Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti

Go down 
+14
agasta_l
ankh
femina
Sekhmet
aaaa
Djevojcura
nivescelzijus
malena20
Erzsebet
Uh Huh Her
She Glows In The Dark
complex_particle
rain
Judina sestra
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyčet tra 30, 2009 2:41 am

Dat ću jedan od svojih primjera da objasnim: Bila sam u Globalu i neka mi se butch cura počela nabacivati, i to nimalo ljubazno, nego baš onako pokroviteljski. Da se nabacivala pristojno, ljubazno bih je odbila. I tako ja kiselo odbijem i ona krene sa mnom u razgovor. I krene me ispitivati jesam li bi. Pitam je kakve to veze ima i sa čim. Ona mi kaže "pa tako izgledaš". Ja pitam: "Zar biseksualke imaju neki svoj prepoznatljivi stil kao npr.punkeri svoj?" I tako smo se natezale oko biseksualnosti još malo i na kraju sam rekla da nisam bi. E kad je to čula, onda je pukla. Počela je govoriti da je njoj onda sve jasno, da joj je jasno zašto sam je odbila zato što sam strejt, ali zašto sam onda došla tu, itd. Ja nju pitam: "Zar cura može biti samo strejt i bi? Ništa ti drugo ne pada na pamet?" I onda je počela da nema šanse da sam lezba, da je ona meni prišla jer je mislila da sam bi, ali lezba nisam sigurno, da ne mogu nikako biti lezba, itd.. Na to sam joj mirno rekla da jesam. i onda je provela jedno 5 minuta uvjeravajući me da nisam lezba. Kao, ona zna kako te stvari idu, ja očito još ne znam sebe, itd. Nakon toga sam se makla od nje, zapravo ne vjerujući samoj sebi da sam si dozvolila ovakav razgovor.
Eto. Sad vi. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
rain

rain


Posts : 6
Join date : 30.04.2009
Dob : 35
Lokacija : zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyčet tra 30, 2009 3:27 pm

Ne mogu govoriti o nakim primjerima s curama ali zato su oni s deckima... nezaboravni Very Happy

Vecinom kada sam vani nisam raspolozena za nabacivanja (bas se pitam zasto lol) i dogodi se da jednostavno kazem decku da nema srece i da sam lezba - i svaki put ucinak je bio svakakav samo ne zeljeni Evil or Very Mad
I ne kazem to u nekoj sali, vec ozbiljno i ljubazno ali... ne pali...
Na kraju lik ostane u uvjerenju da ili pokusavam biti zanimljiva i da ga tom izjavom poticem da i dalje navaljuje, ili da eksperimentiram i da sam u najgorem slucaju bi i na kraju se naravno sve svede na prepirku kako bi jedna lezbijka "trebala" izgledati i kako bi se "trebala" ponasati...
Onda lik ode do ekipe koja ga bodri par koraka dalje i isprica ekskluzivnu novost i vidis mahanje glavom i debilne smjeske tipa - nema teorije, cura ima dobar smisao za humor, a onda se vrati cijela ekipa s pitanjem "jesi li ti zbilja..." Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyčet tra 30, 2009 3:33 pm

rain je napisao/la:
Ne mogu govoriti o nakim primjerima s curama ali zato su oni s deckima... nezaboravni Very Happy

Vecinom kada sam vani nisam raspolozena za nabacivanja (bas se pitam zasto lol) i dogodi se da jednostavno kazem decku da nema srece i da sam lezba - i svaki put ucinak je bio svakakav samo ne zeljeni Evil or Very Mad
I ne kazem to u nekoj sali, vec ozbiljno i ljubazno ali... ne pali...
Na kraju lik ostane u uvjerenju da ili pokusavam biti zanimljiva i da ga tom izjavom poticem da i dalje navaljuje, ili da eksperimentiram i da sam u najgorem slucaju bi i na kraju se naravno sve svede na prepirku kako bi jedna lezbijka "trebala" izgledati i kako bi se "trebala" ponasati...
Onda lik ode do ekipe koja ga bodri par koraka dalje i isprica ekskluzivnu novost i vidis mahanje glavom i debilne smjeske tipa - nema teorije, cura ima dobar smisao za humor, a onda se vrati cijela ekipa s pitanjem "jesi li ti zbilja..." Rolling Eyes

Da, da, zanimljivo je da kad se radi o muškoj napaljenosti, u tom trenutku riječ lezbijka ne znači žena koja voli isključivo žene, nego bi cura koja eksperimentira. Da to dolazi od neke butch cure, onda da, ali ako je malo ženstvenija, odmah takvi komentari... grrr, baš nekad raspizdi.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
rain

rain


Posts : 6
Join date : 30.04.2009
Dob : 35
Lokacija : zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyčet tra 30, 2009 3:52 pm

Mene zapravo najvise raspizdi kada to netko shvaca kao moju potrebu da budem zanimljiva, da budem cool ili trendy... U slucaju da takvo nesto butch cura izjavi to je bozija rijec, amen - nema tu rasprave, u slucaju da to izjavi netko netralnijeg ili zenstvenijeg izgleda - ajme cura se preser..., tuka misli da je u modi sada biti gay itd... A sto je tragicno, koliko vidim to zbilja i jest postalo u modi na neki uvrnuti nacin Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
complex_particle

complex_particle


Posts : 46
Join date : 26.04.2009
Dob : 36
Lokacija : ZG

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptypet svi 01, 2009 5:19 am

I naravno, kod takvih tipova nikad ne izostane onaj ''duhoviti'' komentar: ''Lezba,a? A mogu li ja gledati/pridružiti se? '' Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptypet svi 01, 2009 1:45 pm

complex_particle je napisao/la:
I naravno, kod takvih tipova nikad ne izostane onaj ''duhoviti'' komentar: ''Lezba,a? A mogu li ja gledati/pridružiti se? '' Rolling Eyes

Da, i ne padne im na kraj pameti da nisu pozvani, jer se valjda smatraju pozvanima zbog samog svog muškog spola Rolling Eyes Odvratno, to zna biti ponižavajuće, patronizirajuće i krajnje neugodno.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyned svi 03, 2009 1:41 pm

Judina sestro,dali se sjećaš onaj jedan put dok si ti još inicirala sastanke na Crolu,kad smo bili u Koldingu čini mi se....Ja sam imala šosek neki(valjda jedina tamo) i platforme,i kad sam otišla na wc,jedna vrlo tomboyish djevojka te s velikom dozom prezira u glasu pitala:Kaj je ona strejt?Neznam po čemu je ona to zaključila niti čemu taj prijezir u glasu,znam however da sam se stvarno tad osjećala ništavno i razočarano.
Iskreno,reakcije na mene su uvijek slične tome....možda da si na čelo napišem tko sam i što sam,no tko zna dali bi i tada reakcije bile drugačije.Nikad mi neće biti jasno zašto je toliko teško shvatiti da netko gay/bi tko izgleda i ponaša se kao žena,šminka se i tu i tamo voli nešto lijepo obući....Vidim da i Vi imate sličnih iskustava pa barem znam da nisam solo:)
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyned svi 03, 2009 1:51 pm

She Glows In The Dark je napisao/la:
Judina sestro,dali se sjećaš onaj jedan put dok si ti još inicirala sastanke na Crolu,kad smo bili u Koldingu čini mi se....Ja sam imala šosek neki(valjda jedina tamo) i platforme,i kad sam otišla na wc,jedna vrlo tomboyish djevojka te s velikom dozom prezira u glasu pitala:Kaj je ona strejt?Neznam po čemu je ona to zaključila niti čemu taj prijezir u glasu,znam however da sam se stvarno tad osjećala ništavno i razočarano.
Iskreno,reakcije na mene su uvijek slične tome....možda da si na čelo napišem tko sam i što sam,no tko zna dali bi i tada reakcije bile drugačije.Nikad mi neće biti jasno zašto je toliko teško shvatiti da netko gay/bi tko izgleda i ponaša se kao žena,šminka se i tu i tamo voli nešto lijepo obući....Vidim da i Vi imate sličnih iskustava pa barem znam da nisam solo:)

Da, to je bilo u Koldingu. Imala je baš gadljivu facu (ta djevojka) kad je to pitala. Ne vjerujem ni da si napišeš na čelo da bi reakcije bile drugačije, jer predrasude su jedna veoma moćna i često nevjerovatno fiksna stvar, čak i kad nekome dokažeš suprotno in the face.
Eto, zato ovaj foum, da vidimo sve da nismo same! Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyned svi 03, 2009 3:19 pm

Prijateljica i ja smo bile vani u nekom klubu i najednom je do nas došla totalno butch cura.Za prijateljicu je očito da je lezba pa je odmah s njom počela razgovor, a mene gledala pogledom "šta ta strejtuša radi ovdje".Nekako sam se i ja ubacila u razgovor i onda je ona mene pitala "A šta si ti lezba".Ja joj kažem da jesam, a ona nije mogla vjerovati jer je rekla da tako ne izgledam i da bi trebala njegovati svoj identitet Rolling Eyes Razgovor se okrenuo na to kakve cure volim i ona mi se otvoreno počela vrlo neugodno nabacivati, a uz sve to mi je govorila kako 2 femme cure nikako ne bi mogle biti zajedno jer to ne funkcionira i kako svakoj femme curi treba "jaka ruka" i "zločesta cura".Ja sam rekla da mi se to ne sviđa i onda se počela ljutiti.Na kraju je počela bacati teški stol po cijelom klubu koji bi završio na meni da nisam bila na povišenom dijelu.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptypon svi 04, 2009 8:54 am

She Glows In The Dark je napisao/la:
dok si ti još inicirala sastanke na Crolu,

Jesu to bile one kave srijedom?
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptypon svi 04, 2009 9:36 am

pineapple14 je napisao/la:
She Glows In The Dark je napisao/la:
dok si ti još inicirala sastanke na Crolu,

Jesu to bile one kave srijedom?

jesu! Ti nisi bila, pretpostavljam...?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptypon svi 04, 2009 9:54 am

Moram još pridodati što se tiče tih sastanaka srijedom...šteta da je ta ideja propala!Na prvih par sastanaka su uglavnom došle butch cure,koje su nas femice gledale nekako ispod oka i više se nisu pojavljivale kad su očito shvatile da tu nema ništa za njih... Evil or Very Mad Ajde Judina sestrice organiziraj opet neke sastanke,ja te zdušno podupirem I love you malo offtopic,ispričavam se clown
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptypon svi 04, 2009 10:53 am

Judina sestra je napisao/la:
pineapple14 je napisao/la:
She Glows In The Dark je napisao/la:
dok si ti još inicirala sastanke na Crolu,

Jesu to bile one kave srijedom?

jesu! Ti nisi bila, pretpostavljam...?

Jesam samo jednom i nije mi se svidjelo, cure su me više-manje ignorirale, a ja baš nisam jako komunikativna osoba tako da sam brzo odustala tj. otišla.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyuto svi 05, 2009 12:07 am

pineapple14 je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
pineapple14 je napisao/la:
She Glows In The Dark je napisao/la:
dok si ti još inicirala sastanke na Crolu,

Jesu to bile one kave srijedom?

jesu! Ti nisi bila, pretpostavljam...?

Jesam samo jednom i nije mi se svidjelo, cure su me više-manje ignorirale, a ja baš nisam jako komunikativna osoba tako da sam brzo odustala tj. otišla.

Kad to?! Ja se ne sjećam ničega lipstickastog Very Happy Doduše, cure su nastavile i poslije, možda si ti bila poslije kad mene nije bilo, jer sam nastojala komunicirati i nikoga ne ignorirati, jer a) to je pristojno i b) osjećala sam se odgovornom s obzirom da sam ja to inicirala. Bila je, however,jedna kava na kojoj nisam htjela komunicirati, a ta je bila 2. po redu, u Koldingu, za velikim stolom smo sjedile. Došle su Ice, weirdo i ekipa i uopće nisu pričale s nama, nego međusobno, tako da je to bilo više pokazivanje njih nama nego druženje. Kad sam to vidjela, rekoh sebi "pa nemoj baš raditi budalu iz sebe" i povukla se iz razgovora. Jesi li ti kojim slučajem bila tad pa brzo otišla?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyuto svi 05, 2009 4:08 pm

Znala sam naletiti na ljude koji su me uvjeravali da je to faza i da ja sigurno nisam, jer ne ličim na lezbijku...e pa ljudi moji, ta faza već traje i traje...Smile
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyčet svi 07, 2009 8:02 am

She Glows In The Dark je napisao/la:
Moram još pridodati što se tiče tih sastanaka srijedom...šteta da je ta ideja propala!Na prvih par sastanaka su uglavnom došle butch cure,koje su nas femice gledale nekako ispod oka i više se nisu pojavljivale kad su očito shvatile da tu nema ništa za njih... Evil or Very Mad Ajde Judina sestrice organiziraj opet neke sastanke,ja te zdušno podupirem I love you malo offtopic,ispričavam se clown
Ja sam isto voljela te kavice srijedom:)Smile Ja se ne sjećam da nas je netko čudno gledao. Jedino se sjećam da me na jednoj kavi muškobanjasta lezba, čije korisničko ime je agast*, napala da kak ja mogu biti lezba i kaj ja nju sada zajebavam.........
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptysub svi 09, 2009 3:29 pm

jednom mi je jedna uletila sa spikom : `zašto nosiš suknju - ti nisi prava lezba!`

prvo sam se dobro nasmijala - jer, mislila sam da se zahebava, onda kad sam shvatila da glupačica zaista misli ozbiljno Shocked zabolio me mozak od muke.

te mi je večeri bio rođendan i bila sam u laganoj depri te odlučih uredit se malo i odjenut suknju, malo si začagat i razveselit..ali očito ništa od toga. Shocked

i ne, budala je tad nastavila i dalje trabunjat : `Prave lezbe ne nose suknju, ti si zalutala i sl.`

glupačici sam odbrusila da je primitivka i ograničena u glavu, ta debilana od cure je tada imala 34 godine! zamislite!

najveća ironija od svega je što ljudi misle da sam straight , a ja sam samo sa ženama bila cijeli svoj život, dečki me nikad nisu privlačili niti sam ikad bila s muškarcem!

a taj retardus od žene je neki bi koji nosi hlače i okolo se ševi s frajerima Basketball
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptysub svi 09, 2009 3:52 pm

Uh Huh Her je napisao/la:
Nekako sam se i ja ubacila u razgovor i onda je ona mene pitala "A šta si ti lezba".Ja joj kažem da jesam, a ona nije mogla vjerovati jer je rekla da tako ne izgledam i da bi trebala njegovati svoj identitet Rolling Eyes Razgovor se okrenuo na to kakve cure volim i ona mi se otvoreno počela vrlo neugodno nabacivati, a uz sve to mi je govorila kako 2 femme cure nikako ne bi mogle biti zajedno jer to ne funkcionira i kako svakoj femme curi treba "jaka ruka" i "zločesta cura".Ja sam rekla da mi se to ne sviđa i onda se počela ljutiti.Na kraju je počela bacati teški stol po cijelom klubu koji bi završio na meni da nisam bila na povišenom dijelu.

..njegovat svoj identitet? affraid to ti je rekla? aha..drugim riječima, rekla ti je da se poružniš, da napraviš od sebe rugobu cyclops

sjećam se, jednom sam otišla na druženje u mamu, poznavala sam se odprije s glavnim organizatoricama tih druženja i s one 2 cure koje su bile u vezi.

ne sjećam se točno kako smo u razgovoru doše do toga ali netko je napomenuo da ja uopće ne izgledam lez, iako sam se baš taj dan potrudila da izgledam više frajerski i odjenula sam se nekak u punkersko-vojničkom kombiniram stilu, ja sam se tad požalila da bih željela da sam vidljivija kao lezbijka i da me cure skuže da sam lezba.

na što mi je jedna od one 2 odgovorila: `Moraš obrijati glavicu` pazite ovo: glavicu, a ne glavu

kuiš, u deminutivu da me ponizi - odurno... pale
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptysub svi 09, 2009 4:03 pm

Djevojcura je napisao/la:


na što mi je jedna od one 2 odgovorila: `Moraš obrijati glavicu` pazite ovo: glavicu, a ne glavu

kuiš, u deminutivu da me ponizi - odurno... pale

Isuse, povraća mi se :bljuvajlić:
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptysub svi 09, 2009 4:11 pm

Evil or Very Mad Mad Više mi je grozno to što nas uopće ne percipiraju kao lezbijke, nego to da nas ne prihvaćaju. Nije mi toliko odbijanje grozno, nego ignoriranje. Manje bi mi smetalo, iako bi mi itekako smetalo, da mi neka cura kaže "ok, lezba si, ali ono, kvariš malo zajednicu sa svojom ženstvenošću, to je heterosexual thing" nego da mi kaže "ti? hahaha, ma daj, šališ se. Nikako nisi lezba, to ne ide tako. Moraš imati nešto butch u/na sebi, inače ne možeš biti lezba." Rolling Eyes Mad
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyned svi 10, 2009 3:27 am

Citiram još jednu curu: "Ah, ta majčica, perlice, i ti si lezba? Kod vas je kao popularno biti femme i ne izgledati kao lezbijka?"
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyned svi 10, 2009 3:52 am

evo i jedno moje iskustvo.....
....kad sam se outala frendici (koja je inače straight) njena je prva reakcija bila izbezumljena faca i ovo pitanje: "pa kak ti uopće ne izgledaš ko lezba, ne hodaš tako?!? (wtf...), ne oblačiš se tako...jesi li ti sigurna?".....e onak....:lupamglavomozid:.....
tako da to je neka opća slika o lezbama da trebaju biti obučene kao muškarci i ponašati se tako, a sve ostalo znači da zapravo nisu lezbe nego su u nekoj fazi, istražuju al ne misle ozbiljno....
.....meni se do toga diže kosa na glavi, a najviše zato što lezbe same među sobom brižno uzgajaju taj stereotip...
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyned svi 10, 2009 3:55 am

e i još nekaj....
koje su to bile kave srijedom?...očito mene još nije tada bilo na crol.u...šmrc....
...jel ima šanse da se to obnovi?...mislim ne poznam baš puno lezbi, a bed mi je tako upadati u neki klub sama pa da me još neka butch i napadne Very Happy...tak da mi ovo zvuči kao super stvar....a i volim kave... Embarassed
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyned svi 10, 2009 4:48 am

Da, Nicky, slažem se s tobom. Fali mi lez društvo, izgubila sam kontakt s prijašnjim curama s kojima sam se družila pa bi mi novo dobro došlo.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Emptyned svi 10, 2009 5:02 am

Pa hoćemo li onda neš organizirati? Wink Neku kavicu, onak opušteno da se sve u miru upoznamo.....ali samo ne idući tjedan jer imam kolokvije pa doslovno niš ne stignem.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti Empty

[Vrh] Go down
 
Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Biti lipstick-
Forum(o)Bir: