Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Transseksualne žene kao partnerice

Go down 
+12
Ancksunamun
malena20
Uh Huh Her
pour femme
aaaa
Niki
Alex Ray
Dreamer
afrathevamp
Erzsebet
Nepenthe
Judina sestra
16 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypon srp 06, 2009 6:25 am

Biste li mogle sebe zamisliti u vezi s transseksualnom ženom?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypon srp 06, 2009 6:28 am

no no
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypon srp 06, 2009 9:48 am

Hm, ni ja. Ipak preferiram "klasične" žene Laughing
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypon srp 06, 2009 11:22 am

Ne ni ja. Moram priznati da sam poprilično ograničena u poznavanju transseksualnosti. Mislim, znam što to znači Idea ,a da li shvaćam takve ljude,to je drugo pitanje.
[Vrh] Go down
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypon srp 06, 2009 1:57 pm

Erzsebet je napisao/la:
Hm, ni ja. Ipak preferiram "klasične" žene Laughing

isto.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypon srp 06, 2009 2:04 pm

Što se mene tiče, za transseksualne ljude, ne samo žene, imam duboko poštovanje i razumijevanje. Jedno vrijeme sam ih proučavala i htjela biti psihologinja specijalizirana za tu skupinu ljudi, tako da, mislim da o njima i znam i da ih razumijem maksimalno koliko ih može razumjeti osoba koja nije transseksualna.
A za partnericu...Morala bih razmisliti. Ako bi dolazile u obzir, onda bi definitivno došle u obzir postoperativne, jer ne mogu zamisliti sebe u seksualnom odnosu s muškim tijelom. Ali nisam još sigurna jer sigurno ne bih mogla predivjeti šta znači biti u vezi s transseksualnom ženom.
A što se tiče ženske "autentičnosti", ima ih toliko "uspješnih", da se nikad ne bi skužilo da su bile biološki muškarci.
Ima još jedna zanimljiva stvar koju ne znam objasniti, a ta je da ima mnogo transseksualnih žena koje su lezbijke ( to su mahom veoma ženstvene žene), a ima veoma malo gay transseksualnih muškaraca.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypon srp 06, 2009 5:14 pm

pa..mislim da nema toga što ja nebi mogla zamisliti! hehe...moj moto je nikad ne reci nikad, stoga, tko zna Smile
[Vrh] Go down
Niki

Niki


Posts : 43
Join date : 04.05.2009
Dob : 38
Lokacija : zg

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto srp 07, 2009 8:54 am

Mislim da nebi mogla, a sad nikad se nezna. još se nisam našla u takvoj situaciji
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyčet srp 09, 2009 7:26 am

hmm...to mi je ipak malo prekomplicirano... ja oću pravu ženu Razz
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypet srp 10, 2009 3:53 am

ne znam.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypet srp 10, 2009 8:27 am

Ne, želim ženu koja je žena.
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypet srp 10, 2009 1:56 pm

Uh Huh Her je napisao/la:
Ne, želim ženu koja je žena.

također
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypet srp 10, 2009 4:03 pm

Uh Huh Her je napisao/la:
Ne, želim ženu koja je žena.

Mislila sam na postoperativne transseksualne žene.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptysub srp 11, 2009 12:04 pm

Ipak ostajem pri tome da ne bih mogla, bez obzira na to je li bila na operaciji ili ne...
[Vrh] Go down
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptysub srp 18, 2009 1:03 am

Transecxualke i jesu Žene, možda čak i više od nekih bioloških Žena..
Ženu ne čini ono što ima među nogama, već što osjeća i nosi u sebi..

Bila sam u vezi sa takvom osobom..shemale..divno je gledati tolijepo tijelo, sise, uređenu našminkanu, a ima kitu..sve u paketu;)
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptypon stu 30, 2009 9:57 pm

E sad da vam odg kao transeksualna cura iz prve ruke.

Prije operacije i hormona imala sam 3 veze sa lez curama i isle su sasvim normalno i ok

Kada sam pocela sa hormonima i izvana izgledala skroz kao žensko ali jos ne bila operirana imala sam jednu vezu i to je bilo onak :S te vecina cura me nije mogla ni zagrliti jer bi im se to stalno vracalo u glavu kako bi one rekla..

Sada nakon operacije je zapravo ironijom najgore, jer jos nisam upoznala curu koja me dozivljava kao curu.. (a da im nisam rekla no way da bi ikako skuzile po meni fizicki) i sama sam.. imam par frendica koje znaju da sam operirana ali 99% nisam ni rekla jer gledam ne to kao "nisi me mogla prihvatit tada netrebas mi sada"

Upoznajem toliko cura kojima sam tako savrsena kao osoba i slazemo se bas oko svega ali ne, one nemogu samnom jer sam nekada izgledala kao boy i imala penis.. sto jako ubija i boli te strasno mrzim sebe i ako sam svjesna da sam ljepsa cura od puno zena koje nisu imale ovu nesrecu..

Gotovo sve frendice (one koje me poznaju duze od 10 dana) mi kazu da sam vise zensko nego 95% cura rodenih bez ovog sranja a tako i izgledam te ginekolog nije skuzio da sam nekada izvana bila boy..

I sada bi zamolila sve cure koje su ovdje napisale da bi htjele pravu zenu nek mi dodu rec u facu po cemu ja nisam zensko?
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto pro 01, 2009 12:29 am

Ne želim biti partibrejker, samo sam oprezna jer su nam znale dolaziti cure koje bi nas zezale. (nema veze s tim što si trans, ako si trans, ja prema transseksualnim osobama imam najdublje poštovanje i divljenje) Ali, dakle, prvo na podforumu "Upoznavanje" u svojoj temi napišeš ovo:

Delerium je napisao/la:
izgledam kao zensko i kad izadem u stiklama i nekoji haljini nikome ne licim na transvestita bas po nicemu Wink

A na ovoj temi napišeš ovo:
Delerium je napisao/la:
Sada nakon operacije je zapravo ironijom najgore, jer jos nisam upoznala curu koja me dozivljava kao curu.. (a da im nisam rekla no way da bi ikako skuzile po meni fizicki)


Ispravi me ako griješim. I oprosti, ali operacija? S 18 godina? Daj mi, molim te, reci, koliko si dugo uzimala hormone prije operacije?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto pro 01, 2009 2:33 am

Ajde, još je ne'ko shvatio....! cheers
Razz
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto pro 01, 2009 2:38 am

Nemam curu je napisao/la:
Ajde, još je ne'ko shvatio....! cheers
Razz

Po čemu si ti skužila?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto pro 01, 2009 2:43 am

Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Ajde, još je ne'ko shvatio....! cheers
Razz

Po čemu si ti skužila?

Pa lijepo. Znam čitati (a čitam vrlo pomno), znam razmišljati, znam logički zaključivati. A ostalo ću zadržati za sebe, čisto da ne bi ispalo da se hvalim. Razz
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto pro 01, 2009 2:47 am

Nemam curu je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Ajde, još je ne'ko shvatio....! cheers
Razz

Po čemu si ti skužila?

Pa lijepo. Znam čitati (a čitam vrlo pomno), znam razmišljati, znam logički zaključivati. A ostalo ću zadržati za sebe, čisto da ne bi ispalo da se hvalim. Razz

You go, girl! Koliko će ih još biti? Bila je blindsided, kiddo, ova... A bože, svašta. Netko ima nešto protiv nas? Misle kao, lipstick smo pa smo glupe? Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto pro 01, 2009 3:12 am

Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Ajde, još je ne'ko shvatio....! cheers
Razz

Po čemu si ti skužila?

Pa lijepo. Znam čitati (a čitam vrlo pomno), znam razmišljati, znam logički zaključivati. A ostalo ću zadržati za sebe, čisto da ne bi ispalo da se hvalim. Razz

You go, girl! Koliko će ih još biti? Bila je blindsided, kiddo, ova... A bože, svašta. Netko ima nešto protiv nas? Misle kao, lipstick smo pa smo glupe? Evil or Very Mad

Pa baš tako. Evil or Very Mad Ali zato smo im mi pokazale da (ipak) nismo glupe kako one to misle! Laughing
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto pro 01, 2009 5:44 am

Delerium je napisao/la:
E sad da vam odg kao transeksualna cura iz prve ruke.

Prije operacije i hormona imala sam 3 veze sa lez curama i isle su sasvim normalno i ok

Kada sam pocela sa hormonima i izvana izgledala skroz kao žensko ali jos ne bila operirana imala sam jednu vezu i to je bilo onak :S te vecina cura me nije mogla ni zagrliti jer bi im se to stalno vracalo u glavu kako bi one rekla..

Sada nakon operacije je zapravo ironijom najgore, jer jos nisam upoznala curu koja me dozivljava kao curu.. (a da im nisam rekla no way da bi ikako skuzile po meni fizicki) i sama sam.. imam par frendica koje znaju da sam operirana ali 99% nisam ni rekla jer gledam ne to kao "nisi me mogla prihvatit tada netrebas mi sada"

Upoznajem toliko cura kojima sam tako savrsena kao osoba i slazemo se bas oko svega ali ne, one nemogu samnom jer sam nekada izgledala kao boy i imala penis.. sto jako ubija i boli te strasno mrzim sebe i ako sam svjesna da sam ljepsa cura od puno zena koje nisu imale ovu nesrecu..

Gotovo sve frendice (one koje me poznaju duze od 10 dana) mi kazu da sam vise zensko nego 95% cura rodenih bez ovog sranja a tako i izgledam te ginekolog nije skuzio da sam nekada izvana bila boy..

I sada bi zamolila sve cure koje su ovdje napisale da bi htjele pravu zenu nek mi dodu rec u facu po cemu ja nisam zensko?

Ha! Ha!

Ok, ne želim te vrijeđati, ali ću dati svoje mišljenje o svemu ovome. Ne želim ispasti nepristojna ili nešta.

1. Izgledaš kao žensko da, ali se i dalje vidi da nisi potpuno ženske građe, a vidi se malo i u faci. Sorry.

2. Operaija?! Čemu onda sva ona silna drama oko toga kako se operacija čeka i slično? scratch Jednostavno mi ne ide u glavu. Čisto privlačenje naše pozornosti ili?

3. Određene stvari neću komentirati.

4. Dobro, ono da si 95% više žensko od većine to je istina, ali izgledom ne. Više stilom oblačenja i noktima, stavovi su ti slični 90% cura koje znam.

Jesi žensko, to je neupitno, ali vjerojatno i dalje nisi "prava žena" koju većina cura traži, jednostavno je to trans nešto drugačije i što ipak velika većina ne želi. I nije stvar samo u onome što se ima u gaćama nego je i stvar fizički, a i psihički, mada si psihički neupitno žensko, ali ipak nekako drugačije žensko od svih nas.

Sorry, nisam te željena povrijediti, samo sam rekla svoje mišljenje.

I to za operaciju je još jednom stvarno wtf i potpuno glup način privlačenja pozornosti ako je operacija već napravljena.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto pro 01, 2009 6:13 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Izgledaš kao žensko da, ali se i dalje vidi da nisi potpuno ženske građe, a vidi se malo i u faci. Sorry.

Vas dvije se znate?

Uh Huh Her je napisao/la:
Jesi žensko, to je neupitno, ali vjerojatno i dalje nisi "prava žena" koju većina cura traži, jednostavno je to trans nešto drugačije i što ipak velika većina ne želi. I nije stvar samo u onome što se ima u gaćama nego je i stvar fizički, a i psihički, mada si psihički neupitno žensko, ali ipak nekako drugačije žensko od svih nas.

Joooj, zbog ovakvih stavova mi je još lakše shvatiti koliko transseksualni ljudi pate. Oni jadni ni krivi ni dužni, rodili se takvi i sad pokušavaju učiniti sve da im spol odgovara rodu, i onda im se cijeli život govori da nisu prave žene ili pravi muškarci. Ja se nadam da ćemo jednog dana sazrijeti po pitanju transseksualaca jer npr. kad je tek počinjao femnizam, muškarci su žene koje su se borile da imaju pravo glasa, da mogu raditi, posjedovati nekretnine itd. nazivali muškaračama, govorili su i pisali da to ne mogu biti prave žene. A nazivanje nas lipstickica ne pravim lezbama, to nije u redu, samo zato što izgledamo drugačije. Ali je zato u redu transseksualke nazivati ne pravim ženama, samo zato što izgledaju drugačije.


Mi bi bar kao zajednica trebali razumjeti šta se tu dešava. Mislim da je to sve stvar prilagodbe. Nekima to nisu "prave žene" jer se nisu rodile sa ženskom anatomijom, a nas društvo uči da, naravno i apsolutno, rod odgovara spolu i da netko tko je ženskog spola zasigurno žensko i u glavi. Takav je društveni stav, a ljudi koji odudaraju od ovog opisa su ionako gurnuti u stranu, daleko od naših očiju da bismo u svoje asocijacije na riječ "žena" mogli pridodati i asocijaciju koja se veže uz pojam transseksualne žene.
Mi smo kao nekakva queer zajednica a pojma nemamo. Transseksualke nazivamo ne pravim ženama, za biseksualke mislimo da su prevrtljive, da sjede na dvije stolice i da im u biti samo treba k****, za gayeve valjda mislimo da mrze žene a za ostale tipove ljudi, drugih spolnih orijentacija i rodnih identiteta, nismo se ni zainteresirali.
Ja predlažem da se ta zajednica rascijepa. Da ne postoji više LGBTQ zajednica. Jer uopće ne želimo i nismo u stanju razumjeti jedni druge. Evil or Very Mad Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Emptyuto pro 01, 2009 6:30 am

Judina sestra je napisao/la:
Uh Huh Her je napisao/la:
Izgledaš kao žensko da, ali se i dalje vidi da nisi potpuno ženske građe, a vidi se malo i u faci. Sorry.

Vas dvije se znate?


Da, nazalost, i ako nemozemo rec da se bas dobro i duboko poznajemo..
Eto toliko o tome da sam fake.. fail.. i ako zapravo rado bi da je tako..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Transseksualne žene kao partnerice Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice Empty

[Vrh] Go down
 
Transseksualne žene kao partnerice
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Miris žene
» Žene i demaskiranje
» BOK CURE I ŽENE LIPSTICK!!!
» dve zene iz Srbije koje zele...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: