Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Transseksualne žene kao partnerice

Go down 
+12
Ancksunamun
malena20
Uh Huh Her
pour femme
aaaa
Niki
Alex Ray
Dreamer
afrathevamp
Erzsebet
Nepenthe
Judina sestra
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptyuto pro 01, 2009 4:56 pm

Đizs, dajte se prekinite natezati oko gluposti i brojati jedna drugoj svako slovo Shocked
[Vrh] Go down
asfdf




Posts : 46
Join date : 30.07.2009
Dob : 30

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptysri pro 02, 2009 1:48 pm

Delerium je napisao/la:
divingforpearls je napisao/la:
Jel ti se da objasnit proceduru oko operacije? Gdje si radila, kako je islo, jesi morala platit itd.
Ne poznajem nijednu transseksualnu osobu tako da nisam imala priliku pitati za iskustvo iz prve ruke Smile

Radila sam u beogradu kod kirurga Miroslav Dordevic, cijene operacije je oko 5.000eu ali meni je platilo hzzo (procedura za dobivanje placane operacije je nesto sto nikome nebi pozeljela)...

Prije same operacije potrebno je uzimat zenske hormone neko vrijeme (jako individualno koliko) dok koza ne skupi dovoljno kolagena tj omeksa dovoljno jer se od hormona jako mjenja koza.

Testisi se skroz odstrane dok se penis koristi da bi se od njega napravile "vanjske usne" te se od vrha uzimaju zivci koji postanu klitoris g tocka itd itd
Napravi se i mogucnost prirodnog vlazenja te sirina i dubina kao kod svake zene, i rezultat je vagina koja se bas po nicemu ne razlikuje od "prirodnih".

Nakon operacije 3 mjeseca nesmijes imati sexualni odnos niti orgazam jer rad i grcenje misica nebi dozvolilo prirodno zarastanje i sve je uzasno bolno od samog hodanja do uriniranja

Eto napisala sam i ovo, nevjerujem sama sebi :bljuv:

divingforpearls me pretekla

enivej. kak to da si već napravila operaciju? kako su ti roditelji reagirali? kako to da si dobila plaćenu operaciju? kako je to bit zarobljen u krivom tijelu?

ak su neka pitanja preosobna, ne moraš odg.
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptysri pro 02, 2009 2:13 pm

@17

Jest da imam 18 ali ako pogledas za par dana cu 19 pa imam vec god dana kako radim na tome, dijagnozu od psihologa sam dobila u roku od 2 sastanka i to odmah odobrenje za hormone i za operaciju jer kako je doktor rekao "u 35 godina kako se bavim ovim poslom nisam bio vise siguran da je za nekoga promjena spola ispravna odluka nego za tebe".

Stoga sam u rekorndom roku pocela sa hormonima i jest da svugdje pise da hormone moras uzimat oko god dana ali to nije bas tako nego je taj period jako individualan jer u biti ceka se da koza skupi dovoljno kolagena da bi operacija bila uspjesnija sto se kod mene desilo relativno brzo jer sam mlada pocela i nikada nisam imala onu tipicnu musku grubu kozu, i ako sam bila spremna za operaciju rekoh zasto da cekam ako sam vec 100% odlucna? Te uostalom jako me ubijalo psihicki imat penis a biti skorz zensko izvana, puno vise nego prije dok sam skroz izgledala kao boy.

Dobila sam placenu jer u hr postoji zakon koji kaze da je HZZO duzan svakom bolesniku pruzit ljecenje a ako u hr nema potrebnog strucnjaka duzan je bolesniku osiguran placeno ljecenje u inozemstvu ili dovesti doktora u hr ako isto nije moguce; Jedino sto je procedura za ostvarivanje toga jako mukotrpna i bila mi je cak potrebna odvjetnica koja mi je dodjeljena sa strane pravnog tima kontre i iskoraka (aktivno suradujem sa kontrom).

Stara je rekla da je to za nju glupost al eto nece mi branit i ako svaki put kad joj se digne zivac mi sere kako nisam normalna itd itd
Ouch je to nekak neozbiljno shvatio kao i sve u zivotu i reko sam ok radi sta oces..

Kako je to kad izgledas kao boy a zensko si je jako tesko za opisati, uglavnom nesto uzasno sto nebi nikome pozeljla i ostavilo je ogromne traume na meni.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptyčet pro 03, 2009 6:32 am

Delerium, stvarno mi je žao što su ti roditelji tako reagirali. Jesu li bili s tobom nakon oepracije? Tko te čuvao, njegovao...??
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptyčet pro 03, 2009 8:21 am

Erzsebet je napisao/la:
Delerium, stvarno mi je žao što su ti roditelji tako reagirali. Jesu li bili s tobom nakon oepracije? Tko te čuvao, njegovao...??

Nakon operacije sam bila 3 dana tamo u klinici nakon cega sam se morala skroz sama snalaziti i ako sam i jedva stajala na nogama (mislim, operirana si medu nogama, neko vrijeme nemozes ni hodat)
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptyčet pro 03, 2009 2:39 pm

Zapravo nije mi jasno, ako curu nemozes bas po nicemu raspoznati od ostalih cura ako se desi kemija zasto nebi??

Sve vise mi se cini da cu morat to skrivat cijeli zivot i nikome ne rec jer to je zapravo jedini nacin da se sazna, da nekome kazem i ako mi nije ideja nimalo privlacna..
[Vrh] Go down
asfdf




Posts : 46
Join date : 30.07.2009
Dob : 30

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptyčet pro 03, 2009 3:00 pm

.


Zadnja promjena: 17; sri ruj 15, 2010 9:43 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptyčet pro 03, 2009 3:06 pm

17 je napisao/la:
Delerium je napisao/la:
Zapravo nije mi jasno, ako curu nemozes bas po nicemu raspoznati od ostalih cura ako se desi kemija zasto nebi??

Sve vise mi se cini da cu morat to skrivat cijeli zivot i nikome ne rec jer to je zapravo jedini nacin da se sazna, da nekome kazem i ako mi nije ideja nimalo privlacna..

Ja bih.


Neću ti davati nikakve savjete jer mi je teško zamisliti se u tvojoj situaciji and wtf do i know anyway, samo ti želim da jednog dana nađeš osobu prema kojoj ćeš moći biti 100% iskrena i koja će te u potpunosti prihvatiti kakva jesi.

smile smile fala
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptypet pro 04, 2009 4:01 pm

Nivo diskriminacije prema curama koje su bile trans na ovom forumu je veci nego na nekim "str8" forumima i nego sto je uzivo medu str8 ljudima na ulici i to polako otkrivam u ovoj temi i u privatnim porukama ovdje..

Svaka cast izuzecima ali ovo je zalosno..

"Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene."
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptysub pro 05, 2009 12:43 am

Delerium je napisao/la:
Nivo diskriminacije prema curama koje su bile trans na ovom forumu je veci nego na nekim "str8" forumima i nego sto je uzivo medu str8 ljudima na ulici i to polako otkrivam u ovoj temi i u privatnim porukama ovdje..

Svaka cast izuzecima ali ovo je zalosno..

"Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene."


Ako se ovo odnosi na mene (a meni je ranije išla ova primjedba, unatoč tome što sam te branila kao nitko ovdje), onda je to stvarno bezobrazno i krivo shvaćeno. Unatoč tome što si trans ti očito nemaš pojma šta znači diskriminacija prema trans ljudima jer pokazivanje nepovjerenja prema novoj osobi i onome što ona piše nije diskriminacija prema trans ljudima. Znam da si strašno osjetljiva, to razumijem i suosjećam s tobom, ali što se mene tiče, i prije nego što sam počela izricati sumnju u to da si trol sam naglasila da nemam ništa protiv trans ljudi, dapače, želja mi postati psihologica specijalizirana za transseksualne osobe. Sve smo se ovdje "opekle" s par trolova, koje su sve bile lezbijke, pa one nisu rekle da ih mi diskriminiramo jer su lezbijke nego zato jer su bile trolovi, jebiga. Možeš li ovo razumjeti?
Ponavljam, ne tražim hvalospjeve, ali sam zaista pisala prema svom divljenju i poštovanju prema trans ljudima, a ti se na to nisi osvrnula.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptysub pro 05, 2009 12:57 am

Ma, neću se uopće zamarati. S toliko sam krasnih trans ljudi razgovarala na raznim forumima, stranim i našim i ne bi im palo na pamet da me nazovu diskriminatornom prema trans ljudima. Jednoj sam trans curi iz Splita pomogla da smogne snage otići psihologu i kaže mu sve. Žao mi je zbog ovoga i nisam mislila da će se mene tako nazivati, zbog totalno krivo shvaćenih postova, ali dobro. Zidovi, izgleda, ostaju zidovi. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nosferatu
Moderatorica
nosferatu


Posts : 3
Join date : 28.05.2009
Dob : 28

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptysub pro 05, 2009 4:31 am

A gle Delerium, kao i sve ostale grupe na svijetu, i ovaj forum je grupa individualnih osoba s vlastitim stavovima i idejama. Uvijek će se naći netko kome se neće nešto svidjeti na nekome. Nemoj suditi (ie osuđivati) čitav forum samo jer netko tko je član foruma možda ima predrasude prema transseksualnim osobama.
Ti si u specifičnoj, stvarno nezahvalnoj situaciji koju se često osuduje a rijetko shvaća, no mislim da bi nam svima bilo drago da imaš malo strpljenja i napišeš više o tome umjesto da se ljutiš jer to netko ne razumije.
Meni osobno ne smeta tvoja transseksualnost i voljela bih saznati više kad već imam priliku, a sigurna sam da nisam jedina. A ako to nekome ne odgovara - a jebiga, ne možeš se uvijek svima svidjeti.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptysub pro 05, 2009 5:07 am

Nitko nije napadaio transseksualce niti itko ima išta protiv njih, to si valjda iz postova mogla shvatiti. Čak ni ja u onom svom postu nsiam diskriminirala transseksualce nego sam napala tebe osobno. Uostalom, čak ni mi te nikada nismo diskriminirali vani ili nešto zbog toga što si trans, samo nam je išlo na živce što stalno šutiš i ne radiš ništa, onda su mi ove laži na forumu samo upalile fitilj. Ali to svejedno ne znači da je zbog toga što si trans budući da to nikada nikome nije smetalo, bilo bi isto tako i da nisi trnas. Tako da je glupo reći da smo te itko diskriminirao zbog toga što ćeš promijeniti spol.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptysub pro 05, 2009 5:08 am

@ Delerium:

1. curo, ako se ti već osjećaš kao žena, tj. jesi žena i to žena koja voli žene, onda ovaj forum jest mjesto za tebe, i u čemu je problem? što ti ne valja s natpisom ispod slike?

2. svi se mi nekome sviđamo a nekome NE sviđamo. misliš da se SVE cure/žene unutar lipstick zajednice jedna drugoj SVIĐAJU? naravno da ne. pa što s tim? to je (sve) normalno.

3. zar ti je itko na forumu rekao da ovdje nisi dobrodošla? tko? scratch

4. everything else has already been said.
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptysub pro 05, 2009 5:10 am

Na stranu pp, ali tko te napadao na forumu, pogotovo zato što si trans? Koliko sam vidjela, cure je zanimala sama procedura, bile su suosjećajne i pažljive. Epizodu s trolanjem nema smisla ponavljati, ali o kakvom nivou diskriminacije pričaš?
[Vrh] Go down
nosferatu
Moderatorica
nosferatu


Posts : 3
Join date : 28.05.2009
Dob : 28

Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Emptysub pro 05, 2009 5:19 am

Ako te objašnjenje foruma uvrijedilo, stvarno mi nije jasno zašto? Mislim da je dosta dobro objašnjeno otprilike na koju foru smo se okupile ovdje i to je otprilike to, nema tu velike mudrosti i stvarno sumnjam da je tekst tako složen da bi ikoga diskriminirao :/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Transseksualne žene kao partnerice
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Miris žene
» Žene i demaskiranje
» BOK CURE I ŽENE LIPSTICK!!!
» dve zene iz Srbije koje zele...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: