Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 kakve cure volite?

Go down 
+24
zbunjena
baba s kolačima
Shiksa
Worm_heart
Djevojcura
Electra
femina
JAAL
Sekhmet
lakedistrict
Nepenthe
aaaa
pour femme
Niki
She Glows In The Dark
Kendra746
complex_particle
Pulse
Amazonka
Mya
Uh Huh Her
Erzsebet
Alex Ray
Judina sestra
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 4:57 am

Ja volim cure s neobičnim crtama lica, da nisu klasične ljepotice, nego da imaju nešto što odskače, plijeni pozornost, he he. U biti cure koje su se meni sviđale uopće nisu bile lijepe, čak sam i ja toga bila svjesna Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 5:18 am

Ok je imati "svoj tip", ali ne zaljubljujemo se samo/baš u to (da ne bi bilo nesporazuma, ne kažem da je to netko ovdje i rekao). Poznavala sam curu koja je u životu imala 3 velike ljubavi i nijedna od njih fizički nije uopće bila njezin tip.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 6:33 am

pametna, sposobna i nježna...
...plava, crna, crvena svejedno, visoka, niska....više volim niže (da ja dominiram...zezam se tongue), mršave/ debele: ako nije baš stokilašica nema frke, a mršave meni je ok ako su prirodno takve, ali ako su toliko opsjednute svojim izgledom da su vječito gladne zbog toga ...onda ja kidam nalijevo....u ćevabdžinicu
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 7:03 am

uvijek sam padala na tamnopute crnke, a na kraju sam imala samo jednu takvu! Smile Eva Longoria mi je mmmmmmm I love you
[Vrh] Go down
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 7:34 am

Meni to opet nije bitno... ljudi uvijek misle da lažem ali stvarno nije! Može me privući bilo koja od tih boja, visina ili težina - ovisi. To ti je tako kod nas nimfomanki.... kitty dance šalim se...

Jedino što me sigurno neće privući je osoba koja izgleda kao nečiji klon, na kojoj je pol toga umjetno. To joj nekako oduzima karizmu o kojoj sam pisala u jednom od postova. Isto mi je bezveze što cure ponekad izgledaju kao da su sišle s pokretne trake iz Barbie tvornice. Da se razumijemo, oblačim se i ja moderno ali vjerujem da postoje određene granice do kojih to kopiranje može ići.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 8:52 am

...yeeeah, there are defianable trends; it's just whether or not we chose to follow them.
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 9:34 am

hm...više mi je uvijek presudno to kolko neka cura zrači...al padam na tamnu kosu i obline Smile
ahm da. i na niske cure. al baš niske. mislim, uvijek tako ispadne, da je cura koja mi se dopadne niska...a to je prilično bed jer sam ja visoka. prilično jako visoka huh ajoj... in love in love in love
[Vrh] Go down
Electra

Electra


Posts : 71
Join date : 29.05.2009

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysri lip 03, 2009 12:05 pm

volim kada žena ima dugu kosu;nisam baš ljubitelj kratke kose iako ima onih kojima dobro stoji. sve boje kose su mi ok, al crvenokose me nikada nisu privlačile. volim kada je žena fit, kada ima obline, mršave žene me ne privlače.može biti niža i viša od mene (ja sam 167), al ne volim baš kada ima više od 175 jer mi je to nekako too much i osjećam se "miće" Shocked
volim kada žena ima stila, kada ima stav, samouvjerenost, čvrstoću,....
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptyčet lip 04, 2009 11:23 am

prva cura mi je bila plavuša, i to prirodna platinasto plava plavuša...tak da sam dugo tražila nju u drugim curama i dugo imala crush na plavuše!!

a sad u zadnjih par godina mi se jako sviđaju brinete - duga kosa ili poluduga... welcome

nešto poput Simonice

obožavam dugu kosu na curi! kad sma zabrijala s jednom brinetom koja je imala jako dugu kosu do guze, i kad sam joj rukom prošla kroz kosu..osjećaj je bio predivan, i neponovljiv nažalost
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptypet lip 05, 2009 3:25 am

Djevojcura je napisao/la:


a sad u zadnjih par godina mi se jako sviđaju brinete - duga kosa ili poluduga... welcome

nešto poput Simonice



sorry ali moram se nasmijati.... kakve cure volite? - Page 2 Pardon
[Vrh] Go down
Worm_heart

Worm_heart


Posts : 17
Join date : 30.04.2009
Dob : 46
Lokacija : Rijeka

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysub lip 06, 2009 3:54 am

I mene je Simonica nasmijala kakve cure volite? - Page 2 E030

Više volim crnke... tamnokose, nego plavuše, kratka ili duga ni važno, glavno da stoji. A od fizičkog izgleda možda me više privuku od mršavijih do elegantno popunjenih i malo gore dole oko moje visine. To bi bilo ono na što bi po pitanju samo fizičkog gledanja bio turn on za mene kakve cure volite? - Page 2 A095 . Mada je sve to šturo rečeno i ne krucijalno važno da mora baš takva biti.
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysub lip 06, 2009 8:51 am

Nicky je napisao/la:
Djevojcura je napisao/la:


a sad u zadnjih par godina mi se jako sviđaju brinete - duga kosa ili poluduga... welcome

nešto poput Simonice



sorry ali moram se nasmijati.... kakve cure volite? - Page 2 Pardon

Zašto? ako gledamo fizički izgled ona je zaista jako zgodna žena

i preslatka (a ja volim slatkice)
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptyned lip 07, 2009 4:10 am

''Ljepota je u očima promatrača'' Wink
[Vrh] Go down
Worm_heart

Worm_heart


Posts : 17
Join date : 30.04.2009
Dob : 46
Lokacija : Rijeka

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptyned lip 07, 2009 8:42 am

Sekhmet je napisao/la:
''Ljepota je u očima promatrača'' Wink

Upravo tako, meni Simonica uopće ni lijepa pa ne mogu izdvojiti niti fizički upravo zato što mi njena osobnost stvara zamračenje pred očima i ne vidim onda niti fizičku ljepotu. Jednostavno ju ne doživljavam.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 9:15 am

Meni bi Simonica bila neprivlačna čak i da ima IQ veći od sobne temperature.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 10:15 am

Kad smo već kod Simone, ne znam šta su svi navalili na njenu inteligenciju, pod svi ne mislim na vas nego na medije. Pa dobro, cura je možda glupa, i šta sad? ne mora biti pametna. To mi je isto apsurdno koliko i ono kad su bili neki komentari za Janicu Kostelić da je ružna. Tako svejedno je li lijepa ili ružna, estetika izgleda joj ne treba u poslu kojim se bavi. Isto i Simona. Bilo bi sramota da se bavi nuklearnom fizikom a ne zna brojati do deset. ali kako se ne bavi nikakvim poslom za koji treba inteligencija i znanje... Zašto ne bi bila glupa!
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 2:04 pm

Ovo gore je definitivno najpametniji komentar do sada
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptyuto lip 09, 2009 5:15 am

Erzsebet je napisao/la:
Ovo gore je definitivno najpametniji komentar do sada

hvala, moj naklon cheers1
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Shiksa

Shiksa


Posts : 19
Join date : 06.06.2009
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptypet lip 12, 2009 12:40 am

Visoka, tamna, tamnih/crnih očiju, punih usana, oštrijih crta lica.Kosa crvena/ljubičasta/crna/platinasta(uglavnom kod kraće kose). Da se zna našminkat i to radi s vremena na vrijeme. (Obožavam crni tuš!). Atletski građena s određenim drskim držanjem, volim cure koje imaju lijepa leđa, malčice šira ramena i definirano čvrsto tijelo. Isto tako volim i žene koje su skladno građene s bujnim oblinama u kojima se utopim. Mislim, bitno da to meni nekak u cjelini štima Razz. Što se tiče stila, jako padam na ženstvenu alternativu, uglavnom punkerice i gotičarke. Ali, može to biti najobičnija majica i hlače, ako to dobro funkcionira. Jako me bode u oči kad mi se ne sviđa kako se netko obukao. Obožavam tetovaže i piercinge na ženama, pogotovo kad su lijepi i dobro stoje. Poželjno je da hoda uspravno i opušteno, ali ima nešto pomalo agresivno u hodu... Sve ovo što sam sad napisala recimo da opisuje ženu koja bi mi se sigurno svidjela, ali ništa od toga ne vrijedi, ako to ne funkcionira zajedno i ne slaže se s karakterom. Isto tako nije isključena mogućnost da će mi se svidjeti cura s znatno drugačijim atributima.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptypet lip 12, 2009 12:27 pm

Shiksa, upravo si opisala Sekhmet! Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptypet lip 12, 2009 12:31 pm

Laughing
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptypet lip 12, 2009 2:35 pm

Hoće li se Sekhmet oglasiti, i wonder Very Happy
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptypet lip 12, 2009 5:05 pm

No comment tongue
[Vrh] Go down
Shiksa

Shiksa


Posts : 19
Join date : 06.06.2009
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysub lip 13, 2009 3:41 pm

Haha, vidiš stvarno xD xD pirat
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Emptysub srp 11, 2009 12:36 pm

jebate...previše ste zahtjevne..to je strašno! Shocked

ja sam znatno skromnija!

za mene cura ne mora bit miss univerzuma da bi mi se svidjela

(al neće mi bit mrsko ak ima tu titulu) cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





kakve cure volite? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kakve cure volite?   kakve cure volite? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
kakve cure volite?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kakav profil ljudi najviše volite?
» Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd
» Pozdrav cure :)
» Novo mijesto za cure
» BOK CURE I ŽENE LIPSTICK!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: