Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vaš idealan posao

Go down 
+11
Anna
nola
Nepenthe
Alex Ray
nivescelzijus
malena20
nosferatu
kaj sad
Erzsebet
Uh Huh Her
Judina sestra
15 posters
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon vel 15, 2010 12:53 am

Dajte mašti na volju, pustite otužne okolnosti oko nas. Kad biste radile idealni posao koji bi to bio?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon vel 15, 2010 6:03 am

Vratimo se u vrijeme kada sam imala 12 i glavna želja bila mi je da jednog dana, sa svojih 20 ili tako nešto, budem rock zvijezda, da budem poznata po onome što radim, a da to što radim volim raditi više od ičega na svijetu. To su putovanja, noći ispunjene beznačajnim sexom i drogom, koncerti, energija, davanje energije drugima i primanje još većih količina iste, provociranje novinara i teatralni obračuni s njima koji bi mi vjerojatno nakon prvih mjesec dana počeli ići na živce.

Također je još jedno od poželjnih zanimanja biti scenaristica i/ili spisateljica, opet se svodi na to da raim što najviše volim i da me još dobro plate za to, a osigurava mi taman dozu anonimnosti koju želim, a opet ako mi se pravi skandal dovoljno sam poznata da mogu napraviti neki skandal.

Tattoo majstarica, naravno. Jedva čekam da mi počne praksa Very Happy Jednostavno zato što obožavam taj neki 2svijet" tetovaža i tetovaže općenito, sam proces tetoviranja i davanje vlastitog otiska nekome pod kožu, otiska koji će ta osoba onda nositi cijeli život. A opet, posao nema 8-5 radno vrijeme i imam dosta slobode da živim kako želim.

Vlasnica coffee shopa u Amsterdamu. Mada bi bila i zadovoljna da tamo radim samo kao dealerice, točnije ona koja prodaje i mota onima koji ne znaju. Cijele dane bi provela u blaonu dima koji tako volim, plus da bi interijer bio savršeno uređen, baš za prepuštanje mislima, još bi na kraju tako i postala spisateljica. Ali sada, kada sam ovako mlada i lijena, posao mi se čini savršen jer u biti ne moram preko dana skoro ništa raditi Laughing

I eto, na kraju, ono što malo ljudi zna, i ono što želim od neke sedme godine - astronaut. Iloi profesionalna putnica u svemir Laughing Ne znam trebam li objašnjavati, jednostavno me fascinira i sama pomisao da netko može samo izaći iz broda i plutati orbitom, dok mu je cijeli svijet koji poznaje pod nogama. I thejal bi da postoje neke užasno brze letjelice da mogu obilaziti cijeli Sunčev sustav i sve planete u jednoj noći, i još napraviti party. Eto, posao - organizatorica partyja u svemiru.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon vel 15, 2010 7:42 am

Htjela bih biti pisac i sociolog. Eto, to bi bilo moje zanimanje iz snova.
[Vrh] Go down
kaj sad

kaj sad


Posts : 10
Join date : 01.01.2010

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptyned vel 28, 2010 12:42 pm

Modna dizajnerica.
Action 1
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptyned vel 28, 2010 4:47 pm

kućanica,al bez zajebancije.......
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon oľu 01, 2010 1:25 am

Erzsebet je napisao/la:
Htjela bih biti pisac i sociolog. Eto, to bi bilo moje zanimanje iz snova.


Ajme, i ja! Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nosferatu
Moderatorica
nosferatu


Posts : 3
Join date : 28.05.2009
Dob : 28

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon oľu 01, 2010 2:36 am

Teta u referadi <3
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon oľu 01, 2010 3:40 am

Mia. je napisao/la:
Modna dizajnerica.
Action 1

Onda ću ja biti tvoja asistentica Laughing
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon oľu 01, 2010 6:28 am

divingforpearls je napisao/la:
Teta u referadi <3
o bože..... oosbito ona ona nadrkana na trećoj ili drugoj godini....
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon oľu 01, 2010 1:14 pm

Judina sestra je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
Htjela bih biti pisac i sociolog. Eto, to bi bilo moje zanimanje iz snova.


Ajme, i ja! Smile

ajme, i ja Smile al samo sociolog Smile
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptyuto oľu 09, 2010 6:28 am

Frequent flyer.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptyuto oľu 09, 2010 9:24 am

Alex Ray je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
Htjela bih biti pisac i sociolog. Eto, to bi bilo moje zanimanje iz snova.


Ajme, i ja! Smile

ajme, i ja Smile al samo sociolog Smile

Baš slatko! Sve tri se našle Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptysri tra 14, 2010 9:54 am

kad sam bila jako mala, moj idealan posao bio je: biti Tajči.
danas sam malo veća, i htjela bih neki posao vezan uz umjetnost, dizajn, psihologiju.
a kad skroz narastem, sigurno ću se zaposlit na nekom potpuno neinventivnom mjestu...
No
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Posts : 47
Join date : 09.06.2010

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptysub lip 26, 2010 4:25 pm

od 6. godine želim biti prevoditeljica, ali sada nisam sigurna možda čak budem učiteljica...
[Vrh] Go down
Angela

Angela


Posts : 25
Join date : 12.10.2009
Dob : 34
Lokacija : BiH

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptysub stu 06, 2010 5:33 am

Fotografkinja
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypet tra 22, 2011 7:05 am

have no idea


Zadnja promjena: Antigona Love; sri sij 04, 2012 10:43 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mhm

Mhm


Posts : 9
Join date : 01.05.2011
Dob : 34
Lokacija : Zadar

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptyned svi 01, 2011 6:35 am

ono sto i sada studiram....odgojiteljica.
Po meni nema ljepšeg posla, nie monoton i kreativan je. Neznam jednostavno obožavam djecu i sama sam jedno veliko pa eto da se uklopim negdje Smile
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptyned svi 01, 2011 7:03 am

Mhm je napisao/la:
ono sto i sada studiram....odgojiteljica.
Po meni nema ljepšeg posla, nie monoton i kreativan je. Neznam jednostavno obožavam djecu i sama sam jedno veliko pa eto da se uklopim negdje Smile

Eh, da si ti bila tu kad sam ja bila u vrtiću....... Smile mislim da doista treba malo svijetla unijeti u ove naše odgojitelje (ili sam ja samo naišla na loše primjere confused ). Smile pa, želim ti puno sreće u budućem zanimanju. i sama volim djecu, tako da te razumijem thumbs up
[Vrh] Go down
Mhm

Mhm


Posts : 9
Join date : 01.05.2011
Dob : 34
Lokacija : Zadar

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptyned svi 01, 2011 7:11 am

P treba definitivno, jer u mnogim vrticima rade tete koje nisu baš u toku s vremenom, ne mora nužno odgajateljica biti mlada da bi bila vedra, pozitivna i kreativna, al i sa mojim iskustvom odlaska na praksu nazalost ispada tako
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptyned svi 01, 2011 10:25 am

Ma, ne mislim "nove" u smislu "mlade", nego s novim, demokratskim idejama......... ima i mladih ljudi koji su vomitt , ne mislim nužno da netko mora bit "nov u tom poslu" da bi imao ideja. Smile
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptyned svi 08, 2011 1:44 pm

Moj idealan posao je biti profesor, ne znam čega, zapravo svejedno mi je čega..., volim raditi s djecom i pomagati im Smile
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon svi 09, 2011 7:43 am

Morena je napisao/la:
Moj idealan posao je biti profesor, ne znam čega, zapravo svejedno mi je čega..., volim raditi s djecom i pomagati im Smile

To je thumbs up , ali moj savijet da se čuvaš.moja frendica ide u jednu od najprestižnijih gimn. u hrv., a neki ljudi iz mog razreda se ponašaju prema profačima ko da su im posluga ma šta posluga robovi bez prava na slobodu......... No tako da, ako to baš voliš, super, ali osjetih se dužnom reći ti da to i nije uvijek tako bajno. No mislim, nije date želim "skrenuti sa puta" ili tako nešto, ali samo da znaš na što možeš naići. banging head


Zadnja promjena: Antigona Love; sri sij 04, 2012 10:45 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Emptypon svi 09, 2011 8:51 am

Antigona Love je napisao/la:
Morena je napisao/la:
Moj idealan posao je biti profesor, ne znam čega, zapravo svejedno mi je čega..., volim raditi s djecom i pomagati im Smile

To je thumbs up , ali moj savijet da se čuvaš. Ja sam bila u jednoj osnovnoj u kojoj je navodno (ne znam, ja tada nisam bila na nastavi, to sam samo čula) jedan idiot pljusnuo šamar trudnoj profesorici iz hrvatskog. angry do tad mi je biti prof. hrv. bila druga opcija, ali kad sam to čula........... affraid adios. ja ti idem u jednu od najprestižnijih gimn. u hrv., a neki ljudi iz mog razreda se ponašaju prema profačima ko da su im posluga ma šta posluga robovi bez prava na slobodu......... No tako da, ako to baš voliš, super, ali osjetih se dužnom reći ti da to i nije uvijek tako bajno. No mislim, nije date želim "skrenuti sa puta" ili tako nešto, ali samo da znaš na što možeš naići. banging head

Sve ja to znam..., ali sve ti ovisi kako se profesor postavi prvi dan..., imaš profesora koji od prvog dana stvore autoritet nad učenicima, te im jasno daju do znanja tko je glavni, a imaš profesore kojima je svejedno, dođu na sat ispredaju svoje i boli ga briga dal ga netko sluša ili ne..., većina učenika će ti poštovati profesore s autoritetom, ma koliko oni strogi bili...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaš idealan posao Empty
PostajNaslov: Re: Vaš idealan posao   Vaš idealan posao Empty

[Vrh] Go down
 
Vaš idealan posao
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Hobiji, interesi, rekreacija...-
Forum(o)Bir: