Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi.....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Empty
PostajNaslov: Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi.....   Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Emptyned kol 15, 2010 2:52 pm

Nije li? Slušam vas djevojke!
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Empty
PostajNaslov: Re: Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi.....   Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Emptypon kol 16, 2010 11:59 am

Zašto nitko ne odgovara na moju temu?? Sad
Kaj je glupa?? Barem netko Sad Sad
No dobro, budem onda ja...
Takva je bila moja prva veza sa curom. Bile smo skoro 3 godine prijateljice, cijeli život susjede, išle smo u istu osnovnu i srednju,ali smo se tek u srednjoj zapravo malo bolje upoznale. Počele smo se intenzivnije družiti, pa grliti, pa ljubiti u obraz, pa pipkati, pa smo na jednom tulumu se onako ozbiljnije ljubile, pa onda više nismo, jer je ona bila dosta aktivna, pa onda opet jesmo i na kraju smo u Tvornici na Silvestrovo ,mislim da 2004., prohodale. Na početku je bilo divno, divno, divno,ali je barem s moje srane falilo žara i strasti. Ne može se reći da ju nisam voljela, jer bi tada dala život za nju,ali je falilo strasti. Kada danas razmišljam o toj vezi, smatram da je to bilo čisto prijateljstvo i ništa više. Bila sam mlada, voljela sam ju i malo sam pomiješala dvije različite stvari.
Malo kasnije sam saznala kaj znači topiti se od nečijeg pogleda i dodira
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Empty
PostajNaslov: Re: Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi.....   Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Emptyuto kol 17, 2010 5:12 pm

Tanka je i nije. Neke su osobe čvrsto u prijateljstvu, a nekad to "sklizne" u nešto romantično i seksualno.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Anna

Anna


Posts : 47
Join date : 09.06.2010

Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Empty
PostajNaslov: Re: Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi.....   Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Emptysri ruj 01, 2010 2:59 pm

Neznam kod mene baš i nije, kod mene je baš velik razmak između to dvoje. Ako nekog gledam kao prijateljicu to se praktički ne može promijeniti. Također sa druge strane dosta mi je teško družiti se sa nekim prijateljski ako me privlači. Točnije izbjegavam takva "prijateljstva" ako je moguće, jer ja uglavnom ne mogu biti prijateljica sa nekim koga na prvu ne gledam prijateljski.
[Vrh] Go down
baby blue




Posts : 5
Join date : 06.12.2010

Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Empty
PostajNaslov: Re: Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi.....   Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Emptypon pro 06, 2010 5:57 am

Dešava se to i te kak.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Empty
PostajNaslov: Re: Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi.....   Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi..... Empty

[Vrh] Go down
 
Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi.....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» stare ljubavi
» Razlike između lipstick i femme

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: