Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?

Go down 
+21
Nepenthe
baba s kolačima
insatiable
Sekhmet
Electra
Amelie
Mya
scarlet
malena20
Djevojcura
Dreamer
Virgin Mary
Uh Huh Her
She Glows In The Dark
Niki
Erzsebet
tricky
Pulse
femina
aaaa
Judina sestra
25 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
insatiable

insatiable


Posts : 16
Join date : 04.08.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptyuto kol 04, 2009 5:29 pm

carmen;))
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 1:38 pm

Uu, Carmen je jako popularna..Ja ostajem pri Bette. Wow, ovo je valjda prvi forum koji ne slini za Shane Very Happy
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptypet kol 07, 2009 11:20 am

Judina sestra je napisao/la:
ovo je valjda prvi forum koji ne slini za Shane Very Happy

Ah, kako ne sliniti za tim boyish good looks, pogrbljenim aušvic torzom iz kojeg iskaču rebra, nerazgovjetnim mumljanjem koje je ah tako seksi, činjenicom da ne razumijem o čemu bi se sa dotičnom moglo porazgovarati...
inače, moj glas ide Bette.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptysub kol 08, 2009 4:17 am

s obzirom na glasove na ovom forumu, mislim da bi mogle osnovati Bette fan club pa je jednom pozvati da dođe na party u svoju čast banana dance
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptysub kol 08, 2009 1:44 pm

Nicky je napisao/la:
s obzirom na glasove na ovom forumu, mislim da bi mogle osnovati Bette fan club pa je jednom pozvati da dođe na party u svoju čast banana dance

I mislila sam da bi ovakva ideja mogla doći od tebe Smile Može! Pozvat ćemo je na lipstick partyu gdje ćemo organizirati svečano otvaranje Bette fan kluba. Šta kažeš? santa
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptypon kol 10, 2009 3:59 am

Judina sestra je napisao/la:
Nicky je napisao/la:
s obzirom na glasove na ovom forumu, mislim da bi mogle osnovati Bette fan club pa je jednom pozvati da dođe na party u svoju čast banana dance

I mislila sam da bi ovakva ideja mogla doći od tebe Smile Može! Pozvat ćemo je na lipstick partyu gdje ćemo organizirati svečano otvaranje Bette fan kluba. Šta kažeš? santa

Hm, zakaj si mislila da bi ja mogla smisliti ovak neš? Razz ...

A za party u čast Bette Porter (naravno sa Bette Porter) sam uvijek za. Ajmo, ko ima veze u Hollywoodu?
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptypon kol 10, 2009 4:24 am

Nicky je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nicky je napisao/la:
s obzirom na glasove na ovom forumu, mislim da bi mogle osnovati Bette fan club pa je jednom pozvati da dođe na party u svoju čast banana dance

I mislila sam da bi ovakva ideja mogla doći od tebe Smile Može! Pozvat ćemo je na lipstick partyu gdje ćemo organizirati svečano otvaranje Bette fan kluba. Šta kažeš? santa

Hm, zakaj si mislila da bi ja mogla smisliti ovak neš? Razz ...

A za party u čast Bette Porter (naravno sa Bette Porter) sam uvijek za. Ajmo, ko ima veze u Hollywoodu?

Imam ja! U Los Angelesu mi živi dio obitelji. Smile tongue
[Vrh] Go down
Angelica7

Angelica7


Posts : 22
Join date : 25.08.2009
Dob : 33
Lokacija : split/zadar

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptyuto kol 25, 2009 2:25 am

jenny... fizicki i psihicki iz prve 3 sezone(dok nije postala malo luda)
[Vrh] Go down
claudine

claudine


Posts : 25
Join date : 26.04.2009
Dob : 40

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptyuto kol 25, 2009 3:21 am

bette mi je najsličnija... obje smo kontrolfrikovi. pa ju ne bih... ne znam da li bi me ijedna l word djeva privukla. papi možda?... hm. da, ona ima te mote za osvajanje, a ja volim bit osvajana I love you . e da! danina cura mi je bila od svih najslađa. no taj mooshy karakter mi se nije sviđao... stalno su bile mooshy. ljigavo.
[Vrh] Go down
nana

nana


Posts : 6
Join date : 24.08.2009
Dob : 39

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptyuto kol 25, 2009 2:21 pm

Jenny in love
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptyčet lis 28, 2010 2:53 am

Alice! in love
Bette samo djeluje kao jaka/stabilna žena, a ustvari ona samo vješto skriva svoju slabost. Lijepa je, ali moj glas ide Alice.
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptyned vel 06, 2011 12:47 pm

vidi, fakat Shocked

da, dobro si skužila Bette, meni uopće nije napeta niti nešto posebno zgodna

[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Emptyuto tra 12, 2011 8:45 am

Citat :
Helena Peabody.
Ženstvena,prekrasna,pametna,drska,samouvjerena,moćna,snažna ali istodobno i ranjiva.
Potpisujem..., Helena in love
...iako mi ni Marina nije loša, pogotova sa onim svojim naglaskom Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Čega se najviše plašite?
» Lez serija koja nije L word
» Jedna žena, dvije vagine
» pozdrav kući lijepih žena
» Kakav profil ljudi najviše volite?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Televizija-
Forum(o)Bir: