Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 a sad malo o GLAZBI

Go down 
+10
Nepenthe
Niki
Nikki
Mya
aaaa
Dreamer
Erzsebet
She Glows In The Dark
Uh Huh Her
i need a hug
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
i need a hug

i need a hug


Posts : 15
Join date : 02.05.2009
Dob : 39
Lokacija : Split

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyuto svi 05, 2009 5:15 pm

poshto glazba također spada u grane umjetnosti, swrstala sam temu owdje...

dakle, kakwu glazbu wolite/obozhawate/slushate/ne mozhete bez a kakwu ne mozhete podnijeti...shto wam glazba predstawlja?

pushtam was da se malo raspishete pa chu se i ja nadowezati
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyuto svi 05, 2009 5:35 pm

Upravo sam napisala predugačak post koji sam obrisala.Obožavam glazbu i bez nje ne mogu.Slušam hrpu bendova od kojihb bi izdvojila ove:

The Distillers
Hole
Tegan And Sara
Uh Huh Her
The Dresden Dolls
PJ Harvey
Sleater-Kinney
Babes In Toyland
Placebo
Yeah Yeah Yeahs
Garbage
Cansei De Ser Sexy
Be Your Own Pet
Nirvana
Amanda Palmer
Goldfrapp
Iamx
Dead Disco
Le Tigre
Metric
Alice In Videoland
Die Mennequin
Bikini Kill
Lesbians On Ecstasy
team Drech
X Ray Spex
Regina Spektor
Klaxons
Blood Red Shoes
Disco Volante
Excuse 17
Auf Der Maur
Jill Tracy
Juliette And The Licks
Katzenjammer Kabarett
Miss Kittin
Peaches
Murmurs
Robots In Disguise
Pretty Balanced
Sonic Youth
Sold Out
...

Plus da sam audiofil pa skupljam raritetne CD-e navedenihg izvođača.
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypon svi 11, 2009 5:51 am

Muzika...kakav bi ovaj svijet bio bez nje?Ja se vrtim uglavnom u sljedećim vodama:dark electro/psy/dark trance/industrial,stari goth poput bauhausa,sistersa,rosette stone,london after midnight i sl..Kad sam doma i sama i prigodna je situacija volim ambijentalnu muziku alla Buddha bar,Delerium,Qntal,Rajna,medidativnu muziku...zatim jazz i sve oblike u kojima on dolazi...Nađe se tu i trip hop,pa Morcheeba,Depeche Mode,Cocteau Twinsi...Nađe se tu i žešće muzike poput killswitch engagea,Underoatha,As I lay dying i slično...A kad proradi moja emo strana onda slušam From first to last,Kill Hannah,Sraight Line stitch...Također volim Japansku muziku,i tradicionalnu i modernu...Jeste šarolik je moj glazbeni ukus rabbit
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypon svi 11, 2009 6:40 am

Koju tradicionalnu japansku muziku voliš? Znaš li za minyo?
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypon svi 11, 2009 7:09 am

Znam,kako nebih znala,minyo je nemoguće fulati..Volim sve što uključuje shamisen,shakuhachi,volim Enku,tsugaru jamisen.... I love you
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypon svi 11, 2009 11:11 am

Isuse! Dakle, i ti slušaš Misoru Hibari, Kiyoko Suizenji, znaš za Gion kouta, Meiji ichidai onna, Tenryuu Kudareba (pjeva Ichimaru), onda Kouta Katsutaro (isto pjevačica iz 30-ih god.)??? Ufff, ne mogu se sad ni sjetiti svega!! A jel' znaš za Umekichi, ona mi je super, kombinira klasičnu i modernu glazbu?
[Vrh] Go down
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypon svi 11, 2009 3:49 pm

moj glazbeni ukus je stvarno sarolik, volim poslusati indie, screamo, rock, Japanski rock, elektroniku...
zapravo mi odgovara bilo koji zanr dok god ima lyricse sa nekim znacenjem i dobru melodiju.

npr. u zadnjih tjedan dana su mi uh huh her i paramore stalno na repeat. I love you zenski vokali I love you
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypon svi 11, 2009 4:15 pm

Dreamer je napisao/la:


npr. u zadnjih tjedan dana su mi uh huh her i paramore stalno na repeat. I love you zenski vokali I love you

Uh Huh Her I love you , oni su mi jednostavno najbolji i najdraži od ovih novijih bendova, zaljubila sam se u njih još kad sam ih prije više od godinu dana prvi put čula.
Paramore više volim kada idem ne razmišljati ni o čemu, i nisu mi loši za neki recimo komercijalniji bend, a pjevačica je slatka.
Zenskim vokalima sam opsjednuta, uglavnom samo slušam bendove sa ženskim vokalima, što se vidi iz moje liste.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyuto svi 12, 2009 6:58 am

muzika...bez nje ne bih mogla živjeti Smile....volim rock, hard rock pa i neke metal stvari su mi super, ali volim i pop glazbu (i modernu, ali i iz 80'ih i 90'ih). Ma volim poslušati sve što dobro zvuči (bez narodnjaka naravno Very Happy)....ali sklonija sam hitovima i općenito poznatijim stvarima nego alternativi i sl...i ne preferiram posebno neke bendove (osim Bon Jovija) nego kad čujem nešto što mi se svidi to si skinem na komp.
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyuto svi 12, 2009 2:41 pm

Moj glazbeni ukus je stvarno šarolik i mene se može vidjeti na najrazličitijim mjestima kad idem van, jer me puno toga zanima! dakle, skoro u svakoj vrsti glazbe mogu pronaći nešto za sebe što će mi se svidjeti, a glazbu jednostavno obožavam! Smile Dakle moj prvi izbor su definitivno 80-te, rock, metal, ali volim i electro i house, reggae! ovisno o tome kako se osjećam, takvu glazbu i slušam! Trenutačno sam opet u Billy Idol raspoloženju! Smile
[Vrh] Go down
Nikki

Nikki


Posts : 9
Join date : 10.05.2009

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptysri svi 13, 2009 9:37 am

Ja slušam sve, ali baš sve... sve što mi se svidi, ne ograničavam se Very Happy Trenutno... hmmm... Lady Gagu slušam često, u kombinaciji sa svim ostalim Surprised
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptysri svi 13, 2009 1:56 pm

Nikki je napisao/la:
Ja slušam sve, ali baš sve... sve što mi se svidi, ne ograničavam se Very Happy Trenutno... hmmm... Lady Gagu slušam često, u kombinaciji sa svim ostalim Surprised

I meni je dobra Lady Gaga! Smile
ma u svakom slučaju, ne treba se ograničavati u vezi muzike, to mi je bezveze....
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyčet svi 14, 2009 2:31 am

nisam prije slušala lady ga ga...ali ova nova stvar: poker face mi se čini fora...
[Vrh] Go down
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyčet svi 14, 2009 12:00 pm

^ I meni je dobra Lady GaGa.. ona mi je onako kad netrebam razmisljati o nicemu nego se jednostavno zabavljati uz "Just dance" xD
[Vrh] Go down
Niki

Niki


Posts : 43
Join date : 04.05.2009
Dob : 38
Lokacija : zg

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyčet svi 14, 2009 3:24 pm

slušam uglavnom sve od metala do cajki cheers
mogu izaći u bilo kakav klub i bit će mi dobro (važno da je ekipa dobra) , a doma slušam kaj mi pukne u glavu

Lady Gaga I love you
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyčet svi 14, 2009 3:57 pm

Zašto su svi toliko poludjeli za Lady Gagom najednom?
Meni je najbolja Poker Face, ali ona akustična verzija, samo ona i klavir.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypet svi 22, 2009 8:58 am

Appassionante (jel bio tko na koncertu?)... kaj nisu predivne?? I love you
Sarah Brightman, Anneke van Giersbergen (i The Gathering, naravno),
Within Temptation, Lacuna Coil, Nightwish, Epica, Therion,
Depeche Mode, Gothan Project, Bebe, Skunk Anansie, Skin, Peaches,
Shivarae, Moloco, Delirium, Sarah McLachlan, Bjork, PJ Harvey,
Leonard Cohen, Coldplay, Deep Forest, Enigma, Gregorians,... ma previše ih ima da sve nabrojim.
Ne volim narodnjake i country.
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypet svi 22, 2009 11:45 am

Nemam curu je napisao/la:
Appassionante (jel bio tko na koncertu?)... kaj nisu predivne?? I love you
Sarah Brightman, Anneke van Giersbergen (i The Gathering, naravno),
Within Temptation, Lacuna Coil, Nightwish, Epica, Therion,
Depeche Mode, Gothan Project, Bebe, Skunk Anansie, Skin, Peaches,
Shivarae, Moloco, Delirium, Sarah McLachlan, Bjork, PJ Harvey,
Leonard Cohen, Coldplay, Deep Forest, Enigma, Gregorians,... ma previše ih ima da sve nabrojim.
Ne volim narodnjake i country.

Odličan izbor glazbe! Smile skoro pa sve mi se sviđa od navedenog, a dosta je raznoliko! Smile
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypet svi 22, 2009 3:16 pm

Rock, blues, tango glazbu, određene soundtrackove i tal. opernog skladatelja G. Puccinija
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypon svi 25, 2009 12:25 am

Willie Dixon, Memphis Slim, Allman Brothers Band, Howlin' Wolf... Zatim, pored Zeppelina, Hendrixa, Janis, Doorsa, itd., volim Bad Company, Free, Jeff Becka, Taste, Heart, Aerosmith, Deep Purple, Los Lobos, Patti Smith, Eurythmics, Bowiea, Rolling Stonese, Talking Heads, Betty Everett, Aretha Franklin, Pointer Sisters, Tina Turner, Frank Zappa, od domaćeg rocka volim Aerodrom, Atomsko Sklonište, Riblju Čorbu, Azru, Kraljevski Apartman, Negative, Generacija 5, Laboratorija zvuka, Slađana Milošević, Ritam Nereda, EKV, Straight Jackin, Van Gogh, SMF, volim nešto i od metala, ali zaista malo toga: Pantera, Pro Pain, Megadeth, Machine Head (nešto melodiozno, a da je thrash), volim jazz, volim i fado...
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyčet svi 28, 2009 11:17 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Upravo sam napisala predugačak post koji sam obrisala.Obožavam glazbu i bez nje ne mogu.Slušam hrpu bendova od kojihb bi izdvojila ove:
...
...
...
.


Zahvaljuci ovom popisu, otkrila sam desetak novih bendova koje sada obozavam.
Izdvojila bih Alice In Videoland I love you - predobro!!
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyčet svi 28, 2009 11:40 am

Dreamer je napisao/la:



Zahvaljuci ovom popisu, otkrila sam desetak novih bendova koje sada obozavam.
Izdvojila bih Alice In Videoland I love you - predobro!!

Ajde, baš mi je drago Very Happy
Ako ti treba ičiji album ili nešto, samo reci jer od svih imam cijelu diskografiju Very Happy
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyned svi 31, 2009 6:05 am

Da, uživo i nisu baš nešta, ali volim ih na albumima. Ali Distillersi I love you oduševim se kad god vidim da ih netko sluša.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptyned svi 31, 2009 7:03 am

Mene isto, ne mogu dočekati. Mada mislim da ću i dalje žaliti za Distillersima. Ipak je Brody ona prava bila onda, a ne sada kada se smirila i glumi dobru ženicu. Spinnerette su mi OK, ali kao da je u njima izgubila samu sebe. EP je OK, ali to nije ono što sam ja od nje očekivala, niti je nekakvo dobro iznenađenje.
[Vrh] Go down
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Emptypon lip 01, 2009 7:06 am

Moj ukus je isto dosta širok ali najviše volim rock, soft rock, pop-rock, blues, poneke pjesme iz 80-ih...ono što sigurno ne slušam su narodnjaci, techno, h metal...a moram spomenuti da slušam i klasičnu glazbu, to me užasno opušta.
[Vrh] Go down
Sponsored content





a sad malo o GLAZBI Empty
PostajNaslov: Re: a sad malo o GLAZBI   a sad malo o GLAZBI Empty

[Vrh] Go down
 
a sad malo o GLAZBI
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Malo historije
» Izrađujem web-stranice, uređujem vaše blogove, sve što želite...
» Još malo pa Mesić odlazi
» Malo novih boja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Muzika-
Forum(o)Bir: