Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Hoćete li glasati?

Go down 
+5
Alex Ray
Mya
Judina sestra
baba s kolačima
aaaa
9 posters

Na izbore:
izlazim
Hoćete li glasati? Vote_lcap88%Hoćete li glasati? Vote_rcap
 88% [ 7 ]
ne izlazim
Hoćete li glasati? Vote_lcap12%Hoćete li glasati? Vote_rcap
 12% [ 1 ]
ne znam
Hoćete li glasati? Vote_lcap0%Hoćete li glasati? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 8
 

Autor/icaPoruka
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 11:57 am

Evo vrlo jednostavno hoćete li izaći na izbore i dati svoj glas ili ne?

A ako hoćete još pisati...možete: npr. što vam je bitno kod budućeg gradonačelnika/ce, stranaka u skupštini itd....
Ako hoćete možete napisati i za koga ćete glasovati, ali samo ako hoćete...


Zadnja promjena: Nicky; čet svi 14, 2009 12:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 11:58 am

i da si odmah odgovorim na vlastitu temu Laughing ...ja bum se glasala...Very Happy...za sdp (a jebiga...komunjara sam kaj ćeš...)
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 1:16 pm

I ja sam komunjara ( cherry ), i izlazim definitivno. Raspisala bih se o Jasenu Mesiću, čiji me lik sablažnjava, a ima ga na svakom kutu, valjda više od Kosorice svojedobno. Karikatura od političara, nekakav odvratno fini dečko tipa Jandroković, skrpan po principu "ajmo uzet jednog glatko obrijanog dečeca, finog, perspektivnog (alo, pa ipak je čoek završio arheologiju, koju sasvim slučajno drži gđa Sanader, toliko o "Zagrebu bez kumova"), urednog kršćana" i reć da je on promjena koju Zagreb treba. Zaboga, pa Slobodna Dalmacija je prije godinu dana objavila članak o njemu- na natječaju za nekakvu državnu službu (ne znam jel bilo u pitanju mjesto nekakvog tajnika) je on u svom CV-u napisao da se bavi ronjenjem. I to bi bilo ok u nekakvoj crtici kao zanimacije, hobiji itd, ali napisao je u valjda 15 točaka da se bavi: ronjenjem, ronjenjem na dah, ronjenjem na dah na X metara, ronjenjem s kisikom,....! Isuse, pa i srednjoškolac bi zaključio da ako se prijavljuje za natječaj za primjerice rad na kiosku da nije bitnije da zna programirat, da ima dozvolu za E kategoriju ili da se bavi izrađivanjem skulptura u ledu.
Sve u svemu, i ostali me živciraju, ali ovo Sanaderovo potrčkalo naprosto ne mogu smislit.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 1:38 pm

Još jedna komunjara! cheers Ali ne volim Bandića. Jest napravio što je napravio, ali ima i dosta mana.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 1:52 pm

Bandić nema veze sa socijaldemokracijom, on jest hdz-ovac prerušen u sdp-ovca. Ma tužno je generalno što još uvijek glasujemo "protiv" nekoga, a ne "za". Na kraju, i taj Kesten Mesić cijelu kampanju bazira na "protiv" Bandića- protiv kumova, protiv skupih zet-ovih kućica...Jebeš politiku koja nema dovoljno kredibiliteta da bi predstavila svoj program, nego je program pljuvanje po drugima. Ne kažem da je Bandić savršen jer to nikako nije, ali ni SDP nije išao u izbore prošle godine sa programom "mi nećemo bit HDZ", a imali su ohoho više materijala nego danas protiv Bandića. Imali su program sa sloganom "ljudi su snaga" ili nešto slično što naravno našim ljudima nije dovoljno, jer njima naravno moraš sve nacrtat- to da je HDZ imao Kalmetu, jubito genijalca, afere sa satovima, Primorca...
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 2:14 pm

baba s kolačima je napisao/la:
Bandić nema veze sa socijaldemokracijom, on jest hdz-ovac prerušen u sdp-ovca. Ma tužno je generalno što još uvijek glasujemo "protiv" nekoga, a ne "za". Na kraju, i taj Kesten Mesić cijelu kampanju bazira na "protiv" Bandića- protiv kumova, protiv skupih zet-ovih kućica...Jebeš politiku koja nema dovoljno kredibiliteta da bi predstavila svoj program, nego je program pljuvanje po drugima. Ne kažem da je Bandić savršen jer to nikako nije, ali ni SDP nije išao u izbore prošle godine sa programom "mi nećemo bit HDZ", a imali su ohoho više materijala nego danas protiv Bandića. Imali su program sa sloganom "ljudi su snaga" ili nešto slično što naravno našim ljudima nije dovoljno, jer njima naravno moraš sve nacrtat- to da je HDZ imao Kalmetu, jubito genijalca, afere sa satovima, Primorca...

totalno potpisujem! cat
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 2:45 pm

Evo još jedne komunjare! Laughing
Ma ja se svaki put se nasmijem predizbornim kampanjama....Ove godine mi je bilo smješno vidjeti R. Čačića koji je išao po kafićima na Trešnjevci i upoznavao se s ljudima i dijelio im letke svoje stranke! Razz A najiritantinija osoba mi je trenutno Jasen Mesić! Njega valjda ima svukud! koje god novine otvorim, koji god radio slušam.....ma svugdje! Al točka na "i" mi je bilo kada sam vidjela njegovu reklamu na MSN messengeru! pa šta nas ni tamo ne mogu pustiti na miru s politkom? strašno....
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 2:52 pm

baba s kolačima je napisao/la:
Ma tužno je generalno što još uvijek glasujemo "protiv" nekoga, a ne "za".

aha, al kad nažalost ne postoji neka zdrava konkurencija...
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 2:59 pm

Znam, i neće ni postojati dok se ne izmjeni bar nekoliko generacija, ili dok se nećemo morati civilizirati zbog EU.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 14, 2009 3:59 pm

Ja ovaj put ne izlazim na izbore, i to ne zato što mislim da su izbori glupi ili slično nego jednostavno zbog činjenice da nisam u Osijeku za vrijeme izbora.
Da izlazim ni sama ne znam za koga bi glasala budući da se jednostavno ne mogu odlučiti koja opcija je manje grozna. Mislim da ću poludjeti kada se vratim i otkrijem da je Glavaševa stranka opet pobijedila.
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptypet svi 15, 2009 12:04 am

ja nisam komunjara afro
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptypet svi 15, 2009 5:03 am

znate što je najsmješnije...što u komunizmu je gay bila tabu tema, a mi svi komunjare....Laughing
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptypet svi 15, 2009 12:05 pm

A čuj, gay je bila tabu tema još tamo od Grčke, znači svi "mi" koji smo se u međuvremenu nazivali plebejcima, kmetovima, komunjarama, kapitalistima, vlastelinima smo bili u istoj situaciji Very Happy
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptypet svi 22, 2009 4:03 am

dakle, izboori su prošli...bit će i drugog kruga...
pa kako ste zadovoljne s rezultatima? jesu li pobijedili ili dobro prošli oni za koje ste glasale? koji je opći dojam o svemu?
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptypet svi 22, 2009 5:10 am

Čudno... HNS liberalni demokrati - DA za gay brakove, DA za posvajanje djece istospolnim parovima, DA za abortus, DA za sve, Pussyćka se prošeta gradom u gay paradi, a svi ovdje samo za SDP. Ima li koja tu da je u/za HNS? farao Iako, razumijem zašto je više mladih liberala za SDP. Ipak je to jedna od 2 najjače političke struje u državi, dok su Narodnjaci uvijek treći, negdje u zaleđu i nikako da se izbore za prevlast Crying or Very sad
I ne kužim zašto se (neki) SDP-ovci nazivaju komunjarama. Meni je to jednako ružno čuti kao izraz "pederčina" , ali ako si netko tako voli tepati, nek' mu bude Laughing
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptypet svi 22, 2009 5:20 am

Ja sam inače za HNS, ali mi ovdje u Osijeku nema baš smisla glasati za njih jer:

1) u koaliciji su HDSSB-om, koji su vjerojatno najdesnija stranka koja postoji i koju vodi kreten Glavaš, znači da nema šanse da im ikada dam glas

2) čak i kad su parlamentarnim izborima ovdje u Slavoniji bude jako nisko plasirani jer skoro nitko ne glasa za njih pa nema baš smisla davati im glas jer će tako moj glas samo otići HDZ-u, HSP-u ili HDSB-u koji uglavnom pobjeđuju na ovim prostorima Sad

Da sam negdje dalje definitivno bi glasala za njih jer se s njihovom politikom najviše slažem.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptypet svi 22, 2009 5:39 am

Eh da, najjače su mi te koalicije... Nikad mi nije bilo jasno zašto se HSLS kao 1 liberalna stranka na čelu sa ženom, koja je u predizbornoj kampanji jasno dala javnosti od znanja da stoji uz gay ljude prikrpala Smranaderu i Seljacima Exclamation Question Mogli su koalirati sa HNS-om kojeg, iz tko zna kojih razloga, oni ne vole. Cijenila sam Adlešićku, dok se nije priklonila HDZ-u.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptypet svi 22, 2009 6:40 am

HNS ima možda dobar program, ali vrlo malo ljudi koji su iskusni u politici i nekako se uvijek skrpa u neku koaliciju u kojoj nema pravo glasa i tak...djeluju mi ni hladno ni vruće...
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptypet svi 22, 2009 6:53 am

Istina. Kao da su Pusićka i Radimir cijela stranka.
[Vrh] Go down
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Emptyčet svi 28, 2009 7:02 am

I ja sam isto bila. Ne zato što toliko vjerujem u promjene nego zato da netko umjesto mene ne zaokruži listić jer se to znalo događati.

Primjetila sam da je tu nekoliko vas spomenulo HNS. E da, njega sam i ja zamjetila dok sam malo proučavala programe stranaka upravo zbog tog liberalnog stava. Međutim, to su samo puste priče, mrtvo slovo na papiru jer je to politika, a političari su takvi da bi sve živo prodali samo da dođu na vlast, koalirali s onima s kojima su prije koji mjesec bili u krvnoj zavadi...

Što se tiče SDP i HDZ-a, to su dvije iste stranke različitih boja, odnosno, različitih ideoloških obojenja (khm, oboljenja). Jer, to više nisu ista ljevica ni ista desnica kao što je to znalo biti prije, jako je tanka granica. No, kad je već takav izbor, više mi nekako sjeda crvena nego plava boja - samo u ovom slučaju. Osobno, bolje mi je ovako kad sam bila u mogućnosti izbrati određenu osobu neko cijeli kolektiv.

Meni je uvijek zanimljiv fenomen kako ljudi, kada glasaju, strašno padaju upravo na taj ideološki moment, kao ovčice, vjeruju u raspirujuće i nadahnjućuje, nacionalno obojene ili ne, priče i pričice...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hoćete li glasati? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li glasati?   Hoćete li glasati? Empty

[Vrh] Go down
 
Hoćete li glasati?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Društvene znanosti :: Politika-
Forum(o)Bir: