Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?

Go down 
+4
Nepenthe
Uh Huh Her
Alex Ray
pour femme
8 posters
Autor/icaPoruka
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyned lip 28, 2009 11:42 am

Question
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyned lip 28, 2009 11:55 am

pa kako ne? inače samo dvije si stavila Smile analni sam ti lijepo odgovorila, a pušenje dilda, iskreno, ne kužim. hahaha. pa nemam što reči na to.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyned lip 28, 2009 2:47 pm

Zato što ne pušim dildo Laughing, a na prvu sam odgovorila.
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptypon lip 29, 2009 5:13 am

aj dobro, vas dvije da, ali sto je sa drugim curama. dosla sam do zakljucka da se lipstikice ne jebu nego vode ljubav.
Alex Ray je napisao/la:
a pušenje dilda, iskreno, ne kužim. hahaha. pa nemam što reči na to.
kako ne kuzis? pa neke cure se pale na to kada im partnerica pusi dildo, zato sto, nemam pojma, dominacija i to...
ajmo, koja od vas voli da joj partnerica trpa dildo u usta?
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptypon lip 29, 2009 5:26 am

pour femme je napisao/la:
aj dobro, vas dvije da, ali sto je sa drugim curama. dosla sam do zakljucka da se lipstikice ne jebu nego vode ljubav.

Haha, očito.Joj, kako mrzim izraz "voditi ljubav".Ja sam lipstick i jebem se, a ne vodim ljubav xD
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptypon lip 29, 2009 7:54 am

Zato što mislim da se moja intima nikoga ne tiče, tj. tiče se samo mene i moje partnerice.
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptypon lip 29, 2009 8:14 am

volila bi i da su neka tvoja misljenja takodjer intimna pa da ih ne dijelis sa cijelim forumom farao
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptypon lip 29, 2009 9:42 am

pour femme je napisao/la:
volila bi i da su neka tvoja misljenja takodjer intimna pa da ih ne dijelis sa cijelim forumom farao

Rolling Eyes Bilo bi ti pametnije da to primjeniš za sebe - jedino ti nakon seksa ideš pisati na forum "izje**** sam! bounce ". A ako nisi htjela čuti i moj odgovor na pitanje koje si postavila, trebala si staviti napomenu. elephant
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptypon lip 29, 2009 10:00 am

LOL
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptypon lip 29, 2009 12:29 pm

Hm, da, ne kužim ni ja kakve odgovore točno želiš!?
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptypon lip 29, 2009 4:49 pm

Nemam curu je napisao/la:
Bilo bi ti pametnije da to primjeniš za sebe - jedino ti nakon seksa ideš pisati na forum "izje**** sam! bounce ".

Neki vole da ih se jebe u mozak i viču po forumu '' izjebana sam'' sheep
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyuto lip 30, 2009 2:20 am

Sekhmet je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Bilo bi ti pametnije da to primjeniš za sebe - jedino ti nakon seksa ideš pisati na forum "izje**** sam! bounce ".

Neki vole da ih se jebe u mozak i viču po forumu '' izjebana sam'' sheep

Baš jesi! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyuto lip 30, 2009 6:49 am

Erzsebet je napisao/la:
Hm, da, ne kužim ni ja kakve odgovore točno želiš!?
a brate mili, pokusavam se zajebavati
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyuto lip 30, 2009 7:06 am

Sorry, ovih dana pripremam ispit pa mi je amputiran smisao za humor.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyuto lip 30, 2009 9:58 am

Pour femme, na temelju slabog odaziva na tvoje seksualne teme ti zaključuješ da se ovdje lezbijke ne jebu nego vode ljubav?
Uostalom, meni je glagol "jebati se" oduran i totalno ne heteroseksualan, nego heteroseksistički. Implicira mi grubu i bolnu penetraciju i totalni mi je turn off. A voditi ljubav ne mora značiti neko draškanje po tijelu bez strasti. Vođenje ljubavi implicira, podrazumijeva se, ljubav. Dakle, kad ljudi imaju seks s ljubavlju, to mora automatski značiti da je strast izgubljena? Ja sa svojom partnericom žestoko vodim ljubav. Ja ne upotrebljavam taj izraz, vođenje ljubavi jer mi nekako nije ušao u vokabular, ali upotrebljavam seksati se i spavati zajedno, zato što su mi manje vulgarni i nasilni od glagola jebati.
To je sve divno i krasno što si ti tako seksualno živa i očito jako voliš pričati o seksu, ali samo zato što netko manje o seksu priča ne znači da je seksualno mrtav. A možda curama tvoje teme nisu zanimljive? Jesi se to zapitala?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyuto lip 30, 2009 11:24 am

Judina sestra je napisao/la:
A možda curama tvoje teme nisu zanimljive? Jesi se to zapitala?

Ili im je seks tabu tema. Ja sam otvorena za pričanje o bilo kakvim temama, pa tako i o seksu. Pričanje o seksu, ne mora podrazumijevat i da osoba priča o najintimnijim detaljima istog. Postoje stvari koje su bolje od seksa, postoje stvari koje su gore od seksa, ali ne postoji ništa točno poput samog seksa.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyuto lip 30, 2009 11:59 am

Možda im i je tabu tema, ja nisam rekla da nije, ali ne ostajem samo pri tome, možda im stvarno teme nisu zanimljive. Ili im nije tabu tema, nego naprosto ne vole pričati o seksu. Ili period u kojem su nastali topici koje je stavila pour femme nije bio period u kojem su bile raspoložene za razgovor o istom. Ima sto razloga, ne treba naprečac suditi, i to iznijevši samo jedan sud. Nadalje, činjenica da cure slabo pišu na temu analnog seksa i pušenja dilda ne znači da su nezainteresirane za razgovor o seksu kao takvom. Te dvije teme nikako ne mogu biti pokazatelj da cure ovdje ne žele pričati o seksu.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyuto lip 30, 2009 3:12 pm

Judina sestra je napisao/la:
Pour femme, na temelju slabog odaziva na tvoje seksualne teme ti zaključuješ da se ovdje lezbijke ne jebu nego vode ljubav?
nisam ja nista zakljucila... samo bezveze nesto drkam jer nemam sto za raditi. ☮
a sada dame i gospodo!
:harmonika: ne treba meni samo zlato, sjajni dijamanti i nekog skupe darove da lako plati, hocu luda iznenadjenja i da me voli bez ogranicenja ijuuju! :kolo: :harmonika:
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyuto lip 30, 2009 3:33 pm

pour femme je napisao/la:

a sada dame i gospodo!
:harmonika: ne treba meni samo zlato, sjajni dijamanti i nekog skupe darove da lako plati, hocu luda iznenadjenja i da me voli bez ogranicenja ijuuju! :kolo: :harmonika:

the man
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptyuto lip 30, 2009 3:54 pm

ma legendo cheerleader
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptysub srp 04, 2009 10:18 am

Pretpostavljam da mogu zaključati ovu temu.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptysub srp 11, 2009 1:14 pm

Možda neke stvari ipak žele zadržati za sebe u smislu da ne žele o tome razgovarati na forumu što ne mora nužno značiti da im je seks tabu. O najintimnijem uživo i to privatno uživo.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Empty
PostajNaslov: Re: zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?   zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu? Emptysub srp 11, 2009 1:57 pm

femina je napisao/la:
Možda neke stvari ipak žele zadržati za sebe u smislu da ne žele o tome razgovarati na forumu što ne mora nužno značiti da im je seks tabu. O najintimnijem uživo i to privatno uživo.

Ovo sam i ja pokušavala reći.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
 
zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim
» ZAŠTO SE DOGAĐA?
» zasto je tako tesko upoznati...
» zašto je ovaj forum neaktivan? :(
» zašto lezbijkama smetaju prijateljice njihovih partnerica?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: