Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Zaštita (protiv boleščuga, naravno)

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptysub svi 09, 2009 4:05 pm

Koristite li zaštitu u seksu i koju? Da li vam umanjuje užitak?
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptyned svi 10, 2009 4:43 am

budući da ne mjenjam baš partenerice, ne.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptyned svi 10, 2009 6:00 am

Ne znam o zaštiti, i mene to u biti zanima. Znam jedino da se na strap stavlja kondom.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptyned svi 10, 2009 6:31 am

Čitala sam jednom ne nekoj web stranici za lezbe da se može napraviti nešto kao ženski kondom za kuniligus od lateks rukavice....nekak mi je djelovalo to sve vrlo nespretno...zapravo i mene zanima kako se zaštiti, ali o tome vrlo malo piše...
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptyned svi 10, 2009 6:38 am

Ja sam čula da taj razrezani kondom za znate-već-što (haha) totalno ubija užitak, što mi je u biti i logično budući da je poanta seksa razmjena sokova haha, a ne lizanje preko folije. Zato sam i htjela čuti neka iskustva i/ili savjete iskusnijih.
A opet, bolje i folija nego zaraza!

I još nešto mi je čudno: nisam nikad čula da strejt parovi koriste te lateks rukavice, zašto bi onda mi trebale???
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptyned svi 10, 2009 3:02 pm

pineapple14 je napisao/la:
Ja sam čula da taj razrezani kondom za znate-već-što (haha) totalno ubija užitak, što mi je u biti i logično budući da je poanta seksa razmjena sokova haha, a ne lizanje preko folije. Zato sam i htjela čuti neka iskustva i/ili savjete iskusnijih.
A opet, bolje i folija nego zaraza!

I još nešto mi je čudno: nisam nikad čula da strejt parovi koriste te lateks rukavice, zašto bi onda mi trebale???

To ni meni nikad nije bilo jasno, vidjela sam jednom u nekoj lez brošuri naputak o tome, odnosno skicu da taj komad gume, ili razrezani kondom napnete na partneričin dio tijela koji želite lizati. Ne vidim poantu obzirom da od svih heteroseksualnih zaštita nigdje tako nešto nije top tema, tako da ono...više mi izgleda kao ono "i mi konja za seksualne bolesti imamo", bez obzira kako to bizarno zvučalo.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptyned svi 10, 2009 5:38 pm

Mislim da zaštita ubija sav užitak oralnog sexa. Niti bi bilo ugodno meni niti bi bilo ugodno curi. Tako se isto može onda i u poluprozornim gaćama lol.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 2:03 am

baš tako...i meni je to isto bilo čudno....ništa lijepo vode i sapuna prije i nema frke... Laughing
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 3:45 am

Nicky je napisao/la:
.ništa lijepo vode i sapuna prije i nema frke... Laughing

Isuse! Ti fakat misliš da bi te to zaštitilo Very Happy
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 3:48 am

pa nisam baš vesla sisala Razz ...znam da nije sve baš tako jednostavno...ali kad bi ljudi malo više držali do higijene mnogo toga bi se postiglo...
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 3:50 am

Higijena se podrazumijeva, naravno. Ali bojim se da to nema preveć veze s prijenosom HIV-a, hepatitisa, klamidije, HPV-a itd.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 3:54 am

ne...nažalost...ali češće imamo problema s gljivicama, picajzlama...i sl....a i to je fakat neugodno...a protiv ovih težih oblika...hmmm....nema nam tu puno pomoći, osim manje manje partnerica jer statističke su šanse manje ako ih imaš manje....a treba i malo sreće....ali nekako mislim da muškarci prenose više bolesti...možda se varam... Shocked
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 3:57 am

Aha, ti si mislila na to... ma dobro, pa podrazumijeva mi se da ću se sexat s nekim tko je čist, Isuse!!

Muškarci... da, i meni se tako čini. I spavanje sa strejt ženama mi se čini rizično, tj. sa svim ženama koje su spavale s muškarcima. Ja hvala Bogu nisam, ha ha.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 4:08 am

nisi spavala sa straight ženama ili s muškarcima...hehe
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 4:12 am

Pa ako su strejt, logično da nisam. Zašto je to smiješno??
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 7:48 am

Ja sam skoro jednom spavala sa strejt ženom. U biti je najbolja zaštita paziti s kime spavaš.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptypon svi 11, 2009 11:02 am

Da, paziti, ali kako? Znam za slučaj jedne žene koja se zarazila HIV-om u dugogodišnjoj vezi i rodila dijete (također HIV pozitivno), tako da ni dugogodišnji partner, brak ili ozbiljna veza očito nisu "garancija". Suspect
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptyuto svi 12, 2009 3:58 am

pineapple14 je napisao/la:
Pa ako su strejt, logično da nisam. Zašto je to smiješno??

malo se zafrkavam...nemoj se odma ljutiti na mene Wink
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Emptyuto svi 12, 2009 10:52 am

Ma ok, nema beda, he he.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita (protiv boleščuga, naravno)   Zaštita (protiv boleščuga, naravno) Empty

[Vrh] Go down
 
Zaštita (protiv boleščuga, naravno)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Naravno da i ja tražim curu iz Zagreba...
» Fetiši....mislim na modne naravno...hehe
» Masovni prosvjedi protiv vlade
» Marš solidarnosti: prosvjed protiv fašizacije društva 2009.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: