Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti

Go down 
+14
agasta_l
ankh
femina
Sekhmet
aaaa
Djevojcura
nivescelzijus
malena20
Erzsebet
Uh Huh Her
She Glows In The Dark
complex_particle
rain
Judina sestra
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptypon svi 11, 2009 5:32 am

je,to je baš tako kod svih strejt ljudi koji su imali malo ili nimalo interakcije sa gay svijetom..svi odreda misle da postoji samo jedan tip lezbijki a to su butchice....ah blaženo neznanje... Very Happy Meni te kave srijedom nisu nikada legle jer sam se baš osjećala izopćeno(ona nosi suknju,pa kaj bumo mi s njom pričale ženicom jadnom...).Nitko se baš ni nije potrudio ostvariti neku komunikaciju samnom osim Judine sestre,ali ona se ne računa jer smo najbolje frendice već godinama Very Happy I sjećam se da su neke djevojke bile izvrijeđale moju rozu hello kitty torbicu sa crnim mašlekom,kao kak ja mogu nositi takvo što...Neću sad imenovati ali ako su te cure slučajno ovdje sram nek ih bude...ja se nemoram oblačiti u štemerske hlače i sjedit razvaljena na fotelji da drugima dokažem da sam lezba i da budem true...voljela bi vidjeti dali bi se ikoja od tih spomenutih cura usudila doći tako odjevena na kavu na kojoj znaš da će biti više manje svi totalno drugačiji od tebe.Baš me to zanima kad su toliko hrabre dok se skrivaju iza tih svojih true lesbian outfita Cool
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyuto svi 12, 2009 4:10 am

pa mislim da na ovom forumu ima više cura koje bi ti i zavidjele možda na hello kitty torbi Smile...ja npr. imam ljubičastu i ružičastu torbu i zelenu i ružičaste natikače...puno toga ljubičastog (od mobitela na dalje Smile) itd...Very Happy....nekad me ljudi zezaju zbog toga, ali baš me briga...na kraju je frend koji me baš zbog toga najviše zaje*vao obukao moju ružičastu jaknu (kojoj se najviše smijao) i slikao se u njoj....lol....dobro nije da baš sad izgledam ko Paris Hilton, imam ja i cargo hlače i kožnjake ...Smile...
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyuto svi 12, 2009 5:18 am

Ja isto imam Hello Kitty torbu.A roza i ljubičasta su mi najdraže boje.Obožavam mini suknje i haljine.Lakiram nokte, a nekad su mi i dugački.OMG, ja tako nisam lezbijka zbog toga Laughing
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyuto svi 12, 2009 5:28 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Ja isto imam Hello Kitty torbu.A roza i ljubičasta su mi najdraže boje.Obožavam mini suknje i haljine.Lakiram nokte, a nekad su mi i dugački.OMG, ja tako nisam lezbijka zbog toga Laughing

pa ne znam uopće koja je pametna glavica smislila da lezbe moraju izgledati sve ko jedna...čija je to glupa ideja? tko želi izgledati i biti kao suprotni spol taj se svrstava u transrodne osobe...(operirane ili ne), spol si koji jesi, ako neka hoće biti buntovnica pa onda nosi mušku robu, ok...al to nema nikakve veze s lezbijstvom...mi volimo žene al ne želimo biti muškarci jel tako?
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyuto svi 12, 2009 6:13 am

Upravo tako Very Happy Jer ja sam žena u osjećam se super u ženskom tijelu i volim ženstvene stvari, baš kao i žene koje su ŽENE i vole ženstvene stvari, a ne izigravaju dečke misleći da će tako dobiti bolje cure.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 1:01 am

to su sve feministkinje krive. Ne one prave, one koje su se borile za ravnopravnost spolova, što i jest definicija feminizma i koje, usuđujem se reći, ovdje sve mi poštujemo, zar ne? Govorim o onima koje su stigmatizirale ženstvenost kao patrijarhalni konstrukt kojeg se mi moramo riješiti da bismo bile muškarcima ravnopravne i potpuno se od njih seksualno, emocionalno i financijski odvojile. Totalna greška u razmišljanju, po mom, ali da, one su utrle put tome.
S takvim feminizmom je ženstvenost bilo nešto patrijarhalno, dakle, automatski vezano za heteroseksualne žene. Lezbijka koja tako izgleda, prema njima, je nešto totalno oprečno i "it just can't be".
Znam da nisu više 70-te, ali to se naslijeđe, kao što vidimo, još provlači po lezbijskim zajednicama a i društvu općenito.

Ja sam se ponekad osjećala krivom što sam ženstvena i volim isto takve žene, dok nisam shvatila da nisam sama takva. Cure, zahvaljujem vam što postojite. Puno mi znači sama činjenica da ima još nas lipstick, da nisam sama. Smile I love you
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 3:12 am

Judina sestra je napisao/la:
S takvim feminizmom je ženstvenost bilo nešto patrijarhalno, dakle, automatski vezano za heteroseksualne žene.

Ovo sam izdvojila jer mi se čini da si to napisala u negativnom kontekstu, dok ja recimo ne mislim da je za ondašnje vrijeme to bilo negativno. Koliko god meni npr. sad bila romantična moda 18. i 19. stoljeća, činjenica jest da je za te žene "ženstvenost" značila podređenost i razumijem zašto je jedna Amelia Bloomer nosila hlače, a pogotovo zašto su se lezbijke htjele odvojiti od tog pojma "ženstvenosti". Da sam se rodila tada, vjerojatno bih i ja bila jedna od njih, ali to su sad naklapanja..

Uglavnom, htjela sam reći da je iz današnje pozicije lako osuđivati, osobito jer su slobode ipak veće i nitko te neće čudno gledati što nosiš npr. hlače, a još 60-ih i 70-ih (sad govorim o 20.st., he he) je bilo bitno drugačije. Ruku na srce, i danas žene koje su sređene na određen način (a često je to upravo "ultramoderno") svjesno šalju poruku muškarcima... Nemojte me sad uloviti za ovo i reći da sam rekla da su sređene žene "jeftine" ili tako nešto - ne mislim to!- samo kažem da su žene od davnina manipulirale svojom ženstvenošću kako bi izvukle bolji kraj.

Ali mi smo lipstick i ipak želimo modom poručiti nešto drugo, ne? Very Happy
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 3:53 am

Nasmijala sam se čitajući vaša iskustva, jer sam ih i sama imala. Ne u tolikoj mjeri, jer bih bila izrazito neugodna i na samom početku drugoj strani začepila gubicu.Sve te stvari pripisujem ljudskoj gluposti, koja me više ne iznenađuje u bilo kojem aspektu života.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 4:44 am

e ta ljudska glupost...nema kraja...al ne treba gubiti živce na nju...zaista.
I slažem se s pineapple da je nekad oblačenje žena kao muškaraca značilo nešto - borbu protvi patrijarjalnih stavova, al mislim da danas to više nije potrebno i da možemo opet uživati u tome da budemo žene. Pa zar to nije nešto prekrasno? Very Happy
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 4:54 am

Slažem se.Po meni glupost spada u slobodan razvoj ličnosti Laughing

Žene su tijekom povijesti bile ''zarobljene'' nametnutim društvenim normama,ali se danas naš položaj bitno razlikuje.Vrijeme je da se uloga žene u glavi samih žena konačno redefinira.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 6:17 am

Nicky je napisao/la:
e ta ljudska glupost...nema kraja...al ne treba gubiti živce na nju...zaista.
I slažem se s pineapple da je nekad oblačenje žena kao muškaraca značilo nešto - borbu protvi patrijarjalnih stavova, al mislim da danas to više nije potrebno i da možemo opet uživati u tome da budemo žene. Pa zar to nije nešto prekrasno? Very Happy

Da, ali danas to više nije potrebno i mislim da je biti ženstvena više borba protiv patrijarhalnih stavova nego biti butch jer to na neki način automatski pokazuje da ženi u vezi treba "muška ruka".
[Vrh] Go down
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyčet svi 28, 2009 6:40 am

Ljudi moji, to je baš užas. Nevjerojatno kako je sve to tako ironično... i nevjerojatno je da se takve stvari događaju upravo unutar naše zajednice koja se toliko bori da dokaže da je ok kada si drugačiji, kada si svoj, kada radiš ono što tebe ispunjava, kada izgledaš onako kako želiš i kako se osjećaš. A da ne spominjem odnos gay muškaraca i lezbijki koji mi se ne čini baš divan.

Znam da je ponekad teško odrediti granicu butch/femme i puno njih kaže da je to zapravo samo još jedna ladica u koju te mogu svrstati i ponekad to i nije bitno kad je ljubav u pitanju.

Kao prvo, moram reći da meni, u početku mog upoznavanja s ovim svijetom, nije bila bitna ta podjela na butch, femme, ili bilo kako drugo jer sam vjerovala, a i danas vjerujem, da svatko od nas ima malo jedne strane i malo druge pa u nekom slučaju jedna više prevlada a u nekom drugom slučaju druga i da je sve to skupa puno dublje od osnovne podjele na butch/femme jer netko može izgledati femme a u stavu i razmišljanju butch i obruto jer je svijet različit i hvala bogu da je tako.

Ali isto tako vjerujem da je super što postoji ovakav forum iz razloga što (da se nadovežem napokon na temu posta) pomalo osjećam da meni osobno fali prostora unutar naše zajednice i to kao ženi koja se osjeća ženstveno i privlače je upravo takve osobe - ženstvene žene Very Happy ! Naravno, vjerojatno ne doživljavamo svi isto ženstvenost ali radi se o elegantnoj, nježnoj ženstvenosti koja se ne mora nužno sastojati u minjavama, štiklama i tonu pudera, to jednostavno zrači i iz žene u običnoj pidžami. I smatram da je takva ženstvenost unutar naše zajednice potisnuta, nevidljiva, kao da se smatra manje vrijednom od one druge, agresivnije. A to se može vidjeti kako u svim ovim postovima i doživljajima i to i ja znam iz osobnog iskustva bez da sada navodim konkretne događaje kada se to svodi na sve već navedeno.
[Vrh] Go down
ankh




Posts : 8
Join date : 27.04.2009
Lokacija : zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptypet svi 29, 2009 4:27 am

Ispričavam se ali doista mi se nije dalo sve čitati....razvukli ste temu do besvjesti, i već nakon prve stanice sam izgubila osječaj o čemu se uopće priča.
Logirala sam se na ovaj forum zbog očitog problema , sam naziv mi je smješan ali ajde de ako vas veseli , biti lipstik i biti nevidljiv , još gore osuđivan i kritiziran od ostale gay populacije.
Vrijeđa svaki pogled ili komentar tipa ; jesi li sigurna da si lezbejka , ili dali te interesiraju muškarci ?
Taj oblik diskriminacije me natjerao da se potpuno povučem sa raznih foruma, jer ne samo da sam ženstvena od večine žene nego i funkcioniram drugačije od njih. Moglo bi se reći da samo dva različita svijeta i malo ih je koji to razumiju i prihvačaju.
Emancipiranija sam od večine butchica , tako da to nema veze s njima.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptypet svi 29, 2009 8:16 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Nicky je napisao/la:
e ta ljudska glupost...nema kraja...al ne treba gubiti živce na nju...zaista.
I slažem se s pineapple da je nekad oblačenje žena kao muškaraca značilo nešto - borbu protvi patrijarjalnih stavova, al mislim da danas to više nije potrebno i da možemo opet uživati u tome da budemo žene. Pa zar to nije nešto prekrasno? Very Happy

Da, ali danas to više nije potrebno i mislim da je biti ženstvena više borba protiv patrijarhalnih stavova nego biti butch jer to na neki način automatski pokazuje da ženi u vezi treba "muška ruka".


Uh Huh Her, točno isto i ja govorim! Smatram da je zapravo bilo pogrešno odbacivati ženstvenost kao takvu. Jer pod a) odbacujući je znači potvrđujući njenu ovisnost i vezanost za muške želje i b) neravnopravnost, neuvažavanje i neprihvaćanje žena u cjelosti od strane patrijarhalaca nije skrivila ženstvenost, nego muškarčev patrijarhalan odnos prema biću koji se identificira kao žensko, imalo to biće hlače ili suknju. Nazivajući ženstvenost društveno-patrijarhalnim konstruktom zapravo stavljamo istu na rang izmišljotine, šaljući time poruku ženama da ono što osjećamo iskonski u sebi zapravo nije tamo. Nije uopće, da skratim, ženstvenost bila problem. Šta je veći problem, gledati kako muškarac govori ženi da je nesposobna za taj i taj posao zato jer je žena ili to što muški dripci (i to ne svi, naglasimo i to) imaju tendenciju upucavati se ženi koja izgleda ženstveno i/ili provokativno? Ja shvaćam da je politički to tada bilo bitno, i vremena su drugačija nego sada, i ja nemam to iskustvo i bla bla bla, ali misliti da je ženstvenost umjetno stvoren patrijarhalan konstrukt a muževnost nije znači prikazati žene krnjima i umjetnima. A to bi po sadržaju bio udarac s patrijarhalne strane. žene si to ne smiju raditi.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptypet svi 29, 2009 12:39 pm

Samo bih spomenula da osim muških postoje i ženski dripci, tj. žena je često drugoj ženi najgori neprijatelj...
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptypet svi 29, 2009 12:47 pm

Erzsebet je napisao/la:
Samo bih spomenula da osim muških postoje i ženski dripci, tj. žena je često drugoj ženi najgori neprijatelj...

živa istina...
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptypet svi 29, 2009 3:24 pm

Erzsebet je napisao/la:
Samo bih spomenula da osim muških postoje i ženski dripci, tj. žena je često drugoj ženi najgori neprijatelj...

jest, dakako.
Kad si već spomenula, kod mene to nikad nije bilo na stvari. Ne razvijam animozitet prema muškarcima a priori, samo prema patrijarhalnima, ali nikad nisam bila jedna od onih koja bi zabijala nož u leđa drugoj djevojci zbog ovoga ili onoga. Uvijek sam imala ono feminističko "sister" u sebi. Ali, to je druga tema.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
agasta_l




Posts : 24
Join date : 31.05.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyned svi 31, 2009 4:27 pm

nivescelzijus je napisao/la:
Ja sam isto voljela te kavice srijedom:)Smile Ja se ne sjećam da nas je netko čudno gledao. Jedino se sjećam da me na jednoj kavi muškobanjasta lezba, čije korisničko ime je agast*, napala da kak ja mogu biti lezba i kaj ja nju sada zajebavam.........

nivescelzijus, ja bih ti samo porucila, da ubuduce, kad nekoga blatis i vrijedjas, kao mene sada kroz ovaj post:
A) naucis razliku izmedju butch i inih naziva
B) imas potvrdjeno da sam ja bila nazocna na tim kavama, jer nikada nisam prisustvovala tim okupljanjima jer me NIJE bilo u zagrebu niti blizu zagreba par godina, ukljucujuci i period kada su te kave bile
C) ako mislis vrijedjat, to mi slobodno mozes napraviti u lice
D) jednostavno odes na brain check cisto zbog svog nicka

Hvala!

i ne, nisam dosla vrijedjat, kao neki sto vrijedjaju i jos nickove spominju, vec jednostavno nije u redu tako blatit osobu koju doticna niti ne poznaje.
[Vrh] Go down
shpijunka

shpijunka


Posts : 17
Join date : 09.06.2009
Lokacija : blizu fridgea

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptypet lip 12, 2009 10:04 am

mislim da su zene (koje bar malo odskacu od prototipa) opcenito nevidljive u (hrv)drustvu tako da niste iznimke..
[Vrh] Go down
kiddo

kiddo


Posts : 10
Join date : 22.06.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: ni   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptypon lip 22, 2009 11:43 am

ja se osjecham nevidljivo.. pa sad evo.. cijelog svog zhivota

jednom me chak i jedan slijepi djedica udario shtapom.. na PJESHACHKOM prijelazu.. omg skoro sam umrla taj dan.. htjela sam se ubiti..
znate shta me izvuklo? izvuklo me spoznanje.. o .. tome.. da sam posebna.. i da pripadam negdje.. znala sam da pripadam negdje

sad sam i to "negdje" napokon nashla

nikad me nisu ni shvachali.. majka se uvijek pitala shta radim u nochi s tim krastavcima..
al ja sam znala da chu nach jednom djevojku koja che me razumjeti.. mene i moj krastavac.. nashla sam ju..
lipstick je.. i volimo se..

divno (L)
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyuto lip 23, 2009 10:58 am

kiddo je napisao/la:
ja se osjecham nevidljivo.. pa sad evo.. cijelog svog zhivota

jednom me chak i jedan slijepi djedica udario shtapom.. na PJESHACHKOM prijelazu.. omg skoro sam umrla taj dan.. htjela sam se ubiti..
znate shta me izvuklo? izvuklo me spoznanje.. o .. tome.. da sam posebna.. i da pripadam negdje.. znala sam da pripadam negdje

sad sam i to "negdje" napokon nashla

nikad me nisu ni shvachali.. majka se uvijek pitala shta radim u nochi s tim krastavcima..
al ja sam znala da chu nach jednom djevojku koja che me razumjeti.. mene i moj krastavac.. nashla sam ju..
lipstick je.. i volimo se..

divno (L)

Da, shvaćam... Kad te slijepac udari štapom, to čovjeka natjera na suicid. Meni je jedna bakica stala na nogu u tramvaju. Bila sam kod psihijatra godinama, ogromne traume. Još uvijek odlazim jednom tjedno, ne mogu se do kraja oporaviti. Ožiljke je, na žalost, teško izbrisati. Mislim, to i znači biti lipstick. Kad te ljudi ruše na pod, kad te slijepci udaraju štapom, kad ti bakice staju na nogu, kad te netko trkne nasred hodnika jer te nije vidio...to znači biti lipstick. A ovo za neshvaćenost, da, krastavci, poznata lipstick stvar. I paradajz isto. Posebno paradajz, ponekad paprika. kad me tata pitao zašto papriku jedem kuhanu a ne sirovu znala sam da sam lipstick. eto, imamo slično iskustvo.
Bravo, pogodila si u srž, totalno! To sve znači biti lipstick! cheers Je li tako, cure?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyuto lip 23, 2009 11:05 am

Da, ja još nekada jedem i sirovi karfiol Crying or Very sad i nitko ne shvaća zašto.Kao i što ne shvaćaju zašto bocu whiskeya držim u zamrzivaču prije nego što idem piti Crying or Very sad
To je sve teret koji se zove biti lipstick.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyuto lip 23, 2009 11:14 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Da, ja još nekada jedem i sirovi karfiol Crying or Very sad i nitko ne shvaća zašto.Kao i što ne shvaćaju zašto bocu whiskeya držim u zamrzivaču prije nego što idem piti Crying or Very sad
To je sve teret koji se zove biti lipstick.

Da, totalno kužim! Ovo s karfiolom pogotovo. Ali, moram priznati, to mi se dogodilo i s brokulom. Kad mi se to s brokulom dogodilo,onda sam zaista shvatila težinu lipstick identiteta. Da li se i tebi to dogodilo s brokulom? Ili nekim drugim povrćem? To je individualna stvar, ipak. Nemaju svi baš s brokulom isto iskustvo identiteta.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyuto lip 23, 2009 11:20 am

...ne mogu vjerovati da sav lipstick identitet svodite na povrće...mislim, zaista. A voće, konzervirano i friško, lokalno i egzotično, a frižideri, a molekule kisika...? Moje najlipstick iskustvo bilo je definitivno kad sam se na ulici spotaknula na kovanicu od dvije kune i u toj sekundi mi je pred očima prošao cijeli Beverly hills, 1. i 2. sezona. Kompleksno i višeslojno iskustvo.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Emptyuto lip 23, 2009 11:27 am

Kad bolje razmislim, imala sam jedno traumatično jabučno iskustvo. Ali ipak, moram reći, ništa me više ne podsjeća na nevidljivost mog lipstick identiteta kao povrće. Povrće najbolnije ističe činjenicu da sam nevidljiva i neshvaćena.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Biti lipstick-
Forum(o)Bir: