Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?

Go down 
+8
pour femme
aaaa
afrathevamp
nana
Uh Huh Her
Nepenthe
Angelica7
claudine
12 posters
Autor/icaPoruka
claudine

claudine


Posts : 25
Join date : 26.04.2009
Dob : 40

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyuto kol 25, 2009 3:42 am

malo sam razmišljala... fakat sam kontrolfrik i bojim se da je i ovo jedan od aspekata te kontrole. naime, izgled mi nije nikad bio bitan, tj. da ću na temelju njega birat s kim ću biti. više me osvaja nečiji karakter. no s vremenom počnem imat tu (pretpostavljam) nepodnošljivu odliku da se petljam u izgled ljudi s kojima sam. tako sam sad počela curu gnjavit radi kose. mislim da ona ne shvaća da moje inzistiranje na posvećivanju pažnje izgledu je samo vid girls bondage-a koji mi fali u našem odnosu. njoj nimalo nije stalo do toga. uglavnom trpi sve te priče radi mene. no sad se zbilja naljutila jer sam joj govorila kako da se ošiša (jbg, zbilja mi je ljepša s dužom kosom). pa me zanima... da li bi vas to smetalo? bi li ste se osjećale kao da vas netko želi promijeniti?

tema možda nije za ovaj podforum, no nisam znala gdje ju postaviti...
[Vrh] Go down
Angelica7

Angelica7


Posts : 22
Join date : 25.08.2009
Dob : 33
Lokacija : split/zadar

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyuto kol 25, 2009 3:50 am

mislim da bi ona trebala prihvatit tvoj komentar,i ne zamjerat ti zbog toga,...ali ako se ona bolje osjeca bez kose,to je ipak njezina stvar i ti u tom slucaju trebas to postovat
[Vrh] Go down
claudine

claudine


Posts : 25
Join date : 26.04.2009
Dob : 40

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyuto kol 25, 2009 3:54 am

ma znam... svjesna sam toga. no kako meni ne bi smetalo da me netko modno mijenja (mama mi je to napravila 100 puta Very Happy), tako počesto ni ne kužim da bi drugima to bilo invazivno. i iskreno, ne kužim zašto. nije da pokušavam potpuno promijeniti nečiji izgled. samo bih htjela da se ne ostriže ko ofca i da imam kroz šta provuć prste... iz det tu mač? Very Happy
[Vrh] Go down
Angelica7

Angelica7


Posts : 22
Join date : 25.08.2009
Dob : 33
Lokacija : split/zadar

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyuto kol 25, 2009 4:04 am

mozda gleda ona tu celavost na nacin na koji ti gledas dugu kosu... mozda bas to zeli toliko jako... mene isto nebi bilo briga da mi mater nesto u robi promijeni dok se ne dira cipela. mozda njoj isto kosa toliko puno znaci da naprosto nemoze bez da se osisa,pricaj s njom...
[Vrh] Go down
claudine

claudine


Posts : 25
Join date : 26.04.2009
Dob : 40

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyuto kol 25, 2009 4:08 am

Angelica7 je napisao/la:
mozda gleda ona tu celavost na nacin na koji ti gledas dugu kosu... mozda bas to zeli toliko jako... mene isto nebi bilo briga da mi mater nesto u robi promijeni dok se ne dira cipela. mozda njoj isto kosa toliko puno znaci da naprosto nemoze bez da se osisa,pricaj s njom...

Very Happy, neće bit ćelava.

Laughing
[Vrh] Go down
Angelica7

Angelica7


Posts : 22
Join date : 25.08.2009
Dob : 33
Lokacija : split/zadar

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyuto kol 25, 2009 4:51 am

claudine je napisao/la:
Angelica7 je napisao/la:
mozda gleda ona tu celavost na nacin na koji ti gledas dugu kosu... mozda bas to zeli toliko jako... mene isto nebi bilo briga da mi mater nesto u robi promijeni dok se ne dira cipela. mozda njoj isto kosa toliko puno znaci da naprosto nemoze bez da se osisa,pricaj s njom...

Very Happy, neće bit ćelava.

Laughing

dobro meni je celavo sve sta god ima malo kose
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyuto kol 25, 2009 8:19 am

Želim biti sa curom koja je mene (između ostalog) htjela upravo zbog toga što sam takva kakva jesam! Mogu prihvatiti njezine savjete, prijedloge i eventualno neku njezinu želju (ako se i meni to sviđa)... to me neće naljutiti. Ali da mi stalno nešto sugerira i nameće, da pokušava od mene napraviti "curu iz svoje mašte"... a-a. no no Uostalom, ne podnosim nikakve oblike kontrole, tako da bi ta brzo "dobila nogu". yes yes Mislim, valjda je vidjela odmah na početku kako ja izgledam i koji stil "nosim", pa ako joj se to ne sviđa i htjela bi malo drugačije, ili joj se sviđam ali bi opet htjela da sam "malo više po njezinom ukusu", mogla je odmah tražiti/naći BAŠ TAKVU curu.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptysri kol 26, 2009 7:28 am

Znajući sebe vjerojatno bi popizdila i rekla joj da me ostavi ako nije zadovoljna.
[Vrh] Go down
nana

nana


Posts : 6
Join date : 24.08.2009
Dob : 38

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptysub kol 29, 2009 10:50 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Znajući sebe vjerojatno bi popizdila i rekla joj da me ostavi ako nije zadovoljna.

Tako nekako..
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptysub kol 29, 2009 12:48 pm

Sugestije s njene strane su dobrodošle.Bolje da mi ona kaže da mi nesšto fakat ne stoji nego da mi se ljudi po cesti smiju.
Ali ako bi stalno prigovarala rekla bi joj da prošeće Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyčet ruj 03, 2009 3:10 am

meni još nitko nije prigovorio na stil, a nisam Kate Moss, dakle to nešto govori o mojem prihvaćanju tuđih prijedloga i komentara ... hehe ...
... konkretno, od cure prihvaćam samo manje sugestije (tipa ljepše ti je kad ostaviš kovrčavu umjesto ravne kose ili trebala bi češće obući suknju i sl), ali nekakvi ultimatumi što se tiče mog izgleda ili kvazi sugestije koje završe durenjem ako ih ne prihvatim ne dolaze u obzir ... možda je to pretvrd stav, ali jednostavno nisam osoba koja se lako prilagođava tuđim željama, ako to nisu ujedno i moje želje, a vrlo rijetko naiđe netko s tako dobrom idejom da svi moji argumenti padaju u vodu
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyčet ruj 03, 2009 4:22 am

kakva je to kurceva veza ako se svadjate zbog frizure? confused
a) tvoja cura je princeza na zrnu graska i nista joj se ne moze prigovoriti
b) ti si plitka i zaljubila si se u njenu kosu a i cipele su joj lijepe
c) bilo vam je dosadno pa ste se malo svadjale tek toliko da vam brze prodje vrijeme
d) forum je dosadan pa si isla nesto piskarati
e) mozda su u sumi
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyčet ruj 03, 2009 5:10 am

pour femme je napisao/la:

d) forum je dosadan pa si isla nesto piskarati

Da, stvari su postale užasno dosadne i monotone otkad mi ostali nismo u mogućnosti držati svijeću suptilnom egzibicionizmu na svakoj temi i u svako doba... toilet

Inače, ne znam što fali temi, na kraju ako netko to ne smatra problemom, a bože moj...
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyčet ruj 03, 2009 5:18 am

pour femme je napisao/la:
kakva je to kurceva veza ako se svadjate zbog frizure? confused

možda nisi dobro pročitala, ali predmet svađanja nije frizura, nego prigovori koje upućuje svojoj curi

pour femme je napisao/la:
a) tvoja cura je princeza na zrnu graska i nista joj se ne moze prigovoriti

da, stvarno je princeza na zrnu graška, ne da da joj drugi seru i prigovaraju. trebala bi biti podložna i trpjeti prigovore, that's so much better! Puno dalje od nekakve princeze koja ne da na sebe.
pour femme je napisao/la:
b) ti si plitka i zaljubila si se u njenu kosu a i cipele su joj lijepe

kako lako sudimo o ljudima koje ne znamo...kako ti znaš u šta se ona zaljubila kod nje i koliko duboko?
pour femme je napisao/la:
c) bilo vam je dosadno pa ste se malo svadjale tek toliko da vam brze prodje vrijeme

još jedna laka osuda.
pour femme je napisao/la:
d) forum je dosadan pa si isla nesto piskarati
'ko te tjera da dolaziš ako ti je forum dosadan?
pour femme je napisao/la:
e) mozda su u sumi

i za kraj duhovitost...ah. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyčet ruj 03, 2009 5:21 am

anyway, claudine, ja nisam kompetenta da sudim, i ja to ponekad radim svojoj curi iako to nije nimalo u redu - ako naše cure žele hodati s kokoši na glavi onda i trebaju, god damn it, s punim pravom tako hodati. da ne ponavljam, slažem se s onim što je napisala Nicky - sugestije i mišljenja u redu, ali ultimatumi, durenja i nagovaranja ne.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyčet vel 25, 2010 4:02 pm

Rekla bih curi neka slobodno da svoje mišljenje, a na meni je hoću li ju poslušati ili neću...a ako bi se ta "mišljenja" svako malo pojavljivala onda bih se vjerojatno naljutila i rekla joj da ako joj se toliko toga na meni ne sviđa, zna što joj je činiti. Zbilja sam jako tvrdoglava i ako mislim da mi nešto stoji onda ću to kupiti/obući/napraviti...ako mislim da mi ne stoji i da to nije moj stil i ako se ja ne osjećam udobno u tome onda to svakako neću kupiti/obući/napraviti. Ali ponavljam, tu i tamo mišljenje je dobrodošlo Very Happy
[Vrh] Go down
Rijecka Riba

Rijecka Riba


Posts : 18
Join date : 15.11.2012
Lokacija : Rijeka

da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Emptyčet stu 15, 2012 6:34 am

sve ovisi kojim tonom dolazi kritika/prijedlog, desilo mi se da me cura zamoli da obucem nesto u cemu sam joj bas sexy kad idemo vanka i nije nikada bilo problema
[Vrh] Go down
Sponsored content





da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty
PostajNaslov: Re: da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?   da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda? Empty

[Vrh] Go down
 
da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sto vas najvise zivcira?
» Važnost izgleda
» Nasilje u vezi
» skaču na`až..j.`, a ne smeta ih značenje riječi `butch`?
» eh i ja bi nešto :D

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: