Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koji su vaši hobiji???

Go down 
+17
Nepenthe
Alex Ray
fit
pour femme
baba s kolačima
Sekhmet
Dreamer
Worm_heart
She Glows In The Dark
hellen_stewart
aaaa
Judina sestra
Djevojcura
complex_particle
Uh Huh Her
Mya
nivescelzijus
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptypet svi 15, 2009 11:28 am

Hehheh,Simsi su super!Ali ja sam trenutno opsjednuta igricom Evil Genius u kojoj je cilj postići world domination hahhaha,imaš svoje podanike koji grade za tebe i tako...jako zabavno:)a volim i final fantasy VIII tu i tamo zaigrati.Prije par godina bila sam opsjednuta Tomb Raiderom....sve sam nastavke odigrala i to u rekordno brzom roku Cool
A volim i crtati anime likove kad imam vremena i inspiracije,raditi u photoshopu....Veliki sam fan tehnologije općenito..i gadget freak:)
[Vrh] Go down
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptypet svi 15, 2009 3:07 pm

ajme Evil Genius <333 to sam obozavala igrati, sjecam se da sam znala izmisljat da sam bolesna u osnovnoj samo da bi ostala doma igrati haha xD predobra je igrica!

e da ja cu isto dodati da sam veeeliki freak za tehnologiju, kompjutere, software, etc. alien
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptypet svi 22, 2009 8:39 am

Čitanje, učenje talijanskog, skupljanje razglednica i parfema, šetnja po prirodi, reket i loptica, kartanje i... lipstick, of course Smile


Zadnja promjena: Nemam curu; sub svi 30, 2009 10:22 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Electra

Electra


Posts : 71
Join date : 29.05.2009

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptysub svi 30, 2009 8:22 am

Budući da mi posao oduzme veći dio dana preko tjedna, moji hobiji su se sveli na minimum. Slobodno vrijeme pokušavam iskoristiti u rekreaciji-trčanje, vježbanje, squash, tenis. Kada dođe ljeto nastojim se svaki dan baciti u more i isplivati. Moj autić mi je isto veliki hobi jer uživam u brzini, vožnji i često znam sjesti u njega i krenuti u nepoznato.Samo da vozim i jurim!Jedan od dražih hobija Sad mi je i šankiranje s frendicama i frendovima, iako toga ima sve manje i manje radi već spomenutog nedostatka vremena.... Sad
[Vrh] Go down
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 7:16 am

Ja sam uglavnom knjiški moljac. Kad ne čitam ono što mi je obvezno, onda kopam po knjižnici i tražim ono neobavezno. geek
Pored toga, trčim, nekad kraj mora, nekad u šumi (ima posebna staza, da nebiste neš pomislile), strastvena sam odbojkašica, plivanje obavezno po ljeti...a trebam još nadodati i kavice s frendicama koje su obavezne
[Vrh] Go down
scarlet

scarlet


Posts : 18
Join date : 07.06.2009
Lokacija : zg

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptyned lip 07, 2009 8:14 am

ajrobik prvenstveno, rolanje, izlasci, kave, i tako to:)
btw jel zna netko tenis? ili je mozda za rolanje sub/ned, jarun?
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptyned lip 07, 2009 8:26 am

Tenis? cheers love crazed Ja sam luda za reketima i lopticama, a moram se pohvaliti da ga igram fenomenalno. Tko treba nekoga za drugu strane mreže, call me - and win, if you can Twisted Evil Laughing
[Vrh] Go down
scarlet

scarlet


Posts : 18
Join date : 07.06.2009
Lokacija : zg

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptyned lip 07, 2009 8:34 am

opa jel to neki poziv ?:p
samo reci vrijeme i mjesto- and naravno be there Wink
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptyned lip 07, 2009 10:05 am

Yep, to je poziv! Izazivam te na dvoboj Laughing A rolati se ne znam, nekako mi ne ide to održavanje ravnoteže, pa se bojim da ne završim u jezeru! Laughing
[Vrh] Go down
shpijunka

shpijunka


Posts : 17
Join date : 09.06.2009
Lokacija : blizu fridgea

Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Emptyuto lip 09, 2009 12:34 pm

bajk, svi moguci sportovi s loptom, surfanje netom, kuhanje, putovanja, koncerti... ma sve Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Koji su vaši hobiji???
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vaši roditelji
» Vaši radovi na portalu
» Ljudi koji dijele pamet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Hobiji, interesi, rekreacija...-
Forum(o)Bir: