
Sponsored content





10 stvari koje mrzite... Empty
PostajNaslov: Re: 10 stvari koje mrzite...   10 stvari koje mrzite... Empty

[Vrh] Go down
 
10 stvari koje mrzite...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd
» Slike cipela/čizama/sandala/drugo koje želite i koje vam se sviđaju
» dve zene iz Srbije koje zele...
» 5 lekcija koje vas je život naučio
» Modni stilovi koje volimo - pokažite slikom!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Društvene znanosti :: Psihologija-
Forum(o)Bir: