Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick

Go down 
+15
punk_kitten
Virgin Mary
Amelie
Worm_heart
JAAL
Nepenthe
aaaa
Sekhmet
Djevojcura
She Glows In The Dark
Mya
Uh Huh Her
Alex Ray
Erzsebet
Judina sestra
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mihaella

Mihaella


Posts : 8
Join date : 13.03.2011
Dob : 45
Lokacija : zagreb

Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick   Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Emptypet tra 08, 2011 1:45 pm

citiram : "Svijet je šarolik i pun različitih krasnih ljudi tako da to nemogu sa sigurnošću reći..., ja se uvijek zaljubljujem u osobu a ne u spol. To što se već dugo za nijednog dečka nisam emotivno zainteresirala, ne znači da više nikada neću...No definitivno nisam jedna od onih koja bi curu prevarila s dečkom, jer to su obično predrasude prema biseksualnim osobama. Vjerna sam i posvećena 100 posto vezi sa osobom kojom jesam..."

ista stvar
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick   Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Emptypon tra 11, 2011 1:38 pm

Ne znam, jednostavno sam sama sebe ulovila da gledam žene


Zadnja promjena: Antigona Love; sub sij 07, 2012 12:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
HotMess

HotMess


Posts : 16
Join date : 21.04.2011
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick   Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Emptypet tra 22, 2011 7:41 am

E sad,ima tu dosta detalja kojih se vise ne sjecam i nisu toliko bitni za cijelu sliku al moja prica ide ovako nekako....
U osnovnoj skoli (od negdje 5.-8. razreda) sam imala iskljucivo muske simpatije.Posto sam tada jos bila klinka bile su to one prve skroz "nevine" simpatije,nista dramaticno Smile
Nakon toga (srednja skola) sam se "recimo" zaljubila u tek nekoliko deckiju i nakon prvotne zaludenosti shvatila kako me oni zapravo uopce ne privlace,bar ne fizicki
Sve je to nekako bilo lijepo zamisljeno u mojoj glavi,ali svaki put kad mi se bilo koji od njih priblizio i pokusao nesto...tipa poljubiti me,meni bi se okrenuo zeludac i doslovno bi pobjegla od njih sa nekim glupim izgovorom Laughing
Nisam im dala ni dovoljno vremena da odreagiraju,osim ponekog facijalnog izraza zbunjenosti tipa Shocked huh
Kad sam vidla da to jednostavno ne funkcionira rekla sam si ok,mozda sam jos premlada,pusti ti sad decke,veze i te spike,kad "narastes" probaj ponovo,doslo bu i tvoje vrijeme Cool
I kak se vise nisam opterecivala takvim stvarima decki su me prestali zanimati Razz doh
Shvatila sam nakon nekog vremena da svaki frajer koji mi se svidao nije bio tipicno musko,tj. imali su izrazenije tipicno zenske osobine u usporedbi s drugim deckima

Cure sam vec pocela gledati krajem osnovne al to sam svrstala pod najobicniju znatizelju koju skoro svaka cura jednom osjeti...al naravno,ta znatizelja nikako da prode Laughing
I nakon dugog niza godina ja napokon sama sebi priznala da sam im gay
Posto tehnicki jos nikad nisam bila s niti jednim spolom na bilo koji nacin,ja sam (tehnicki) strejt,tek kad budem sa curom mogu rec da sam bi ili lezbijka
Bar tako vele svi s kojima sam pricala o toj temi,naravno,ne spominjuci da se zapravo radi o meni hello kitty

Cure koje su mi se svidjele uvijek su bile "girly" sta bi se reklo,druge me nisu nikad privlacile yes yes
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick   Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Emptyned tra 24, 2011 3:42 am

HotMess je napisao/la:
Posto tehnicki jos nikad nisam bila s niti jednim spolom na bilo koji nacin,ja sam (tehnicki) strejt,tek kad budem sa curom mogu rec da sam bi ili lezbijka
Bar tako vele svi s kojima sam pricala o toj temi,naravno,ne spominjuci da se zapravo radi o meni hello kitty

Mislim, iskreno, da ti to nema blage veze. Smile Po tome onda nisi ni str8 dok ne spavaš s dečkom, a sve klinkice od 15 tvrde da su str8


Zadnja promjena: Antigona Love; sub sij 07, 2012 12:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
HotMess

HotMess


Posts : 16
Join date : 21.04.2011
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick   Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Emptyned tra 24, 2011 6:23 am

Ma ljudi su ti takvi Rolling Eyes
Mnogi imaju fiks ideje da ako nesto SAM ne dozivis,vidis,osjetis da si balav,nemas pojma il nemozes tvrdit da ti se (ne)svida no no
Al s takvima nema razgovora,najbolje zasutit i mislit si svoje Razz
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick   Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Emptyned tra 24, 2011 9:09 am

HotMess je napisao/la:
Ma ljudi su ti takvi Rolling Eyes
Mnogi imaju fiks ideje da ako nesto SAM ne dozivis,vidis,osjetis da si balav,nemas pojma il nemozes tvrdit da ti se (ne)svida no no
Al s takvima nema razgovora,najbolje zasutit i mislit si svoje Razz

Yeah, I know. no no sad, ima ti o tome puno za razglabaiti, ali meni se iskreno ne da Very Happy


Zadnja promjena: Antigona Love; sub sij 07, 2012 12:36 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
HotMess

HotMess


Posts : 16
Join date : 21.04.2011
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick   Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Emptyned tra 24, 2011 12:04 pm

Yep,sve to stoji Smile
Al kad prodes toliko diskusija koje ne vode nikud doli ukrug nades kompromis s kojim svi "ostali" i ti mozes zivjeti puppy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick   Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nisu shvatile
» Nevjerovanje u lipstick identitet te prihvaćanje istog
» Lipstick chat
» NOVI LIPSTICK PORTAL
» BOK CURE I ŽENE LIPSTICK!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Biti lipstick-
Forum(o)Bir: