Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...

Go down 
+2
Judina sestra
Erzsebet
6 posters
Autor/icaPoruka
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Empty
PostajNaslov: Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...   Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Emptyčet oľu 11, 2010 4:26 am

Imam 2 pitanja:

Prvo: ja bih htjela redizajn. A vi?
Dosadio mi je ovaj default template, uvijek iste boje, širina, slike....
Može li se na ovom forumu (tj. serveru) uploadati vlastite phpbb teme?

Drugo: kako bi bilo da se izbrišu neaktivni članovi? Tipa oni koji imaju 0 postova, nisu se logirali zadnjih 6 mjeseci niti jednom itd.? Ovako dobijamo prenapuhanu brojku od 100 i nešto članova, a na forumu piše svega 10-ak ljudi. Više čak ni Nepenthe nije aktivna Laughing
Onda, gdje je baba s kolačima??
Judina, forum nam polako propada, a ti ništa ne radiš Laughing
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Empty
PostajNaslov: Re: Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...   Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Emptypet oľu 12, 2010 3:14 pm

Erzsebet je napisao/la:
Imam 2 pitanja:

Prvo: ja bih htjela redizajn. A vi?
Dosadio mi je ovaj default template, uvijek iste boje, širina, slike....
Može li se na ovom forumu (tj. serveru) uploadati vlastite phpbb teme?

Drugo: kako bi bilo da se izbrišu neaktivni članovi? Tipa oni koji imaju 0 postova, nisu se logirali zadnjih 6 mjeseci niti jednom itd.? Ovako dobijamo prenapuhanu brojku od 100 i nešto članova, a na forumu piše svega 10-ak ljudi. Više čak ni Nepenthe nije aktivna Laughing
Onda, gdje je baba s kolačima??
Judina, forum nam polako propada, a ti ništa ne radiš Laughing

Kakav bi ti redizajn?
Mislim da se može uploadirati vlastite phpbb teme.
Ne bih brisala članove koji nisu aktivni. Nikome ne smetaju, a ne idemo ni na kakvo natjecanje u brojnosti aktivnih članica Smile Brišu se oni članovi i članice koji/e se "ogriješe" o pravila ponašanja. Ovo je slobodan forum i može svatko pisati koliko god želi. Možda se neke požele i vratiti, a našle bi svoj profil obrisan, premda nisu prekršile nikakva pravila. Ako izbrišemo neaktivne članice, kako onda odrediti prihvatljive kriterije aktivnosti i neaktivnosti? Tko spama, vrijeđa, provocira itd. unatoč upozorenjima, tog se člana briše.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Empty
PostajNaslov: Re: Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...   Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Emptyčet sij 19, 2012 2:35 am

Zabadava redizajn i ušminkavanje, problem je psihološke i sociološke prirode, nazovimo to tako. Bilo bi bolje da postoji jedan/neki prostor (ima li uopće takav???) za druženje i upoznavanje SVIH lipstick lezbijki, i onih od 20, i nas na pragu 30-e i onih iznad 40. Ovaj forum, čini se, sada postoji samo pro forma. Postoji puno razloga zašto (pogotovo starije/zrelije) žene ovdje ne dolaze i zašto su članice prestale dolaziti/pisati, o tome se ne treba nešto previše razmišljati, a pogotovo neki pojedinci ne bi sada trebali žaliti zbog toga jer su sami doprinjeli postojećem stanju. Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Empty
PostajNaslov: Re: Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...   Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Emptyuto oľu 13, 2012 4:06 am

Ja u potpunosti podržavam ideju prostora... no ja ga nažalost nemam, niti imam kontakte s ljudima koji bi ga mogli omogućiti. No ako neka od vas zna nekoga, i ako trebaju neke (manje) donacije ili potpora u bilo kojem smislu, možete mi se obratiti
[Vrh] Go down
ELLEONORA




Posts : 8
Join date : 25.09.2009
Lokacija : makarska

Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Empty
PostajNaslov: Re: Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...   Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Emptysri oľu 28, 2012 1:31 pm

[
Pozdrav drage cure!
Evo ja svratih ovdje nakon skoro dvije godine (i to slucajno), a prestala sam dolaziti jer na forumu nikad nije bilo nikoga kad god bih svratila. A dosla sam tu s nadom da cu bar neku prijateljicu za kavu upoznati.
Sad sam ponovo tu,pa vidjecemo da li se situacija popravila Smile
[Vrh] Go down
sissy




Posts : 6
Join date : 02.08.2010

Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Empty
PostajNaslov: Re: Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...   Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Emptysub tra 14, 2012 6:22 pm

čemu fašizam, pitam ja?
[Vrh] Go down
Rijecka Riba

Rijecka Riba


Posts : 18
Join date : 15.11.2012
Lokacija : Rijeka

Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Empty
PostajNaslov: Re: Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...   Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Emptysub stu 17, 2012 5:09 pm

koji fasizam sissy?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Empty
PostajNaslov: Re: Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...   Redizajn, brisanje članova, neaktivnost... Empty

[Vrh] Go down
 
Redizajn, brisanje članova, neaktivnost...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Brisanje profila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Savjeti, prijedlozi i nove ideje za forum-
Forum(o)Bir: