Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Fetiši....mislim na modne naravno...hehe

Go down 
+18
Delerium
lilly
Jackie Cane
punk_kitten
Nepenthe
Electra
Shiksa
Judina sestra
She Glows In The Dark
Dreamer
pour femme
Mya
Erzsebet
Alex Ray
Uh Huh Her
Sekhmet
Pulse
aaaa
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Emptypon srp 06, 2009 1:16 pm

moji fetisi Very Happy

prvenstveno cipele i carape, to mi je bas pravi fetis...zatim neobicne torbice, leopard stvari, ruzicasta boja, umjetno krzno, sljokice, til, printovi i detalji s mackama ili hranom, slatke stvari (kao sto npr. proizvodi sanrio - hello kitty), stil 80'ih, pirsevi (pogotovo na usnama) i tetovaze (slatke i u boji).
[Vrh] Go down
Jackie Cane

Jackie Cane


Posts : 8
Join date : 06.07.2009
Dob : 36

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Emptyuto srp 07, 2009 9:40 am

Crne kosulje na kratke, duge, whateva rukave, kravate, skinny jeans, pvc (minice, cizme, tenisice, tajice, jakne, jastucnice xD), latex (steta sto je toliko skup, imam samo jednu haljinu), salovi/marame odnedavno, sarene tange xD, platforme, jakne (svake zime bar 3 kupim lol)
Prije sam bila uzasno opsjednuta carapama i hulahopkama, sad me pustilo, valjda sam se zasitila xD I za crvene ruzeve me također pustilo, otkad sam se prestala jako mazati... Sad sam pak popizdila za parfemima, momentalno se kupam u benettonovom energyju, zapravo svi njihovi su mi zakon; nekako su svjezi, nisu teski i preslatki... hot me podsjeca na osnovnu skolu, sve smo bile lude za njim Very Happy iduci kupujem unisex... tako je divaaan <3
Ma joj, da imam vise para definitivno bi razvila i fetise prema naocalama i satovima, ali jbg... uvijek taj novac, a ja volim fensi stvari Sad
[Vrh] Go down
lilly

lilly


Posts : 11
Join date : 09.07.2009
Dob : 42
Lokacija : Rijeka

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Emptyčet srp 09, 2009 3:02 am

Koža.....lateks mmmmmm.....to su moji fetishi puppy
Onako sve zategnuto sa dugačkim patentima...ajme kada se zamislim da otkopčavam onako polako, sentimetar po centimetar i otkrivam golotinju...khmmm.. no dobro sad već slinim kitty dance
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Emptysri pro 02, 2009 2:29 pm

Azdaja ima 2 trgovine u zg, jedna je na karažniku druga negdje u centru.
I svakao vam preporucujem odlazak tamo jer se kod nje svaka narudzba uzasno dugo ceka.

A sad moji fetisi, cizme sa platformom i spic petom (tipa one sto sam postala u kakve cipele nosite) te najlonke i samostojece carape in love

Isto tako obozavam kozne korzete i latex ali nemam bas toga Sad
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 2:12 am

ne baš........ Volim si kupiti balerinkice, parfemiće, košuljice, otići kupiti neki nakit,al ne ak nemam para i ne patim zbog toga.
[Vrh] Go down
Angela

Angela


Posts : 25
Join date : 12.10.2009
Dob : 34
Lokacija : BiH

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Emptysub stu 06, 2010 5:49 am

šalovi
[Vrh] Go down
Scarlett

Scarlett


Posts : 38
Join date : 02.11.2010
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Emptyned stu 07, 2010 5:42 am

Skinny traperice,uggse love crazed ,salovi i sjajila
[Vrh] Go down
Rijecka Riba

Rijecka Riba


Posts : 18
Join date : 15.11.2012
Lokacija : Rijeka

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Emptyčet stu 15, 2012 6:27 am

stikle od 14-16cm
najlonke i carape opcenito a u zadnje vrijeme i tajice
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Fetiši....mislim na modne naravno...hehe
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Modne tragedije sad i nekad
» Naravno da i ja tražim curu iz Zagreba...
» Zaštita (protiv boleščuga, naravno)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: