Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pozdrav cure :)

Go down 
+6
HotMess
Mihaella
tina
Scarlett
Morena
stracciatella
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptyčet svi 05, 2011 2:34 pm

Meni odgovara poslije podne ili podne, a sad baš roza boja Suspect , mislim da nemam niti jednu rozu majicu, ali dogovorit ćemo se već nekako kako se prepoznati..., onda je subota dogovorena, sada treba reći samo vrijeme...
Još nešto..., mogli bi se naći negdje na trgu gdje nije toliko ljudi (jer kod sata ili konja uvijek netko nekoga čeka), pa predlažem da se nađemo npr. kod ulaza u Muller, što kažete?
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptyčet svi 05, 2011 3:06 pm

A di je Muller? Smile bdw, predložih rozu jer nje imam najviše, meni je potpuno svejedno Wink
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptyčet svi 05, 2011 3:15 pm

Muller, hm..., blizu gradske kavane ti je, (ili kako ću ti to sada seljački napisati, jer ne znam kako bi ti drugačije objasnila, nisam baš dobra u objašnjavanju nekih stvari Embarassed )..., dođeš kod konja i gledaš zgradu u kojoj je onaj prolaz koj vodi do dolca, na desnoj strani te zgrade je Muller, blizu gradske kavane ili kad bi stala kod manduševa (nasuprot manduševca) ako gledaš prema katedrali, joj kako li ga kompliciram ne znam jesi li bar uspijela dobiti viziju otprilike gdje je...
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptyčet svi 05, 2011 3:20 pm

Meni je i sat bio prekompliciran lol! ako piše veliko moller na vrhu zgrade onda ću ga naći lol! ali inače ne očekuj puno. a da se naprosto nađemo na nekom od starinskih nalazišta, možda je stvarno puno lakše? Embarassed
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptyčet svi 05, 2011 4:02 pm

that_feeling je napisao/la:
Mislim da cemo vam se ovaj put pridruziti jedna cura i ja...ako se uspijemo iskombinirat naravno thumbs up

Jedna cura? Reci im slobodno da sam kraljica Very Happy...

Neeeeeeeeeego, hm u subotu u podne imam već dogovorenu kavicu u gradu...poslije tog ikako? Mislim, vidim da ste fleksibilne s vremenom Smile...
[Vrh] Go down
that_feeling

that_feeling


Posts : 16
Join date : 06.02.2011

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptyčet svi 05, 2011 11:12 pm

To sam namjerno napisala da se oglasis napokon arguing Da, i ja imam vec dogovor oko podne, 1, pa ako bi mogle bas popodne, npr. oko 3?
[Vrh] Go down
that_feeling

that_feeling


Posts : 16
Join date : 06.02.2011

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptyčet svi 05, 2011 11:30 pm

E da, ja cu vam napisat jos u cemu cu bit jer neznam sad...znam samo da roze boje u mom ormaru i nema bas pa ce bit nesto drugo ipak Smile
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 12:02 am

Može oko 3... thumbs up
[Vrh] Go down
stracciatella

stracciatella


Posts : 41
Join date : 28.04.2011
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 4:04 am

Hoce smetat ako vam se jos netko pridruzi (npr.ja)? Smile
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 5:14 am

that_feeling je napisao/la:
To sam namjerno napisala da se oglasis napokon arguing Da, i ja imam vec dogovor oko podne, 1, pa ako bi mogle bas popodne, npr. oko 3?

Super sad ću ja bit na kavi od 12 do 3 jer gospođica ima dogovor u 1...jooooooooooj...ima da mi praviš društvo ako budem ranije gotova...ili ću do centra u cvjetnom ako ima šta zanimljivog Smile
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 9:13 am

Citat :

Hoce smetat ako vam se jos netko pridruzi (npr.ja)?


Naravno da nećeš smetati, što više to bolje cheers1
[Vrh] Go down
stracciatella

stracciatella


Posts : 41
Join date : 28.04.2011
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 11:40 am

Ok Smile
Znaci u 15h ispred Mullera ili...? I kako cemo se raspoznati? Ja nemam bas rozih majica Laughing
[Vrh] Go down
that_feeling

that_feeling


Posts : 16
Join date : 06.02.2011

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 12:08 pm

Dobro znaci u 3 ispred mullera...ja cu nosit šarenu majcu od elfsa na kojoj pise goveđe kokošja juha, crna kosa...cura samnom (hhh) ima dugu kovrcavu kosu (i srce veliko ko kuca) Laughing pa nju trazite pogledom Shocked
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 12:21 pm

Da, u 15h ispred Mullera...
Nemam ni ja rozih majica, najvjerojatnije ću imati crnu majicu na kojoj je nacrtana žena i piše nešto..., a što se tiće prepoznavanja..., mene karikaturu ne možeš fulat Laughing , visoka, duge smeđe kose, jedna ruka u džepu i slušalice u ušima geek
[Vrh] Go down
that_feeling

that_feeling


Posts : 16
Join date : 06.02.2011

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 12:27 pm

Onda mene neces ni vidit haha, niza sam, skoncentriraj se na druge What a Face
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 12:29 pm

that_feeling je napisao/la:
Dobro znaci u 3 ispred mullera...ja cu nosit šarenu majcu od elfsa na kojoj pise goveđe kokošja juha, crna kosa...cura samnom (hhh) ima dugu kovrcavu kosu (i srce veliko ko kuca) Laughing pa nju trazite pogledom Shocked


Pa ako je veliko ko kuća onda ne trebaju toliko izbečiti oči, bezobraznice jedna...Sad....ovu crnu ćete prepoznati po bezobrazluku...a ja sam mislila rozu košuljicu, ali bit će prevruće za nju...ma prepoznate me po goveđoj i kokošjoj majici od crne đevojke Smile...
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 12:33 pm

Hahahah lol! onda mi preostaje uzeti povećalo i tražiti vas ispred Mullera flower
[Vrh] Go down
that_feeling

that_feeling


Posts : 16
Join date : 06.02.2011

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 12:37 pm

malena20 je napisao/la:
that_feeling je napisao/la:
Dobro znaci u 3 ispred mullera...ja cu nosit šarenu majcu od elfsa na kojoj pise goveđe kokošja juha, crna kosa...cura samnom (hhh) ima dugu kovrcavu kosu (i srce veliko ko kuca) Laughing pa nju trazite pogledom Shocked


Pa ako je veliko ko kuća onda ne trebaju toliko izbečiti oči, bezobraznice jedna...Sad....ovu crnu ćete prepoznati po bezobrazluku...a ja sam mislila rozu košuljicu, ali bit će prevruće za nju...ma prepoznate me po goveđoj i kokošjoj majici od crne đevojke Smile...

Sorry, tako ja uvik gledam pa mislim da i svi drugi bulje bezobrazno Razz

Vidimo se cure odoh ja Clapping2
[Vrh] Go down
stracciatella

stracciatella


Posts : 41
Join date : 28.04.2011
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 12:53 pm

Ok, ja sam malo niza, sitnija, smedja kosa do ramena. Bit cu u trapericama, gore cu imati ili crnu ili bijelu majicu kapri rukava (vjerojatno crnu, malo duzu) i smedja torba preko ramena...ma ugl, trazim vas pogledom, trazite i vi mene, pa nadam se da se necemo mimoici Laughing
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 2:40 pm

Ok, onda, 3 ispred Mullera cheers
Yo soy isto majušna i imam vrlo svijetlu dugu kosu i naočale, a bit ću u šarenoj duljoj bluzici i tajicama. kitty dance ma, bit će super, sad nas barem ima cheerleader
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 2:55 pm

Ajoj sve ste majušne i sitne grinning jedino ja ko Eiffelov toranj huh
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 3:08 pm

auch morena. lol!
banana dance hah, sreća da ne dolazimo svaka sa curom,jer bismo se onda sve držale za ruke,pa bismo lijepo izgledale ko učitaljica i pačji red bouncing bouncing bouncing bouncing bouncing bouncing wisdom grinning

(sorry, morenči, nisam mogla izdržati gum jumping lol! jumping )
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 3:19 pm

lol! da sva sreća..., ali nema veze, navikla sam se da je većina ljudi niža od mene Action 1(bez uvrede)...,zato treba odmah naći kafić da se mi svi posjedamo tak da vas sve imam na oku bouncing
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 3:23 pm

jumping ja se samo nadam da ću naći taj moller Suspect , sad sam gledala po internetu lol! , al nisam baš daleko dogurala grinning ............ ima to možda neku reklamu tipa neki znak koji strši iznad zgrade ko ponekad oni shoping centri ili veće zgrade?onda ću naći angel
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Emptypet svi 06, 2011 3:28 pm

Pozdrav cure :) - Page 2 60249782

To je ta zgrada, samo ti više ne piše varteks..., ali vidjet ćeš natpis muller iznad ulaza....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdrav cure :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav cure :)   Pozdrav cure :) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Pozdrav cure :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pozdrav (pinepple14)
» pozdrav i od mene
» BOK CURE I ŽENE LIPSTICK!!!
» pozdrav :)
» pozdrav

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: