Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što kada vas prevari?

Go down 
+11
Prada>
Amelie
Erzsebet
baba s kolačima
She Glows In The Dark
pour femme
complex_particle
Pulse
Judina sestra
Uh Huh Her
Nepenthe
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Što kada vas prevari? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kada vas prevari?   Što kada vas prevari? - Page 2 Emptyned lis 11, 2009 2:10 pm

Prada><GirL je napisao/la:
Kada te prevari jednostavno odeš,ne odgovaraš na pozive koliko god bilo teško.Plačeš danima i razmišljaš o tome kako je bilo lijepo,ali onda shvatiš...da zapravo tako i nije bilo.Haha.

I nisam umrla nakon prekida...preživjela sam.I sjetila sam se da postoje i druge cure<3

Eto vidiš, samo treba pozitivno razmišljati Very Happy
[Vrh] Go down
Prada><GirL




Posts : 31
Join date : 02.09.2009
Lokacija : Dubrovnik

Što kada vas prevari? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kada vas prevari?   Što kada vas prevari? - Page 2 Emptyned lis 11, 2009 2:20 pm

.


Zadnja promjena: Prada><GirL; pet stu 12, 2010 12:24 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Woman_in_love

Woman_in_love


Posts : 3
Join date : 13.03.2010
Dob : 40
Lokacija : Ispod Marjana

Što kada vas prevari? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kada vas prevari?   Što kada vas prevari? - Page 2 Emptyčet tra 22, 2010 10:09 am

Da sam na ovo odgovorila prije godinu ili vise dana moj odgovor bi glasio ; " Nema sanse da bih oprostila prevaru, nikada i nikome" !
Kada mi se dogodilo da me cura prevarila, sta sam ucinila? Oprostila joj, ali ne i zaboravila. Zasto? Jer ju volim. A zaljubljena zena je slijepa, progutati ce ponos i oprostiti sve.
Koliko je pametno sto sam oprostila? Ne znam, vrijeme ce pokazati!
A posto hodam sa curom koja je divna dusa, ali pomalo nezrela i cesto nepromisljena, nece me iznenaditi da se isti scenarij ponovi,jer ipak; " Tko s djecom spava,popisan se budi" !
[Vrh] Go down
Jotta




Posts : 31
Join date : 03.06.2010
Lokacija : Zagreb

Što kada vas prevari? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kada vas prevari?   Što kada vas prevari? - Page 2 Emptysub pro 18, 2010 6:30 am

Dogodilo mi se da mi se jedna od bivših ljubila s tipovim (rekla mi je to) po meni je to prijevara iako ona tvdi da nikad nije prevarila curu Shocked .. ako si s nekim u vezi onda si s tom osobom i samo s njom.. sve je to prijevara ..mislim da od takve osobe možeš očekivat sve i najbolje je to privest kraju..no ako je veća ljubav u pitanju onda je to sve drugačije..može doć i do oprosta ..no tko te jednom zajebe zajebat će te opet, samo je pitanje vremena ! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što kada vas prevari? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što kada vas prevari?   Što kada vas prevari? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Što kada vas prevari?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: