Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što mislite o svom izgledu?

Go down 
+17
Delerium
complex_particle
aaaa
JAAL
Erzsebet
femina
Electra
Djevojcura
pour femme
She Glows In The Dark
Sekhmet
Mya
Nepenthe
Uh Huh Her
Dreamer
tricky
Judina sestra
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o svom izgledu?   Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Emptysri pro 02, 2009 1:41 pm

Fizicki jako volim svoje noge i sise Embarassed
A i visina od 179 mi je super

Sto se stila tice volim tu svoju neobicnost i tracak agresivnosti uz zadrzavanje zenstvenosti, jako rijetko kada se sminkam osim korektora bez kojeg ne izlazim
Wink
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o svom izgledu?   Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 10:23 am

Ok sam. Ali da me bar manje ima.....
dreams sweet dreams Laughing
[Vrh] Go down
zbunjena

zbunjena


Posts : 85
Join date : 30.09.2009
Dob : 40
Lokacija : planet Zemlja

Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o svom izgledu?   Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 10:47 am

izgledom sam zadovoljna,ne bih mjenjala skoro pa ništa...radije bi promjenila neke karakterne osobine,al to je već druga tema gum
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o svom izgledu?   Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 1:38 pm

Delerium je napisao/la:

A i visina od 179 mi je super


179, a nosiš štikle i platforme!??? ok!! ti si mi nova najbolja frendica! ja sam 178, i nema šanse da obujem tako nešto, makar mi je prekrasno, jer se i bez tog osjećam previsoko...
[Vrh] Go down
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o svom izgledu?   Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Emptypet pro 04, 2009 1:48 pm

Anatomski - Nisam bas zadovoljna, ja bi sve nekaj drugo nego kaj jesam, prvenstveno mozda niza i opcenito slabije gradje jer se tako osjecam iznutra no sto se moze. Visinu ne mogu mijenjati, a za debljinu sam si sama kriva i s tim se stalno borim ali sva sam nekako sjebana tak da radije ne bi isla na to podrucje xD No rekla bi da sam si sve u svemu prolazna, kad se nakitim prolazim xDDDD

Stilski - Dosta zadovoljna ali anatomski dio mi je prepreka na savršenstvu...Opet sjebana situacija i ja sama sa sobom u glavi. Ali rekla bi da sam zadovoljna jer nosim sve što poželim i kako želim i tu si ništa ne uskraćujem jer me jako veseli.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o svom izgledu?   Što mislite o svom izgledu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Što mislite o svom izgledu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: