Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 kakve cure volite?

Go down 
+24
zbunjena
baba s kolačima
Shiksa
Worm_heart
Djevojcura
Electra
femina
JAAL
Sekhmet
lakedistrict
Nepenthe
aaaa
pour femme
Niki
She Glows In The Dark
Kendra746
complex_particle
Pulse
Amazonka
Mya
Uh Huh Her
Erzsebet
Alex Ray
Judina sestra
28 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptypet tra 24, 2009 5:16 pm

Kakve cure volite? Ako vam nedostaje riječi, svoje preferencije recite slikom. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptysub tra 25, 2009 5:02 am

niske! ma sve cure u koje se zagledam su niske! što je prilično bed jer sam ja visoka...
No
volim kratku kosu, ali ne muškaste frizure, nego cool slatke frizurice I love you
a ne znam, nemam neki određeni tip...jednostavno mi se sviđa i to je to :-)
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptysub tra 25, 2009 9:01 am

One koje izgledaju kao da su ispale iz '70-ih Smile
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptysub tra 25, 2009 9:04 am

Niske, mršave, blijede puti, plave oči, crna ili peroksidno plava kosa (dugačka), da furaju neki poseban stil...
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptysub tra 25, 2009 9:13 am

wow, zanimljivi odgovori! Evo kako je kod mene- prije su mi bile crnke, crnke i samo crnke, ali s vremenom su mi i druge postale privlačne. U biti, jedini kriterij mi je lice. Ako cura ima prodoran pogled, pametno, sadržajno i zanimljivo lice, ja padam.
Crnke mi jesu, however, ostale najveća tiha patnja (takva mi je i cura).
Ne volim premršave djevojke, volim da su malo punije. I volim da ima neki svoj stil, kao što kaže Uh Huh Her, volim i da je ispala iz 70-ih kao što kaže pineapple Smile a i ostali stilovi su dobrodošli.
Ako je ženstvena, svejedno mi je ima li kratku ili dugu kosu, ali ako već moram birati, onda radije dugu. Generalno mi se ne sviđaju one kratke, fora, lude, višebojne kratke "lezbačke" frizurice, pa makar bile i na ženstvenoj.
Volim cure koje malo izgledaju "bad", ali nisu bad. Tipa Fairuza Balk.

kakve cure volite? Fairuza-balk-2
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptysub tra 25, 2009 11:42 am

Nemam neki određen tip, mada sam uvijek nekako zapela za tamnokose curke Smile Mora mi imati "ono nešto", tako da mi izgled nije presudan.
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyned tra 26, 2009 4:59 am

ah, da, ono nešto neobrašnjivo privlačno I love you to je uvijek presudno
[Vrh] Go down
Amazonka




Posts : 2
Join date : 26.04.2009
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyned tra 26, 2009 9:14 am

volim zenstvenije djevojke, you`re welcome anytime!

za pocetak da barem izgleda kao zena, a ne kao one iz g-bara No
[Vrh] Go down
Pulse

Pulse


Posts : 23
Join date : 30.04.2009

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyčet tra 30, 2009 1:41 pm

Inteligentne.Humoristične.Spontane. One koje će uspjeti izmamiti moj pogled u masi.
[Vrh] Go down
complex_particle

complex_particle


Posts : 46
Join date : 26.04.2009
Dob : 36
Lokacija : ZG

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptypet svi 01, 2009 5:28 am

Volim duhovite, brze na jeziku i cure koje imaju neki vragolasti pogled... Što se tiče vanjskog izgleda, nemam neki kalup u koji se cura mora uklopiti, ali statistički gledano, uglavnom sam padala na tamnokose cure. Ženstvenijeg izgleda, ofkors Wink
[Vrh] Go down
Kendra746

Kendra746


Posts : 2
Join date : 02.05.2009

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyned svi 03, 2009 6:41 am

...MOJU, I SAMO MOJU...HI,HI...
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyned svi 03, 2009 1:01 pm

Hmmm....volim cure koje nisu preeksponirane na sceni(one koje sve znaju,sa svima su bile,same su sebi precool i slično).Sviđaju mi se cure koje su nenametljive a opet imaju nešto u sebi što privlači poglede.Uvijek su mi bile slatke one čudne frizurice u raznim bojama sa šiškama koje padaju preko oka,ali isto tako volim i dugu ravnu kosu.Piercing i tetovaža na pravom mjestu mi znaju biti seksi....Voljela bih upoznati neku koja voli muziku as much as i do,koja je samosvjesna i neopterećena time što je lezbijka/bi,s kojom mi nikada neće biti dosadno.Nisam baš zaljubljive prirode,ali kad zapnem za nekog onda zaista zapnem,i to najčešće za one koje nemogu imati Crying or Very sad Mogla bih nabrajati do sutra razne detalje,but you get the picture Very Happy
[Vrh] Go down
Niki

Niki


Posts : 43
Join date : 04.05.2009
Dob : 38
Lokacija : zg

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyuto svi 05, 2009 7:07 am

po izgledu volim više svjetliju kosu
što se tiče karaktera volim da su malo divlje Shocked mislim da ne budu monotone nego da im padaju svakakve gluposti na pamet ... ko meni Twisted Evil
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyuto svi 05, 2009 12:15 pm

@She glows in the dark
hehe, odličan opis - kao da sam ja pisala! Samo što bi ja još dodala, da mi se sviđaju one koje vole biti drukčije, isfuravaju neki svoj modni stil i nije ih briga što će netko drugi reći Smile Ja isto nisam zaljubljive prirode, bila sam samo jednom i to sretno Smile a sada soliram i čekam da naiđe ona prava - slatka, neobična, zanimljiva i moja! Very Happy
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyuto svi 05, 2009 3:13 pm

volim zabavne cure. fizički izgled mi više nije bitan kao prije. jebeš cure koje igraju samo na svoju lipotu.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyned svi 10, 2009 8:44 am

Volim i plave i crne i crvene...Very Happy...zapravo nemam neki poseban tip cure po izgledu na koji padam...glavno da baš nije previše butchasta...ipak ne tražim dečka...hehe...ali zato obožavam pametne cure koje imaju nešto što ih interesira u životu s kojima ne moram pričati samo o beckhamovima i sl...i ...ima još toga, al neću baš otkriti glavni adut na koji me može osvojiti jer onda sam gotova...hehe....
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptypon svi 11, 2009 6:12 am

Nebih nikada mogla biti sa curom koja ne voli/ne sluša/ne razumije muziku...Možda to je malo diskriminacijski nastrojeno od mene s obzirom na to da ja imam pravo slušati muziku,isto tako netko drugi ima svako pravo ne slušati muziku...no bez uvrede svima koji bi se eventualno mogli uvrijediti,ljudi koji ne vole muziku za mene su ljudi bez duše i osobnosti...
I zaboravih još dodati da jako padam na parfeme i miris tijela,kose,odjeće....
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptypet svi 22, 2009 7:16 am

Ma svi vole slušati muziku, ergo, svi imamo dušu Smile
Mene su pak do nedavno zanimale isključivo brinete smedjih očiju (bolje od čokolade he he), a kasnije se pokazalo da mogu "pasti" i na ostale. Najprije će me privući tamije (crnke i brinete) cure, ali kako fizički izgled nije presudan faktor u zaljubljivanju, mogla bih se zaljubiti i u plavušu. Najvažnije mi je da je cura ženstvena, da drži do sebe i svog izgleda... Volim onaj spoj ozbiljnosti, elegancije i neuhvatljivosti. Mora biti "jaka" i dominantna osoba.


Zadnja promjena: Nemam curu; pet lis 23, 2009 1:29 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
lakedistrict

lakedistrict


Posts : 5
Join date : 24.05.2009
Lokacija : zagi

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyned svi 24, 2009 2:27 pm

fizički volim vidjeti lijepo lice i vitkost, a iznutra me privuku "jako" pametne cure, svjesne sebe i svijeta oko sebe.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Plavuše, crnke, crvenokose, brinete, niske, visoke, punije, mršave?   kakve cure volite? Emptyuto lip 02, 2009 2:25 pm

Ne mislim pritom da je to krucijalno za odabir partnerice, jer sam sigurna da za većinu nas nije. Niti je imperativ. Ali pitam, imate li u tom smislu neke preferencije?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyuto lip 02, 2009 2:34 pm

Preferiram više crnke, tamnopute, moje visine ili malo niže.I ne volim mršavice poput sebe Laughing
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptyuto lip 02, 2009 2:42 pm

Volim niže cure i cure svoje visine, znači do nekih 170 cm Laughing Također volim da su i mršave, još kad ispadne ključna kost, koje rebro i zdjelica puppy U biti da su dosta sitne cure, mada i sama izgledam kao da će me najmanji vjetar otpiriti.Ne volim tamnije cure, uvijek mi se sviđaju one koje izgledaju kao da sunca nikada nisu vidjele.Preferiram crnu ili tamnosmeđu kosu, ali u zadnje vrijeme sve više i više mi se sviđaju plavuše, ali samo ako si znaju pogoditi boju (ipak nemaju svi prirodno divnu boju kose kao ja Razz), a najviše volim peroksidno i platinasto plavu.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptysri lip 03, 2009 12:48 am

Volim brinete i crnke, moje visine (168 cm) ili malo više. Mršavost mi ne smeta, jer nije vječna Smile
[Vrh] Go down
JAAL

JAAL


Posts : 58
Join date : 28.05.2009

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptysri lip 03, 2009 1:39 am

mmm tamnokose def...zelene i plave okice Smile visina od 175 cm pa do 185cm,nize ne dolazi u obzir jer sam ja mal vise povisoka djevojcica Laughing sto se tice tezine,vise volim mrsavice,ali ak je malo i popunjena osoba ne smeta,sam da nije toliko debeal,da joj sva kilaza kipti iz nje Laughing
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Emptysri lip 03, 2009 4:23 am

Hm..ako baš moram odabrati onda radije više cure (ja sam oko 175 cm) jer ne volim kad sam ja baš onako dominantno viša od cure,to mi je nekako kao mama i kćer hahahhah Laughing Uglavnom volim crnu ili crvenu/ljubičastu kosu ali dobrodoše su i one lude boje kose ali samo ako su profi napravljene.volim i skoro bijelu/platinastu kosu.Što se tiče težine to stvarno ovisi..neću reći mršave jer mršavost može i ružno izgledati iako nekim curama ta mršavost baš lijepo stoji,npr Sekhmet! tongue
Dok god je cura fit i brine o sebi sve mi lijepo izgleda i nemam neke posebne preferencije...
[Vrh] Go down
Sponsored content





kakve cure volite? Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? Empty

[Vrh] Go down
 
kakve cure volite?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kakav profil ljudi najviše volite?
» Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd
» Pozdrav cure :)
» Novo mijesto za cure
» BOK CURE I ŽENE LIPSTICK!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: