Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jeste li ikad spavale s muškarcem?

Go down 
+23
malena20
zbunjena
Delerium
Ancksunamun
punk_kitten
Jackie Cane
afrathevamp
Amelie
scarlet
Electra
Shiksa
Virgin Mary
Djevojcura
JAAL
She Glows In The Dark
Alex Ray
aaaa
Erzsebet
Uh Huh Her
Nepenthe
Sekhmet
complex_particle
Judina sestra
27 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptypon lip 29, 2009 1:45 pm

meni recimo nije odbojno, al kužim odbojnost. ajde još bi nekako podnjela da me tip jebe...ali da me dira ili liže...uh ne. znam da je to apsulutno kontradiktorno i neshvaljivo, al neznam zašto je tako.....
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptypon lip 29, 2009 2:32 pm

Da. Imala sam parnere oba spola. Dakle, volim i jedno i drugo,ali da sve ne bude tako jednostavno ja, za razliku od svih frendica s kojima sam razgovarala jedva čekam da završi penetracija. Do tad mi je sve super,ali za razliku od straight cura koje jedva čekaju da im ga stavi ja to shvaćam kao nešto što dolazi na kraju i sva sreća ne traje predugo. Nije da me boli samo mi je bezveze kad ne vodi ničemu (npr. orgazmu kao većina ostalih radnji).
Meni je užasavajuča pomisao analni seks-pa jedva da odradim vaginalni seks Rolling Eyes
Ipak, lijepo mi je na drugi način-volim gledati partnera kako uživa u tome..a ako je mrak onda je fakat banana banana dance
[Vrh] Go down
Jackie Cane

Jackie Cane


Posts : 8
Join date : 06.07.2009
Dob : 36

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptyuto srp 07, 2009 10:14 am

Također sam imala partnere oba spola, ali neznam...tesko je meni to objasniti... ne ovisi mi uopce o spolu osobe hoce li sex biti dobar nego o nekom "kliku" i kompatibilnosti, koliko sam spremna opustiti se s određenom osobom... Inace uvijek sam mislila da padam jako na izgled, ali zadnji me (tip) razuvjerio... mislim tip zaista izgleda predivno, ali boze moj katastrofa....ja sam jedva cekala da to zavrsi, tehnicki je radio sve kako treba ali nikako nije islo, ne kuzim u cemu je problem bio... Valjda se palim na mozak i osobnost, ne na izgled, ipak. Barem sam skuzila da nisam povrsna Laughing Inace uvijek sam birala neke ljepuskaste, pomalo zenskaste tipove, koji su voljeli sminku, bili umisljeni i jako drzali do sebe... "pravi muskarci" su mi koma XD Naravno, ne tvrdim da iznimke ne postoje.
[Vrh] Go down
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptyuto srp 07, 2009 12:44 pm

uzivam u najbolje od oba svijeta I love you sto se tice muske strane imam jednog ali vrijednog vec godinama, a s zenske strane dosta eksperimentiram...ne u smislu biseksualnosti, to je od kad se sjecam zacrtano kod mene xD vec kroz promjene partnerica i razlicitih stvari u seksu...nazalost nemam stalnu partnericu, drzim sve opcije otvorene ali bilo bi zabavno jednom imati nesto stalnije Smile
[Vrh] Go down
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptysub srp 18, 2009 1:12 am

E sad..

muškarci me privlače samo kao robovi, dakle oralno me zadovoljavaju u s/m kontekstu..
Penetracija ne dolazi u obzir.

Iako sam bila u braku sa muškarcem, koji nije bio mojih sklonosti, niti imao veze sa transvestizmom i onim što volim..bio mi je prvi i vjerojatno zadnji..bio je divan..obožavala sam ga..

eto ipak me jedan fascinirao, i nisam ga gledala kao roba..
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptyned pro 06, 2009 1:25 pm

Ne, nema sanse, tipa jednostavno nemogu ni zagrlit..
[Vrh] Go down
zbunjena

zbunjena


Posts : 85
Join date : 30.09.2009
Dob : 40
Lokacija : planet Zemlja

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptyned pro 06, 2009 1:29 pm

jesam
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptyned pro 06, 2009 1:52 pm

Jesam jednom i moram priznati da mi je sad drago što jesam, jer imam valjani dokaz da me to jednostavno, kao ni muški, ne privlači.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptyned pro 06, 2009 2:15 pm

Kao što je rekla Shiksa, ne gade mi se muškarci. Ne gadi mi se fizički kontakt s njima, samo ne želim seksualan kontakt s njima. Ima divnih osoba, kako muških tako i ženskih, dakako, a kad mi netko manje ili više, ovako ili onako priraste srcu, volim tu osobu zagrliti, dotaknuti joj rame, itd. To vrijedi i za muškarce i žene.
Naravno, s muškarcima pazim malo više na to, pogotovo kad nisam sigurna kakav je još, da ne bi moje dodire po ramenu shvatio kao nekakvo nabacivanje. Tu sam opreznija nego sa ženama. Ali generalno, ne gadi mi se zagrliti mušku osobu koja je meni draga, zašto ne? Seks je, dakako, sasvim druga stvar. Ne želim ga s muškarcima, samo sa ženama. Ne želim ga ni sa ženama, samo s jednom. I love you
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Gia




Posts : 3
Join date : 09.12.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptysri sij 06, 2010 2:07 pm

Nisam niti namjeravam. Jednostavno me to ne privlači.
[Vrh] Go down
slet

slet


Posts : 3
Join date : 21.02.2010
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptyned vel 21, 2010 2:43 am

jesam i spavam redovito..
nevjerojatno je dobro i potpuno drugačije nego sa ženom...volim oboje definitivno
[Vrh] Go down
HotMess

HotMess


Posts : 16
Join date : 21.04.2011
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptysri svi 04, 2011 3:02 pm

Ne,i ne planiram Razz
[Vrh] Go down
stracciatella

stracciatella


Posts : 41
Join date : 28.04.2011
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Emptysri svi 04, 2011 3:14 pm

Bila sam (pre)dugo u fazi deniala, tako da jesam. Ali nisam osjecala nekakvu odbojnost ili gadjenje samo zbog cinjenice da je muskarac bio u pitanju, samo nikad nisam osjecala nekakvu specijalnu ugodu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad spavale s muškarcem?   Jeste li ikad spavale s muškarcem? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Jeste li ikad spavale s muškarcem?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jeste li out i kako vam je izgledalo outanje ako jeste?
» Jeste li heterofobične?
» Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: