Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Situacija

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Situacija Empty
PostajNaslov: Situacija   Situacija Emptysri tra 07, 2010 2:25 am

Što da radim?? Već 6 mjeseci gledam jednu curu i ne znam kako joj prići.... Idemo zajedno na faks vidimo se redovno, pričale smo čak nešto,ali ja se nekako bojim. Ona je sramežljiva, ja sam sramežljiva i jednostavno smo loša kombinacija. Imam čak i broj mobitela, mogla bi se javiti, ali nikako da skupim dovoljno hrabrosti. Prijateljice su mi rekle da se javim i zovem na kavu,al ne znam, malo mi je bedasto tak nekog zvat na kavu, jer će biti jako očito. Onda si opet mislim da je možda u vezi i da ću se osramotiti ak pitam . I kak da ja sada dođem i kaže e bok, znaš xy, ti se meni već 6 mjeseci jako sviđaš, jer si jednostavna, jako pametna i draga cura. Znaš xy, čak sam te i guglala da saznam nešto više o tebi. Znam da od ovog gledanja neće biti ništa i da moram probati, ali bojim se da ću ispasti čudna.
Ovo je moja ok i teen priča.......

Molim ne pisati naslove velikim slovima (pogledati pravila)! E.
[Vrh] Go down
asfdf




Posts : 46
Join date : 30.07.2009
Dob : 30

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptysri tra 07, 2010 4:22 am

Eadgyth


Zadnja promjena: 17; sub kol 28, 2010 11:21 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptysri tra 07, 2010 6:22 am

E, pa, morat ćeš skupiti hrabrosti i riskirati... naravno, ne odmah grlom u jagode, prvo malo ispipaj situaciju... možeš dobiti ako ništa drugo dobru frendicu, u najgorem slučaju poznanicu. Samo nemoj spomenuti da si je guglala, mene bi to uplašilo da mi netko kaže (iako ne mislim ništa loše o tome, he he, znam da svi to rade)
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptysri tra 07, 2010 1:24 pm

Slažem se s E., nemoj joj reći da je gledaš već 6 mjeseci i da si je guglala, ispast ćeš kao uhoda. Da li ona studira nešto što nema blage veze s tvojim studijem? Možda ako išta znaš o njenom studiju, pošalji joj poruku i pitaj je nešto u vezi toga. Tipa neku stručnu literaturu, vezanu za neku temu, jer te eto to baš zanima. A pitaš nju jer eto, imaš njen broj telefona i radije bi čula od neke "žive" osobe nego od knjižničarke koja će ti dati šturi odgovor. Lupetam, možda upali, probaj.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptyčet tra 08, 2010 2:44 am

@17
Nije:) Imamo zajedničku poznanicu koja zna za mene, tako da joj je vjerovatno rekla. Za nju samo onako 80 posto sigurno da je "naša", jer mi je ova zajednička poznanica pričala sa ima jednu jako dobru frendicu s našeg faksa koja je gay,a druži se samo s njom. Jedino je problem što ta cura i ja baš nismo dobre. Prije pola godine smo se malo zkrvile pa...


E. da baš tako:) I mene bi uplašilo, iako to i sama radim:)

Judino,al to je tako očito.... Poznajem puno kolega i sad ću nju pitati... Ne znam....Mislim da ću ipak sve onako polako, vidjeti kako cura diše, pokušati se naći u njenom društvu. Znam da bi bilo idealno da ju zovem negdje,al mislim da bi ju to uplašilo. Obje bi osjećale pritisak i ne bi bilo dobro. Bolje ovako neobavezno nešto i onda tko zna. Prvo moram saznati da li je uopće gay ili bi...
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptyčet tra 08, 2010 7:23 am

Bilo bi idealno kad bi cura imala facebook profil. Znam da malo glupo zvuči,ali to bi isto bio nekakav korak prema pozivu na kavu. Ne bi izgledalo napasno jer je normalno dodavati ljude s kojima imaš nešto zajedničko (faks i nadajmo se seksualnu orjentaciju),a profil može reći nešto više o njoj. Možda ispadne da imate još zajedničkih frendica....ako se druži s gay ekipom veća je šansa da je i ona...
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptyčet tra 08, 2010 10:04 am

afrathevamp je napisao/la:
Bilo bi idealno kad bi cura imala facebook profil. Znam da malo glupo zvuči,ali to bi isto bio nekakav korak prema pozivu na kavu. Ne bi izgledalo napasno jer je normalno dodavati ljude s kojima imaš nešto zajedničko (faks i nadajmo se seksualnu orjentaciju),a profil može reći nešto više o njoj. Možda ispadne da imate još zajedničkih frendica....ako se druži s gay ekipom veća je šansa da je i ona...
Ima fejsbuk profil,ali mi je glupo dodavati nekoga koga u biti ne poznajem
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptyčet tra 08, 2010 11:26 am

Ok. ali ipak možeš malo pogledati popis prijatelja,causes and groups..pa je i to koji podatak više o njoj Smile
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptyčet tra 08, 2010 12:10 pm

afrathevamp je napisao/la:
Ok. ali ipak možeš malo pogledati popis prijatelja,causes and groups..pa je i to koji podatak više o njoj Smile
ne mogu, jer ima skriven profil, tj. ne možeš ništa osim slike vidjeti.....
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptyčet tra 08, 2010 12:20 pm

nivescelzijus je napisao/la:
afrathevamp je napisao/la:
Ok. ali ipak možeš malo pogledati popis prijatelja,causes and groups..pa je i to koji podatak više o njoj Smile
ne mogu, jer ima skriven profil, tj. ne možeš ništa osim slike vidjeti.....

problemi problemi....ali i to nešto govori...možda nije tajnovita bez razloga...
uživaj onda u njenoj slici I love you
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Emptyčet tra 08, 2010 12:35 pm

afrathevamp je napisao/la:
nivescelzijus je napisao/la:
afrathevamp je napisao/la:
Ok. ali ipak možeš malo pogledati popis prijatelja,causes and groups..pa je i to koji podatak više o njoj Smile
ne mogu, jer ima skriven profil, tj. ne možeš ništa osim slike vidjeti.....

problemi problemi....ali i to nešto govori...možda nije tajnovita bez razloga...
uživaj onda u njenoj slici I love you
Da, i ja sam stekla dojam da je jako tajnovita i da skiva nešto.
Uživam:) Prekrasna je:) Samozatajna, prirodna, divna cura:)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Situacija Empty
PostajNaslov: Re: Situacija   Situacija Empty

[Vrh] Go down
 
Situacija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Situacija 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: