Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koji su vaši hobiji???

Go down 
+17
Nepenthe
Alex Ray
fit
pour femme
baba s kolačima
Sekhmet
Dreamer
Worm_heart
She Glows In The Dark
hellen_stewart
aaaa
Judina sestra
Djevojcura
complex_particle
Uh Huh Her
Mya
nivescelzijus
21 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptysub svi 09, 2009 6:28 am

Svrha je da se bolje upoznamo i povežemo, a kako ćemo to bolje postići nego nađemo li iste hobije i iste interese.

Koji su vaši hobiji dok ne radite, studirate ilio ne idete u školu???

Npr. ja heklam i štrikam gaće za muža, sebe i djecu.
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptysub svi 09, 2009 8:08 am

plešem, rolam, vozim bike....
Jel surfanje netom isto hobi? Laughing
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptysub svi 09, 2009 8:39 am

Sviram, pišem, izlazim.
[Vrh] Go down
complex_particle

complex_particle


Posts : 46
Join date : 26.04.2009
Dob : 36
Lokacija : ZG

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptysub svi 09, 2009 9:19 am

Trčim, vozim bicikl, planinarim... I onda tamanim sladolede bounce
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptysub svi 09, 2009 3:55 pm

briga i njega napuštenih životinja cat
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptysub svi 09, 2009 4:17 pm

Ovaj forum, ako se to može nazvati hobijem, nadam se da će za sve nas biti i više od toga jocolor
Osim toga ponekad pišem iako sam trenutno u blokadi, kao nešto malo crtam, štrikala i heklala jesam, ali nisam već dugo...Znam svirati bubnjeve, gitaru i klavir, ali ni to nisam već dugo...Zapravo, nisam već ništa od toga jako dugo. What a Face
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyned svi 10, 2009 4:35 am

kuhanje, popravljanje svega što se pokvari a dođe mi pod ruku, programiranje i sve ostalo vezano s kompovima, mobitelima i sl...i astronomija iako sam to u zadnje vrijeme malo zapustila.... Embarassed
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyned svi 10, 2009 3:21 pm

ahhh....kad čujem programiranje....imam ispit iz toga za mjesec dana, pa sam odmah luda! Smile daješ instrukcije?Very Happy
[Vrh] Go down
hellen_stewart

hellen_stewart


Posts : 10
Join date : 26.04.2009
Lokacija : ...na kolodvoru....

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptypon svi 11, 2009 3:49 am

Moj jedini hobi,moja najveća ljubav je POEZIJA.Čitam i pišem...
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptypon svi 11, 2009 5:00 am

Nikad dovoljno vremena za sve što bi htjela raditi.... Sad Ali kad stignem volim puno čitati ,gledam anime,tu i tamo odem planinariti,rolam,vozim bajsikl,kuham... nekoć sam se bavila svime i svačime ali sad mi je fax " pojeo " društveni život tako da više ništa ne stižem kao prije...
[Vrh] Go down
Worm_heart

Worm_heart


Posts : 17
Join date : 30.04.2009
Dob : 46
Lokacija : Rijeka

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptypon svi 11, 2009 11:18 am

Uuuu hobiji.. ako krenem ne znam kada ću stati... samo da je moving Smile
Fitnes, martial arts, šetnje, ako se planira ići kamo prva sam na popisu bez da me se treba pitati Smile, role onak klimavo Smile, bicikla ako se stigne, plesati! (mmm) bounce , volim pročitati dobru knjigu... jel se može kafenisanje staviti pod neku vrstu rekreacije? a promatranje ljudi? Smile badminton, frizbi, kotrljanje niz livadu cheers
[Vrh] Go down
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptypon svi 11, 2009 3:07 pm

uh hobiji I love you dakle, najvise volontiranje, briga o zivotinjama, editiranje i slaganje videa, crtanje, pisanje, sviranje.....

zapravo ovo sve stalno radim, tako da mi skola dode vise kao hobi xD
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptysri svi 13, 2009 4:43 am

Maketarstvo (bitka kod Staljingrada trenutno u izradi). Nisam još upoznala curu kojoj je to također interesno područje,pa ''davim'' straight prijatelje s tim.
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptysri svi 13, 2009 10:10 am

Sekhmet je napisao/la:
Maketarstvo (bitka kod Staljingrada trenutno u izradi). Nisam još upoznala curu kojoj je to također interesno područje,pa ''davim'' straight prijatelje s tim.

Zakon, ja bi to alien ali sam ograničena prostorom i drhtavim rukama. Jel se računaju legići i one revellove makete brodova? I kak to radiš, u kojoj veličini, kojim materijalima Question
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 2:17 am

Ipak nas ima cheers

Nemam ni ja prostor za napravit maketu veličine koju bih htjela,a htjela bih napravit čitav Staljingrad.Naravno, Revell ima super maketu Dresdena.Ovu maketu izrađujem u mjerilu 1/35 ( tenki i katjusha su gotovi, vojnici su u izradi, azatim slijede građevine). Što se tiče samog materijala, ne mislim napravit dioramu kako se inače radi, već od prirodnog materijala ( osim stabala ), jer želim postić što realističniji izgled same diorame. Čak u pozadini mislim stavit fotku Volge iz same bitke kod Staljingrada.

Je li imaš kakvu maketu?
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 3:17 am

sport, gluma i stripovi
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 11:13 am

Sekhmet je napisao/la:
Ipak nas ima cheers

Nemam ni ja prostor za napravit maketu veličine koju bih htjela,a htjela bih napravit čitav Staljingrad.Naravno, Revell ima super maketu Dresdena.Ovu maketu izrađujem u mjerilu 1/35 ( tenki i katjusha su gotovi, vojnici su u izradi, azatim slijede građevine). Što se tiče samog materijala, ne mislim napravit dioramu kako se inače radi, već od prirodnog materijala ( osim stabala ), jer želim postić što realističniji izgled same diorame. Čak u pozadini mislim stavit fotku Volge iz same bitke kod Staljingrada.

Je li imaš kakvu maketu?

Joj, super Very Happy ! Ma ja nemam apsolutno ništa jer su to stvari koje prve stradaju u selidbama, ali svako malo razmišljam da krenem nešto raditi. Meni su opsesija tlocrti kuća, stanova, bilo kakvih građevina generalno tako da bih, kad bih nešto radila, krenula od vulgaris drvenih letvica, ljepila i čavlića i udri na primjerice stambene komplekse '80 u Zg geek .Ali opet, za to mi treba prostor za rad, ormar s alatom...bogu hvala na Simsima pomoću kojih bar donekle mogu prebacivati nešto iz glave.
I super ti je ideja za fotku u pozadini, ma čuda se mogu napravit time!
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 11:15 am

pour femme je napisao/la:
sport, gluma i stripovi

Alan Ford, Alan Ford cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
fit

fit


Posts : 30
Join date : 26.04.2009
Dob : 37
Lokacija : du

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 12:00 pm

bicikliraje, veslanje, planinarenje i opcenito sve sta se tice sporta i prirode . .
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 12:23 pm

baba s kolačima je napisao/la:
Sekhmet je napisao/la:
Ipak nas ima cheers

Nemam ni ja prostor za napravit maketu veličine koju bih htjela,a htjela bih napravit čitav Staljingrad.Naravno, Revell ima super maketu Dresdena.Ovu maketu izrađujem u mjerilu 1/35 ( tenki i katjusha su gotovi, vojnici su u izradi, azatim slijede građevine). Što se tiče samog materijala, ne mislim napravit dioramu kako se inače radi, već od prirodnog materijala ( osim stabala ), jer želim postić što realističniji izgled same diorame. Čak u pozadini mislim stavit fotku Volge iz same bitke kod Staljingrada.

Je li imaš kakvu maketu?

Joj, super Very Happy ! Ma ja nemam apsolutno ništa jer su to stvari koje prve stradaju u selidbama, ali svako malo razmišljam da krenem nešto raditi. Meni su opsesija tlocrti kuća, stanova, bilo kakvih građevina generalno tako da bih, kad bih nešto radila, krenula od vulgaris drvenih letvica, ljepila i čavlića i udri na primjerice stambene komplekse '80 u Zg geek .Ali opet, za to mi treba prostor za rad, ormar s alatom...bogu hvala na Simsima pomoću kojih bar donekle mogu prebacivati nešto iz glave.
I super ti je ideja za fotku u pozadini, ma čuda se mogu napravit time!

I ja volim radit sa alatom, popravljat, izrađivat, bojat I love you

Simsi su super,igrala sam ih jako dugo Smile
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 1:32 pm

Sekhmet je napisao/la:
baba s kolačima je napisao/la:
Sekhmet je napisao/la:
Ipak nas ima cheers

Nemam ni ja prostor za napravit maketu veličine koju bih htjela,a htjela bih napravit čitav Staljingrad.Naravno, Revell ima super maketu Dresdena.Ovu maketu izrađujem u mjerilu 1/35 ( tenki i katjusha su gotovi, vojnici su u izradi, azatim slijede građevine). Što se tiče samog materijala, ne mislim napravit dioramu kako se inače radi, već od prirodnog materijala ( osim stabala ), jer želim postić što realističniji izgled same diorame. Čak u pozadini mislim stavit fotku Volge iz same bitke kod Staljingrada.

Je li imaš kakvu maketu?

Joj, super Very Happy ! Ma ja nemam apsolutno ništa jer su to stvari koje prve stradaju u selidbama, ali svako malo razmišljam da krenem nešto raditi. Meni su opsesija tlocrti kuća, stanova, bilo kakvih građevina generalno tako da bih, kad bih nešto radila, krenula od vulgaris drvenih letvica, ljepila i čavlića i udri na primjerice stambene komplekse '80 u Zg geek .Ali opet, za to mi treba prostor za rad, ormar s alatom...bogu hvala na Simsima pomoću kojih bar donekle mogu prebacivati nešto iz glave.
I super ti je ideja za fotku u pozadini, ma čuda se mogu napravit time!

I ja volim radit sa alatom, popravljat, izrađivat, bojat I love you

Simsi su super,igrala sam ih jako dugo Smile

Ma evo ti cvijetak flower
I ja sam za alat, popravljanje, a bojanje je ipak nešto posebno, sam čin me ful opušta, obožavam recimo bojat namještaj, igrati se s bojama, svi živi ormari, stolice, stolići itd su isterorizirani i bježe po stanu kad me vide s kistom Very Happy . Dok sam živjela u kući (više kvadrata, jel) sam znala donosit stoliće, noćne ormariće itd sa glomaznih otpada i preuređivat ih. A otkad sam skužila da u simsima mogu gradit i stanove dobila sam krila....
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 3:52 pm

Ah Simsi I love you , mogu dane i dane provesti igrajući ih i gradeći tamo.
Baš sam nedavno izgradila cijeli grad, još kad sam otkrila kakve se sve stvari mogu raditi - presretna sam.
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 3:59 pm

aaaaaaaaaah da Simsi! pogotovo dok sam otkrila da se cure mogu zaljubit u cure.... I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 4:01 pm

Ja sam to otkrila još u osnovnoj školi dok sam imala Sims 1.U dvojci mogu i posvojiti dijete Very Happy
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Emptyčet svi 14, 2009 4:02 pm

i ja Very Happy i to mi je bilo fantastično otkriće!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koji su vaši hobiji??? Empty
PostajNaslov: Re: Koji su vaši hobiji???   Koji su vaši hobiji??? Empty

[Vrh] Go down
 
Koji su vaši hobiji???
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vaši roditelji
» Vaši radovi na portalu
» Ljudi koji dijele pamet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Hobiji, interesi, rekreacija...-
Forum(o)Bir: