Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 zašto je ovaj forum neaktivan? :(

Go down 
+6
afrathevamp
foxy
Erzsebet
lola92
tina
Melita
10 posters
Autor/icaPoruka
Melita




Posts : 1
Join date : 02.07.2011

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptysub srp 02, 2011 11:38 am

naslov sve govori. Sad
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptyned srp 03, 2011 4:44 am

Ma i nije teko sasvim. Smile neko vrijeme je bio malo aktivniji, ali sad mi se či ni da cure imaju ispite itd., ali pričekaj malo da prođe ljetni rok, onda će se (valjda silent ) opet vratiti bounce inače, welcome 2 Smile
[Vrh] Go down
lola92

lola92


Posts : 13
Join date : 11.05.2011
Dob : 32
Lokacija : Split

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptyned srp 03, 2011 6:50 pm

A pocelo je ljeto i posao a jos imam i ispite za rjesavat tako da ja bas i nemam puno vrimena za net i forume ali imat cu kad se malo ovo sve smiri do tad pozdrav ciloj ekipiii gay flag
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptysub srp 09, 2011 3:35 pm

Eh, ovaj forum je bio aktivan prvih 6 mjeseci kad su se cure (uključujući mene) čak i nalazile... Ali sada ništa. Za tvoju utjehu, uspjela sam sklopiti ravno 0 prijateljstava ovdje, da ne govorim o vezama Very Happy To je bio moj razlog zašto sam odustala od foruma. Za tuđe ne znam.
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptyned srp 10, 2011 12:02 pm

Nedavno je forum bio opet aktivan, čak je pala i jedna kava Smile tako da, nisu sve nade izgubljene hello kitty


Zadnja promjena: Antigona Love; sri sij 04, 2012 10:17 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
foxy




Posts : 3
Join date : 25.07.2011
Lokacija : split

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptypon srp 25, 2011 1:27 pm

hi...ima koga ovdje?
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptysri srp 27, 2011 12:47 pm

kako kad. ma, javi se povremeno neko. ja tu i tamo provjeravam forum, jel ima novih postova, a vjerujem da nisam jednina (bar se nadam), samo što upravilu nema. What a Face
[Vrh] Go down
foxy




Posts : 3
Join date : 25.07.2011
Lokacija : split

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptysri srp 27, 2011 1:35 pm

aha...a vidim.. niko se ne javlja.. Sad
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptypet kol 12, 2011 7:48 am

Evo i ja sam malo navratila nakon dugo vremena i vidim samo 2 nova posta.
Cini mi se da je ovaj forum postao thing of the past.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptyuto kol 16, 2011 3:29 am

Cure odustale :/
[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptyčet kol 18, 2011 12:14 am

Ma to tako krene. Kud svi tud i mali Mujo.
Samo što trenutno nema malih Muja koji bi poveli spiku.
Tu i tamo vidiš pokušajčić i to je to. What a Face Smile
[Vrh] Go down
lady

lady


Posts : 12
Join date : 13.10.2011
Lokacija : zemlja

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptysri stu 02, 2011 6:48 am

živa koma shocker pa di ste sve jel vas napao virus nemaš s kim ni popričati baš je dosadno ! zabavnije mi je na mom forumu . ovdje kad god dođem nikad nikog . u 2tj. tek dođe netko i ostavi 2-3posta i to je to . koma really sad really sad really sad really sad really sad
[Vrh] Go down
http://dobre-vibracije.forumcroatian.com/
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptyned pro 04, 2011 4:18 pm

interesantno, a broj članica svejedno (iako sporo) raste.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
lady

lady


Posts : 12
Join date : 13.10.2011
Lokacija : zemlja

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptyuto pro 06, 2011 1:56 am

a je raste samo je dosadno dok nemaš s kim žlabrati Smile

evo da usput i ćestitam imendan svim nikolinama serenade ,koje slave današnji dan 6.prosinac .
[Vrh] Go down
http://dobre-vibracije.forumcroatian.com/
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptysri pro 07, 2011 3:05 pm

Judina sestra je napisao/la:
interesantno, a broj članica svejedno (iako sporo) raste.

Vidiš, vidiš, to si dobro primjetila. silent

@lady: Ak nemaš s kim žlabrat, dođi na kavicu. Predložena je! wisdom
[Vrh] Go down
sissy




Posts : 6
Join date : 02.08.2010

zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Emptyuto pro 13, 2011 11:40 am

to se treba pitati one koji su vrijeđali nove članove...
[Vrh] Go down
Sponsored content





zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty
PostajNaslov: Re: zašto je ovaj forum neaktivan? :(   zašto je ovaj forum neaktivan? :( Empty

[Vrh] Go down
 
zašto je ovaj forum neaktivan? :(
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» je li ovaj forum živ ili ne?
» dal je ovaj forum aktivan??
» Ono o čemu ovaj forum jest
» Pogledajte ovaj užas!
» ZAŠTO SE DOGAĐA?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Modni kutak :: Šminkanje-
Forum(o)Bir: