Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Razlike između lipstick i femme

Go down 
+11
blindsided
Winter
Nepenthe
Nikki
hellen_stewart
aaaa
Uh Huh Her
Mya
Worm_heart
Erzsebet
Judina sestra
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptyuto svi 05, 2009 9:43 am

Znam da je teško uopće prepoznati lezbijku koja ima neke ženstvene karakteristike, ali jeste li uspjele uživjeti se toliko, služeći se internetom, filmovima, dokumentarcima, itd. da vidite neke osnovne razlike između lipstick i femme, njihovog ponašanja, načina govora, odjeće, stava itd.? Baš me zanimaju odgovori. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptyuto svi 05, 2009 11:13 am

Hm.. Teško pitanje. Ja sam lipstick uvijek više smatrala kao "izrazito ženstvenu" lezbijku, tipa ne samo da je ženstvena sama po sebi (kretnje, poza i to) nego uz to i dotjerana itd. Femme sam shvaćala kao "općenito ženstvenu", tj. sve što nije butch u bilo kojoj varijanti (casual, sportivo, alternativa). Ha ha.
[Vrh] Go down
Worm_heart

Worm_heart


Posts : 17
Join date : 30.04.2009
Dob : 46
Lokacija : Rijeka

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptyuto svi 05, 2009 1:04 pm

I meni bi lipstic bile ženstvenije od femme.
Lipstic doživljavam ženstvenije u kako kretnjama i držanju, tako i oblačenju od femme.
A femme su mi od onih koje su ženstvene ali ne odskaču toliko kao lipstic po držanju i oblačenju i u nijansama su (malo više ženstvenije, a manje od lipstic, malo manje ženstvenije) dok kod lipstic nema nijansi - ženstvene su.

Sad ću stat jer ću se zapetljat Smile

study
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptyuto svi 05, 2009 1:16 pm

ehhh.....ja moram priznat da sam se ja sva pogubila u tome femme, lipstick - sve mi je to zapravo značilo ženstvenu lez/bi ženu, a sad mislim da sam konačno na forumu saznala razliku! Smile Ja mislim da nekako više naginjem na lipstick....hmm....volim se dotjerat, al to je većinom kada idem van i ovisi gdje...a prek tjedna sam više casual tip....valjda sam dobro skužila Very Happy
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptyuto svi 05, 2009 3:01 pm

Da, ja sam također jedna od onih koje su mislile da su lipstick one izrazito ženstvene koje se dotjeruju i slično, a da su femme one "obične cure" koje nisu izrazito dotjerane, a nisu ni andro ni butch. Zato sam za sebe uvijek govorila da sam femme, a ne lipstick.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptyuto svi 05, 2009 11:51 pm

Da, interesantno je kako sam naziv može ubaciti mnogo asocijacija. Sam naziv lipstick podrazumijeva više ženstvene dotjeranosti od femme. Ali evo, samo da ponovim: lipstick su one lezbijke koje su ženstvene i vole ženstvene, a femme su lezbijke koje vole butch. Prema onome što sam ja vidjela, femme mi djeluju nekako podložno, u onom smislu u kojem se na straight ženama (ne svim) vidi ona hetero podložnost u licu. E, tako i meni femme. Lipstickice mi uglavnom djeluju emancipiranije, nekako stabilnije i samosvjesnije. Ali sve to nije generalno.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptysri svi 06, 2009 4:34 am

Eh, onda sam lipstick, a ne femme jer ne volim butch cure.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptyned svi 10, 2009 3:58 am

meni se isto čini da "lipstick" baš naglašava izražavanje ženstvenosti kroz uređivanje, brigu o svom izgledu, ali i emancipiraniji stav žene koja zna što ima i što hoće te upravo u svojoj ženstvenosti nalazi snagu i moć te nema potrebu biti muškarac, a dobro malo je i šminkerica...hehe
[Vrh] Go down
hellen_stewart

hellen_stewart


Posts : 10
Join date : 26.04.2009
Lokacija : ...na kolodvoru....

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptypon svi 11, 2009 3:40 am

uh što me sad zapetljaste s ovim lipstick i ženstvena,sad ne znam ni jesam li pošla il sam tek došla lol!
[Vrh] Go down
Nikki

Nikki


Posts : 9
Join date : 10.05.2009

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptypon svi 11, 2009 8:12 am

Mya je napisao/la:
ehhh.....ja moram priznat da sam se ja sva pogubila u tome femme, lipstick - sve mi je to zapravo značilo ženstvenu lez/bi ženu, a sad mislim da sam konačno na forumu saznala razliku! Smile Ja mislim da nekako više naginjem na lipstick....hmm....volim se dotjerat, al to je većinom kada idem van i ovisi gdje...a prek tjedna sam više casual tip....valjda sam dobro skužila Very Happy

Potpisujem Very Happy
[Vrh] Go down
Worm_heart

Worm_heart


Posts : 17
Join date : 30.04.2009
Dob : 46
Lokacija : Rijeka

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptypon svi 11, 2009 11:08 am

Nikki je napisao/la:
Mya je napisao/la:
ehhh.....ja moram priznat da sam se ja sva pogubila u tome femme, lipstick - sve mi je to zapravo značilo ženstvenu lez/bi ženu, a sad mislim da sam konačno na forumu saznala razliku! Smile Ja mislim da nekako više naginjem na lipstick....hmm....volim se dotjerat, al to je većinom kada idem van i ovisi gdje...a prek tjedna sam više casual tip....valjda sam dobro skužila Very Happy

Potpisujem Very Happy

The same
Ima nas ima.... Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptypon svi 11, 2009 2:15 pm

ima, ima! Jedina razlika između femme i lipstick jest ne u identitetu nego u tipu cura koje ih privlače; femme privlači butch, a lipstick privlači femme ili lipstick, ili ženstvena strejt cura, uglavnom, cura koja je ženstvena.

Mada mi nekako lipstickice djeluju...ne znam, svježije i emancipiranije. Vidjela sam mnogo slika femmica iz 50-ih i dosta mi njih izgleda ofucano.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptypet svi 22, 2009 1:28 am

Femme, lipstick... jao. Hoće li se uskoro pojaviti još jedan termin za ženstvenu lezbijku? queen Ja sam oduvijek mislila da svaka žena, ne samo lezbijka, može biti ili ženstvena (femme) ili muškobanjasta (butch). I sebe sam oduvijek smatrala femme, pošto sam ženstvena i volim eleganciju i gajim jedan decentan stil. Butch cure mi se nikada nisu svidjale, jer da sam ikada htjela naći i voljeti nešto looking as a guy, onda bih si sigurno našla "original" i bila sa frajerom, no ako - po ne znam čijoj definiciji - femme žene vole butch žene i njihovu dominaciju nad njima, onda sam apsolutno lipstick! Mada, još uvijek mi nije jasno - ako su femme (samo) manje ženstvene od lipstick, zašto i jedna femme žena ne bi preferirala femme/lipstick žene u odnosu na butch? Exclamation Oh da, netko je gore spominjao odjeću, pa je sve sportsko i casual vezao za stil koji vole butch žene. Sad vas pitam, zar i ona najženstvenija žena ne može izgledati slatko, ako u odredjenoj situaciji obuče trenirku i tenisice, bez da time naruši svoju ženstvenost?
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptypet svi 22, 2009 3:56 am

Nemam curu je napisao/la:
Oh da, netko je gore spominjao odjeću, pa je sve sportsko i casual vezao za stil koji vole butch žene. Sad vas pitam, zar i ona najženstvenija žena ne može izgledati slatko, ako u odredjenoj situaciji obuče trenirku i tenisice, bez da time naruši svoju ženstvenost?

slatka cura je uvijek slatka Smile...i naravno da svaka od nas ima dane samo za trenirke i casual stil, pa ni najvećim zvijezdama hollywooda nije uvijek do uređivanja, ali kad se govori o stilu oblačenja mislim da lipstickice ipak preferiraju se lijepo zrihtati nego hodati okolo u muškoj ili sportskoj odjeći koja baš i ne naglašava ženstvenost.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptypet svi 22, 2009 5:16 am

Ja nikada ne nosim trenirku jer se u njoj ne osjećam ugodno Very Happy, ali da nosim casual, uglavnom sam tako obučena preko dana, ili sam jednostavno u piđami.
[Vrh] Go down
Winter




Posts : 6
Join date : 29.05.2009

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptypet svi 29, 2009 8:29 pm

I čitam ja tako šta ste sve ovde napisale...pa ste pisale i pisale....u raznim temama....i pitam se imate li vi gram mozga (znate,to je ona siva masa sto se nalazi u izraslini koju nosite na ramenima)....znači otkrile ste da femme cure vole butch cure, a da su lipstik cure privucene femme curama i lipstik curama...a da buth cure uvek svima ispred nosa maknu najbolje cure....onda čitam da ako devojka nosi trenerku, ili jeans, ona nije nikako ženstvena...pa dođem do toga da vas je pola ispirsano , što po licu ,što po ostalim delovima tela....a i da je dobar deo dobro istetoviran....ondak pogledam da ste jako ozbiljne i stare ( sve sa svojih 19 i 20 godina, čast izuzecima)...pa vas sve nekako pokušavam zamisliti .....kako ste na nekom filozofskom faxu....ili nekoj sličnoj nauci.....sve sa štiklama i lepršavim suknjicama...skockane da se za vama okreće i staro i mlado....pirsinzi šljašte.....i onda se pitam , jel ja to živim u nekom paralelnom univerzumu....prođoh Zagrebom i Rijekom i Osijekom i Splitom i celom Hrvatskom ....i ne sećam se da videh, ama ijednu koja liči na vas....valjda bih takvu ženu koja u svojoj punoj malodsti,krstareći ulicama pomenutih gradova...ostavlja za sobom trag predivnog parfema....svi koji je pogledaju ostaju bez daha...i onako za sebe pomisljaju, kakva devojka...pa samo je pogledaj....kakva cipela,kava suknja....a tek taj zanosni hod...ženstvenost izbija iz svake njen pore.....ona jednostavno ostavlja sve oko sebe bez daha.......e pa, za godinu dana u Hrvatskoj takvu ne videh...ali ko zna, možda ja nisam bila u istoj Hrvatskoj u kojoj ste vi....ko zna ..... Question
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptypet svi 29, 2009 11:34 pm

Prvo, nemoj vrijeđati jer je to protiv pravila foruma. Svatko je dobro došao, ali to ne znači da je svatko dobrodošao vrijeđati.
Ženstvenosti su razne i strogo individualno percipirane, to sam napisala i na portalu i na forumu. Veoma je jasno o čemu se ovdje radi, o čemu se priča, i kakve su cure ovdje, pa ako te nešto zanima, slobodno pitaj.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptysub svi 30, 2009 12:18 am

Winter je napisao/la:
I čitam ja tako šta ste sve ovde napisale...pa ste pisale i pisale....u raznim temama....i pitam se imate li vi gram mozga (znate,to je ona siva masa sto se nalazi u izraslini koju nosite na ramenima)....znači otkrile ste da femme cure vole butch cure, a da su lipstik cure privucene femme curama i lipstik curama...a da buth cure uvek svima ispred nosa maknu najbolje cure....onda čitam da ako devojka nosi trenerku, ili jeans, ona nije nikako ženstvena...pa dođem do toga da vas je pola ispirsano , što po licu ,što po ostalim delovima tela....a i da je dobar deo dobro istetoviran....ondak pogledam da ste jako ozbiljne i stare ( sve sa svojih 19 i 20 godina, čast izuzecima)...pa vas sve nekako pokušavam zamisliti .....kako ste na nekom filozofskom faxu....ili nekoj sličnoj nauci.....sve sa štiklama i lepršavim suknjicama...skockane da se za vama okreće i staro i mlado....pirsinzi šljašte.....i onda se pitam , jel ja to živim u nekom paralelnom univerzumu....prođoh Zagrebom i Rijekom i Osijekom i Splitom i celom Hrvatskom ....i ne sećam se da videh, ama ijednu koja liči na vas....valjda bih takvu ženu koja u svojoj punoj malodsti,krstareći ulicama pomenutih gradova...ostavlja za sobom trag predivnog parfema....svi koji je pogledaju ostaju bez daha...i onako za sebe pomisljaju, kakva devojka...pa samo je pogledaj....kakva cipela,kava suknja....a tek taj zanosni hod...ženstvenost izbija iz svake njen pore.....ona jednostavno ostavlja sve oko sebe bez daha.......e pa, za godinu dana u Hrvatskoj takvu ne videh...ali ko zna, možda ja nisam bila u istoj Hrvatskoj u kojoj ste vi....ko zna ..... Question


_____________________
e hvala za ovaj post....
kud je sunce svanulo, a nisu ga najavili, jos i ovo...
pa koje jutro

od danas volem i zimu Smile
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptysub svi 30, 2009 12:30 am

Topic je, ako se ne varam, razlike između lipstick i femme. Razumijem da je vama ovaj forum užasan, grozan, odvratan, neshvatljiv i potpuno nepotreban, pa shodno tome treba provocirati članice koje su s njim, takvim kakav jest, zadovoljne, ali ovo nije mjesto za to. Postoje podforumi Savjeti ili Nesvrstano gdje fino možete otvoriti temu Neargumentirano pljuvanje po lipstickicama i njihovom forumu.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptysub svi 30, 2009 12:52 am

Jest, to je odlična ideja i to ću napraviti. However, pljuvanje nije dozvoljeno pa će se realizirati blaža varijanta teme. Pođite sa mnom vas dvije, Winter i blindsided Very Happy , u podforumu nesvrstano ću otvoriti temu sličnog naziva pa izvolite. Uvrede nisu dozvoljene.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptysub svi 30, 2009 3:03 am

baba s kolačima je napisao/la:
Topic je, ako se ne varam, razlike između lipstick i femme. Razumijem da je vama ovaj forum užasan, grozan, odvratan, neshvatljiv i potpuno nepotreban, pa shodno tome treba provocirati članice koje su s njim, takvim kakav jest, zadovoljne, ali ovo nije mjesto za to. Postoje podforumi Savjeti ili Nesvrstano gdje fino možete otvoriti temu Neargumentirano pljuvanje po lipstickicama i njihovom forumu.

______________
znas najzanimljivije je da vi sve shvacate kao uvredu.
niti vas ja nisam vrijedjala, niti vas je zima vrijedjala.....

imam pitanje, sto mmi nije nikada nije bilo jasno

evo recimo nadju se dvije lipstick cure?
i zaljube se....ali jedna ima karakter judine sestre, jedna babe s kolacima....
koliko dugo one uspijevaju biti skupa?

ili jos u sve to uleti 'nemam curu' i zaljubi se u babu s kolacima.....i otme je judinoj sestri, a nije butch?????


btw...hvala sto ste mi otvorili poseban topik, ali ja bi se s vama pricala....
jerbo sam isto tako kao i vi, druzeljubiva i sve me zanima....i tak drago mi je bit medju ljudima koji su mi slicni i koji se ne zamaraju puno s onim sto drugi misle.......
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptysub svi 30, 2009 3:14 am

a ha i da se drzim topika......
judina sestra je lipstick
baba s kolacima je femme (ali ne voli butchice)
nemam curu - jos nije sigurna sta je

pa mi mozete i razlike jos reci?


ustvari kako ja to vidim....
razlike izmedju lipstick i femme....

ustvari lipstick koliko sam skuzila vole samo lipstick.....
drage su im i femme, ali do one granice dok ne uleti neka butchica.......
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptysub svi 30, 2009 3:34 am

Šta? I odakle ti da je baba s kolačima femme a ne lipstick?
Svejedno tko je šta: femme je ženstvena lezbijka koja voli butch ili tomboy a lipstick je ženstvena lezbijka koja voli ženstvene žene. Zašto bi lipstickica voljela samo lipstickice? Ona voli ženstvene žene; može joj se dogoditi da se zaljubi u hetero curu koja je ženstvena; i drugim lezbijkama se to događalo. Stvar je u tome da lipstick i femme u svom terminu imaju sadržan i rodni izražaj i preferenciju, dok, recimo, butch ne. Ok, ako ćemo povijesno pratiti termin butch, i on je vezan za preferenciju osim za rodni izražaj, zbog doba kad su na lezbijskoj sceni bile eksponirani samo butch-femme parovi. Ali pojam butch je tokom vremena usvojio i druge konotacije vezano za preferenciju, jer danas su popularne i veze butch-butch, butch-tomboy, butch-kiki i dr., a ne samo butch-femme kao u 50-ima, dok se femme lezbijka tokom povijesti od 50-ih rjeđe eksponirala kao lezbijka koja preferira sebi slične (isto femme). Zato je napušten izraz femme i izumljen je lipstick, a termin femme je ostavljen da označi primarno lezbijku u 50-ima koja je bila s butch, a i danas za lezbijku koja voli butch, tomboy ili neku drugu butchie varijantu.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptysub svi 30, 2009 3:38 am

blindsided je napisao/la:
a ha i da se drzim topika......
judina sestra je lipstick
baba s kolacima je femme (ali ne voli butchice)
nemam curu - jos nije sigurna sta je

pa mi mozete i razlike jos reci?


ustvari kako ja to vidim....
razlike izmedju lipstick i femme....

ustvari lipstick koliko sam skuzila vole samo lipstick.....
drage su im i femme, ali do one granice dok ne uleti neka butchica.......

Nisi baš najbolje shvatila. Lipstick i femme su iste po svojim rodnim izražajima, a to je da su i lipstick i femme termini za opis ženstvenih lezbijki. Jedina je razlika u preferencijama- lipstick voli ženstvene, a femme butchie cure.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Emptysub svi 30, 2009 3:42 am

I da, stvarno ni meni nije jasno kako mi sve shvaćamo kao uvredu. Jer reći da živimo ispod časti jer smo u nekoj kategoriji (autorica: blindsided) i da nemamo mozga u glavi (autorica: Winter) znači dati kompliment. Shocked Rolling Eyes Ali ako imaš još nekih prigovora, izvoli se uputiti na gore navedenu temu.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Razlike između lipstick i femme Empty
PostajNaslov: Re: Razlike između lipstick i femme   Razlike između lipstick i femme Empty

[Vrh] Go down
 
Razlike između lipstick i femme
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tanka je granica između prijateljstva i ljubavi.....
» Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick
» Još jedna femme
» Nevjerovanje u lipstick identitet te prihvaćanje istog
» Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Biti lipstick-
Forum(o)Bir: