Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?

Go down 
+4
Prada>
Erzsebet
Judina sestra
Nepenthe
8 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptypet ruj 04, 2009 4:18 am

really sad
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptypet ruj 04, 2009 7:07 am

Nemam više tatu, nemam državljanstvo u drugoj zemlji...žao mi je što se nisam rodila negdje drugdje. s ovim faksom nemam perspektivu u ovoj zemlji... ima sigurno još toga, samo mi ne pada na pamet trenutno.

A ti?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptypet ruj 04, 2009 7:44 am

Judina sestra je napisao/la:
Nemam više tatu, nemam državljanstvo u drugoj zemlji...žao mi je što se nisam rodila negdje drugdje. s ovim faksom nemam perspektivu u ovoj zemlji... ima sigurno još toga, samo mi ne pada na pamet trenutno.

A ti?

Također, nemam više tatu. Na neki način, nemam ni mamu. Nemam obitelj (osim bake kojoj se nikad ne zna "minuta"). Fali mi ljubav. Nemam ljude koji su poput mene, da mi budu prijatelji/obitelj. Nemam svoj auto i svoj stan. Nemam "državljanstvo u drugoj zemlji". Nemam sreće (ali imam pameti, pa me to možda spasi Laughing ).
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptypet ruj 04, 2009 2:32 pm

Nemam svašta, ali imam sebe i to mi je dovoljno Smile
[Vrh] Go down
Prada><GirL




Posts : 31
Join date : 02.09.2009
Lokacija : Dubrovnik

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptypet ruj 04, 2009 4:23 pm

.


Zadnja promjena: Prada><GirL; pet oľu 18, 2011 6:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptysub ruj 05, 2009 12:04 am

Volim i ja sebe, samo nisam tip osobe koja je za sreću "sama sebi dovoljna". Razz
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptysub ruj 12, 2009 11:54 am

sex
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptysub ruj 12, 2009 3:03 pm

Nemam curu je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam više tatu, nemam državljanstvo u drugoj zemlji...žao mi je što se nisam rodila negdje drugdje. s ovim faksom nemam perspektivu u ovoj zemlji... ima sigurno još toga, samo mi ne pada na pamet trenutno.

A ti?

Također, nemam više tatu. Na neki način, nemam ni mamu. Nemam obitelj (osim bake kojoj se nikad ne zna "minuta"). Fali mi ljubav. Nemam ljude koji su poput mene, da mi budu prijatelji/obitelj. Nemam svoj auto i svoj stan. Nemam "državljanstvo u drugoj zemlji". Nemam sreće (ali imam pameti, pa me to možda spasi Laughing ).
Crying or Very sad i am so sorry Crying or Very sad

Ne bih ni ja mogla sama. Imam sebe, da, super, ali ne bih mogla sama. Treba mi topline, podrške, ljubavi. To, hvala bogu imam, ali isto kao ti, ne bih mogla bez toga sama kroz život. Strašno se bojim da ću jednog dana biti sama, bez ikakve bliskosti.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptyned ruj 13, 2009 6:38 am

Nemam ljeto pred sobom, imam ga iza sebe.To me rastužuje.
Došla sam u Osijek i Hrvatsku.Ne moram napominjati koliko sam sretna zbog toga Rolling Eyes
Ovdje jednostavno NEMA trave, a i da ima ne bi si mogla priuštiti toliko koliko mi treba, tako da mi je pomalo čudno što je već ovoliko sati, a ja sam umorna i potpuno trijezna, nakon 2 i pol tjedna svakodnevnog cjelodnevnog prenapušavanja ovo je stvarno teško xD
To što nemam strano državljanstvo da sada mogu ovo pisati iz nekog velikog Europskog grada u kojemu studiram, Amsterdama po mogućnosti.
Nekada jednostavno nemam dovoljno sreće i onda sve ujebem i čini se kao da sam napravila neku veliku glupost, mada u mojim očima moji postupci nisu glupost nego su sasvim opravdani i normalni.
Nemam dovoljno novaca da opet pobjegnem u Amsterdam, a baš bi htjela.Samo bi ovaj put starci vjerojatno podigli još veću paniku jer im uopće ne bi rekla da idem u Nizozemsku xD
I tako, trenutn nemam ništa, sve mi fali i malo sam depresivna poviše.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptyned ruj 13, 2009 7:03 am

Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam više tatu, nemam državljanstvo u drugoj zemlji...žao mi je što se nisam rodila negdje drugdje. s ovim faksom nemam perspektivu u ovoj zemlji... ima sigurno još toga, samo mi ne pada na pamet trenutno.

A ti?

Također, nemam više tatu. Na neki način, nemam ni mamu. Nemam obitelj (osim bake kojoj se nikad ne zna "minuta"). Fali mi ljubav. Nemam ljude koji su poput mene, da mi budu prijatelji/obitelj. Nemam svoj auto i svoj stan. Nemam "državljanstvo u drugoj zemlji". Nemam sreće (ali imam pameti, pa me to možda spasi Laughing ).
Crying or Very sad i am so sorry Crying or Very sad

Ne bih ni ja mogla sama. Imam sebe, da, super, ali ne bih mogla sama. Treba mi topline, podrške, ljubavi. To, hvala bogu imam, ali isto kao ti, ne bih mogla bez toga sama kroz život. Strašno se bojim da ću jednog dana biti sama, bez ikakve bliskosti.

I'm sorry, too. Crying or Very sad But that's the life - there are some things and/or persons we need & miss in our lives, but we just have to go on without. Tako da, sebi želim da toplinu, bliskost i ljubav što prije nađem, a tebi iskreno želim da sve to zadržiš i imaš. Smile


Zadnja promjena: Nemam curu; pon lis 12, 2009 1:07 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Prada><GirL




Posts : 31
Join date : 02.09.2009
Lokacija : Dubrovnik

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptyned lis 11, 2009 1:26 pm

.


Zadnja promjena: Prada><GirL; pet stu 12, 2010 12:52 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptyned lis 11, 2009 2:22 pm

Nemam curu je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam više tatu, nemam državljanstvo u drugoj zemlji...žao mi je što se nisam rodila negdje drugdje. s ovim faksom nemam perspektivu u ovoj zemlji... ima sigurno još toga, samo mi ne pada na pamet trenutno.

A ti?

Također, nemam više tatu. Na neki način, nemam ni mamu. Nemam obitelj (osim bake kojoj se nikad ne zna "minuta"). Fali mi ljubav. Nemam ljude koji su poput mene, da mi budu prijatelji/obitelj. Nemam svoj auto i svoj stan. Nemam "državljanstvo u drugoj zemlji". Nemam sreće (ali imam pameti, pa me to možda spasi Laughing ).
Crying or Very sad i am so sorry Crying or Very sad

Ne bih ni ja mogla sama. Imam sebe, da, super, ali ne bih mogla sama. Treba mi topline, podrške, ljubavi. To, hvala bogu imam, ali isto kao ti, ne bih mogla bez toga sama kroz život. Strašno se bojim da ću jednog dana biti sama, bez ikakve bliskosti.

I'm sorry, too. Crying or Very sad But that's the life - there are some things or persons we need & miss in or lives, but we just have to go on without. Tako da, sebi želim da toplinu, bliskost i ljubav što prije nađem, a tebi iskreno želim da sve to zadržiš i imaš. Smile

I ja tebi želim to što si ti želiš! Smile Iskreno Smile Hvala na lijepim željama Smile Jest, ono lijepo što imamo ne smijemo uzimati zdravo za gotovo.

Danas sebi neću poželjeti ništa, poželjet ću vama na ovom forumu; da pronađete sreću. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptypon lis 12, 2009 1:16 am

Prada><GirL je napisao/la:
Nemam curu.Eto jedina moja želja koja je mrtva jer nema šanse da ću ja ikad prići curi(tj. bilo kome).A hoću imati curu jako Neutral I nekad sam jako tužna zbog toga jer bi mogla imati dečka kad god se sjetim..a ja hoću curu Crying or Very sad
I onda moram biti sama....i biti strpljiva i čekati pravu ljubav.

Duboko suosjećam s tobom. You're not the only one. Smile
So, all you single ladies here - what are you waiting for? Surprised Vi ne volite lipstick cure? scratch Laughing

@ Judina: nema na čemu. Smile
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptysri lis 28, 2009 3:16 am

mir u glavi, srcu i u životu.
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Emptysri lis 28, 2009 4:13 am

Nemam dovoljno hrabrosti da napravim mnogo stvari koje želim pa onda živim dvostruki život.Jedan kakav bi htjela, u svojoj glavi, i jedan u stvarnosti.Pa se onda uvijek ljutim na sebe ali ništa ne mijenjam.Nemam novaca da putujem...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty
PostajNaslov: Re: Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?   Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje? Empty

[Vrh] Go down
 
Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Uspjeh (u životu)
» Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Društvene znanosti :: Psihologija-
Forum(o)Bir: