Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 holla

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Mhm

Mhm


Posts : 9
Join date : 01.05.2011
Dob : 34
Lokacija : Zadar

holla Empty
PostajNaslov: holla   holla Emptyned svi 01, 2011 6:14 am

Evo i mene, jos jedna izbjeglica s Crola Smile
Nadam se da cu ode naci malo njeznije drustvance od onoga na koji sam naisla na crolu hehe...
Ugl o meni, 21 godina, Zadar, studentica, izgledam kao cura Surprised . Volim zene koje izgledaju kao žene i koje se ponašaju kao takve (moj glavni razlog odlaska s crola, tamo sam imala osjecaj kao da pricam sa zivotinjama i 10 istih kokoša koje uvijek imaju nesto za rec).
eto budite mi pozdravljene a ja idem malo u razgledavanje foruma Smile
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

holla Empty
PostajNaslov: Re: holla   holla Emptyned svi 01, 2011 6:23 am

Citat :
Evo i mene, jos jedna izbjeglica s Crola

lol! ..., da tamo su cure dosta neugodne, treba dobro razmisliti prije nego otvoriš tamo temu, inače ćeš biti doslovce popljuvana, uvijek imaju svoj neki komentar...
welcome 2 nadam se da će ti se forum svidjeti... thumbs up
[Vrh] Go down
Mhm

Mhm


Posts : 9
Join date : 01.05.2011
Dob : 34
Lokacija : Zadar

holla Empty
PostajNaslov: Re: holla   holla Emptyned svi 01, 2011 6:33 am

Ma da...to mi je bio prvi forum ovakvog tipa i tamo sam relativno nova, al ocekivala sam nesto normalno od tog foruma, a dobila sam svasta haha...tamo se nesmijes ni izrazit jer odma eto njih 5, uvijek istih sa svojim komentarima, a toga mi je vec preko glave, pa bjezim sta dalje mogu Laughing
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

holla Empty
PostajNaslov: Re: holla   holla Emptyned svi 01, 2011 7:18 am

Heh, mislim da većina nas zna kako je na crolu...... lol! Otvorih ja tamo s linkom na ovaj forum kako bi nam se mogla priključiti još koja izbjeglica Smile , a oni drvlje i kamenje po nama..... mislim, istini na volju, to sam i očekivala, al fakat su pretjerale...... upravilu, rekle su da smo sve mi koje smo na ovom forumu jednostavno preglupe da bismo shvatile njihov sarkazam. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes da, stvarno smo glupače, osim što ovdje ima tema kojima one vjerojatno ne znaju ni naslov razumijeti. neke od njih vjerujem da još ne znaju ni zavezat cipelu(ako ih uopće nose grinning ).

Anyway, welcome ................. još jedna za naš azil.


Zadnja promjena: Antigona Love; sub sij 07, 2012 12:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
HotMess

HotMess


Posts : 16
Join date : 21.04.2011
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

holla Empty
PostajNaslov: Re: holla   holla Emptyned svi 01, 2011 7:28 am

welcome welcome welcome

Iskreno,da nema lipstick lezbi,nebi bilo lezbi uopce
Jer kad malo bolje pogledas butch lezbe su ko muskarci u zenskom tijelu koji se pale na cure doh
A femme lezbe ocito zele muskarca poslje kojeg nece morat spustat zahodsku skoljku grinning

Aaaaaajme sto sam bezobrazna lol! lol! lol!

Uglavnom,dobro nam dosla Razz
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

holla Empty
PostajNaslov: Re: holla   holla Emptyned svi 01, 2011 8:28 am

the man Ne, hotmess......... samo si brutalno iskrena. lol! the man da, fakat ne razumijem femmes koje se pale na butches. Mislim, kad već hoćeš dečka, ajd bar nekog koji to ne mora prstom lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Mihaella

Mihaella


Posts : 8
Join date : 13.03.2011
Dob : 45
Lokacija : zagreb

holla Empty
PostajNaslov: butch   holla Emptyned svi 01, 2011 2:12 pm

Ja sam novija ovdje, nisam nikada bila na Crolu ili kakao se već naziva ali sam naletjela u živo na jednu butch curu..
bolje da nisam...uopće nisam shvatila čemu ponašanje ko u frajera.. pa šta baš mora sve pokupit kao da je frajer!? ful nepristojna, neugodna a uz to i balava.

usput ima li na tom crolu ikaj zanimljivo?'
[Vrh] Go down
Sponsored content





holla Empty
PostajNaslov: Re: holla   holla Empty

[Vrh] Go down
 
holla
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: