Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Važnost izgleda

Go down 
+10
Virgin Mary
Amelie
aaaa
Mya
Electra
Worm_heart
Pulse
She Glows In The Dark
Erzsebet
femina
14 posters
Autor/icaPoruka
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 7:40 am

Čitam ja malo sve ove topike o guzama i sisama pa sam se zapitala koliko vam je uistinu važan vanjski izgled? Koliko vam je on presudan pri odabiru partnerice? Što ako cura s kojom ste na spoju ima npr. ispucale vrhove? Hoće li to utjecati na vaš cjelokupni dojam o toj curi i koliko?
Heh, i još jedno pitanje: što ako je cura ružna i to ružna za vaš pojam, dakle čisto subjektivno gledište ali vam se kao osoba sviđa? Što će prevagnuti?
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 8:16 am

Nije bitna ljepota, bitna je kemija, a ona je jednostavno sklop različitih faktora od kojih je vanjski izgled jedan manji dio.
Ako mi se cura sviđa kao osoba, a nije mi seksualno privlačna, onda mi je jednostavno prijateljica.
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 9:49 am

Ako je osoba stvarno ali stvarno prelijepa i po mom ukusu sklona sam odmah pasti na nju...naravno to je samo površna zaluđenost koja se brzo ispere ako je nema što poduprijeti i tu je onda i kraj mog interesa.Inače nevolim fizički savršene i prenamještene ljude koji su uvijek tip top u svakom pogledu...Ipak,fizički izgled puno govori o osobi...ako netko ima neuredne nokte i nesređenu kosu,prepostavit ću da se takva osoba baš i ne brine o sebi,a to mi nikako nije privlačno.Ali kemija je definitivno bitnija od same fizionomije i bitno je jedino koliko je osoba privlačna meni,za ostale me boli briga.Ako ćemo u omjerima onda mi je izgled negdje 30 % a osobnost i sve ostalo 70 %...
[Vrh] Go down
Pulse

Pulse


Posts : 23
Join date : 30.04.2009

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 9:57 am

Naravno da mi je bitan. Tvrdim da svi koji kažu da im nije-lažu.Zašto?Zato jer kada ja npr vidim neku osobu prvi puta u životu,prvo što na njoj primjetim je vanjština.Dakle,ja ne mogu na osnovu prvog pogleda prema njoj shvatiti koliki je njezin IQ,da li je ta osoba karakter ili ne i ostale stvari.Jedino što mogu je konstatirati sviđa li se ta meni osoba fizički. E onda,nakon što mi se svidi fizički naravno da ću je poželjeti upoznati puno detaljnije da bi uopće razmislila o stvaranju nekakvog odnosa. Osoba može biti predivna,izgledati kao anđeo ali ako je iznutra prazna kod mene nema nikakve šanse. S druge strane,ako ima i ljepotu i pamet(plus još par osobina koje bi mene privukle) e onda je to dobitna kombinacija. Ne bi se mogla zamisliti u vezi sa osobom koja me fizički ne privlači,bez obzira koliko ona bila dobra kao osoba. Isto kao što se ne bi mogla zamisliti u vezi sa kao što sam već rekla-praznom,glupom i bezkarakternom osobom koja igra jedino na svoju ljepotu.
[Vrh] Go down
Worm_heart

Worm_heart


Posts : 17
Join date : 30.04.2009
Dob : 46
Lokacija : Rijeka

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 10:36 am

Potvrđujem da je vanjština bitna i ka tome je svakome neka druga vanjština privlačana (o ukusima se ne raspravlja) što ne znači da ako nekome nismo njegov tip osobe da smo ružni ili neprivlačne osobe.

Ujedno bi i malo izmjenila taj čisto fizički izražaj od @Pulse i dodala da će privuči vanjština nadopunjena osobnošću osobe, onime čime zapravo osoba zrači i to je touch koji nam daje signal da nam je netko privlačan.

Lijepo je lijepo i oku ugodno, od stvari do ljudi ako je lijepo, esteski privlačno i skladno, sama automatska reakcija je da se to ide i dotaknuti Smile , no koliko puta će nam netko koliko god da bio lijep samo na tome ostati i neće nas dalje od toga privući?
[Vrh] Go down
Electra

Electra


Posts : 71
Join date : 29.05.2009

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 11:35 am

Možda sam plitka Laughing al meni je izgled bitan. To je ono što me prvo privuče kod žene, njezina ljepota, a onda slijedi sve dalje... Naravno ovo "dalje" je ono što je jako bitno, al ako mi fizički nije privlačna, kao što je rekla Erzesebet, biti će mi prijateljica....
[Vrh] Go down
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 11:37 am

Khm..da, sad vidim da su mi pitanja možda prepovršno postavljena iako sam htjela čisto okvirno da vidim.

Složila bih se s Worm_heart u pogledu izraza vanjština. Naime, kada se radi o meni osobno, izgled u smislu visine, težine, grudi, boje očiju, kose ili slično ne igra nikakvu ulogu dok vanjština, u smislu kompleksnije kombinacije između osobnosti, karaktera te osobe koji izbija prema van. Dakle, može se raditi o posebnom pogledu u očima, prozoru u dušu. (neke žene imaju uistinu prekrasan pogled! I love you ) Onda, tu može spadati i karizma ili čak kemija kao što je Erzsebet spomenula. Zatim, nježna elegancija, isto vrlo privlačno!
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 11:41 am

Na prvi pogled - izgled mi je bitan! To me prvo privuče kod osobe. Ali ako nemam s tom osobom neki zajednički jezik, ako je osoba "prazna", to mi je totalni turn off, pa da je ne znam kakva ljepotica! Opet, o ukusima se ne raspravlja - meni može biti totalno hot neka cura, dok mojoj frendici ne mora biti ništa posebno! U svakom slučaju mora imati ono nešto što će me privući! flower
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 11:43 am

da ostavim curu zbog ispucalih vrhova.... lol! ... pa toliko baš plitka nisam Razz...... bitno je da ima ono nešto u pogledu u osmjehu, dodiru....u načinu ponašanja...

.... a sad da objasnim zašto sam otvorila one teme o sisama i guzama.... to je slično kod mene kao što muški sline u playboy i dr*aju na to, a ožene se s nekom koja nema baš ništa slično tome.... to su jednostavno obične maštarije, trenutak kad nas ponesu "hormoni" ali trenutak, a za vezu ipak to nije dovoljno, barem ne meni.... a budući da nisam tip za jednu noć...onda eto... Wink
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 11:47 am

Nicky je napisao/la:
... bitno je da ima ono nešto u pogledu u osmjehu, dodiru....u načinu ponašanja...

Potpisujem! Smile
[Vrh] Go down
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyned svi 31, 2009 11:49 am

Nicky je napisao/la:
da ostavim curu zbog ispucalih vrhova.... lol! ... pa toliko baš plitka nisam Razz...... bitno je da ima ono nešto u pogledu u osmjehu, dodiru....u načinu ponašanja...

.... a sad da objasnim zašto sam otvorila one teme o sisama i guzama.... to je slično kod mene kao što muški sline u playboy i dr*aju na to, a ožene se s nekom koja nema baš ništa slično tome.... to su jednostavno obične maštarije, trenutak kad nas ponesu "hormoni" ali trenutak, a za vezu ipak to nije dovoljno, barem ne meni.... a budući da nisam tip za jednu noć...onda eto... Wink

Hehe, dobro je, dobro je.... samo sam htjela vidjeti reakcije na ta moja pitanja lol!

A dobih vrlo lijepe odgovore... cat
[Vrh] Go down
Amelie




Posts : 18
Join date : 07.06.2009
Lokacija : Rijeka

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyuto lip 09, 2009 6:04 am

Meni su se bas svakakve cure svidjale...sad kad se sjetim presmjesno mi je...tada su mi bile najljepse na svijetu a sad su mi ispod prosjeka...to su vjerojatno bile one ruzicaste naocale kroz koje gledas ljude kad si zapaljen... A sto se tice ovako prvog dojma...hm.. To je bas kompleksno... Imala sam nesto sa jednom curom koja je bas lijepa jako...al mi je za tri dana ta njena ljepota bila dosadna, pola sata sa njom na kavi mi je bilo dosta...nije mi ni bila prvilacna vise....Imala sam dugo jednu curu koja mi fizicki nije bila uopce nesto...al zbog njenog karaktera je bilo dosta kemije...ali ipak je kroz cijelu nasu vezu falila ta jedna puzzla koja bi cijelu pricu cinila smislenom...a to je taj fizicki izgled vjerojatno bio.
Najbitnije je da ima "onog neceg" sto se ne moze objasnit....svakome od nas je "to nesto" ono sto zaintrigira...sad, ljepota je relativan pojam...ono sto je meni lijepo ne mora bit nekom drugom...to je tema o kojoj se moze raspravljat dugo... Prije ce mi se svidit prosjecna cura koja ima super spiku - zbog toga ce mi moguce bit i ljepsa jer ce zracit sa necim...nego neka lijepa cura dosadna...
[Vrh] Go down
Virgin Mary

Virgin Mary


Posts : 26
Join date : 25.05.2009
Dob : 39

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyuto lip 09, 2009 7:51 am

Na prvu je presudan.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyuto lip 09, 2009 7:56 am

Erzsebet je napisao/la:
Nije bitna ljepota, bitna je kemija, a ona je jednostavno sklop različitih faktora od kojih je vanjski izgled jedan manji dio.
Ako mi se cura sviđa kao osoba, a nije mi seksualno privlačna, onda mi je jednostavno prijateljica.

Potpisujem.Samo je kod mene vanjski izgled dosta bitan dio.Ali ne bitniji od karaktera.
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptyuto lip 09, 2009 1:52 pm

Bitan mi je na prvi pogled, jer me zainteresira za upuštanje u razgovor s drugom djevojkom/ženom. Sve ostalo ovisi o ukupnom dojmu.
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptypet lip 12, 2009 3:10 am

nije mi bed da je cura ruzna ako joj to jebeno stoji.
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptypet lip 12, 2009 3:13 am

pour femme je napisao/la:
nije mi bed da je cura ruzna ako joj to jebeno stoji.

dobra, dobra the man
[Vrh] Go down
Electra

Electra


Posts : 71
Join date : 29.05.2009

Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Emptypet lip 12, 2009 8:12 am

pour femme je napisao/la:
nije mi bed da je cura ruzna ako joj to jebeno stoji.

buahahahahaha lol! clapping
[Vrh] Go down
Sponsored content





Važnost izgleda Empty
PostajNaslov: Re: Važnost izgleda   Važnost izgleda Empty

[Vrh] Go down
 
Važnost izgleda
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tražim curu koja izgleda nebutch
» da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?
» Branimir Štulić (Johnny) neće doći u Zagreb, ali se ipak, izgleda, oglasio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: