Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Otvaranje muzeja za modernu umjetnost

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Otvaranje muzeja za modernu umjetnost Empty
PostajNaslov: Otvaranje muzeja za modernu umjetnost   Otvaranje muzeja za modernu umjetnost Emptysub pro 12, 2009 11:16 am

Danas sam bacila pogled s mamom, divno izgleda! U subotu idem s babom! Odite pogledati, tko voli likovnu umjetnost, u još k tome i modernu, obavezno, to je velika stvar da taj muzej konačno postoji! I pišite ovdje svoje dojmove.
Ja obožavam 20. st. u umjetnosti pa me strašno veseli! I love you jumping
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Otvaranje muzeja za modernu umjetnost Empty
PostajNaslov: Re: Otvaranje muzeja za modernu umjetnost   Otvaranje muzeja za modernu umjetnost Emptysub pro 12, 2009 12:17 pm

Srijedom će, kažu, ulaz biti free. cheers A za onaj tobogan će imati listu. Laughing
[Vrh] Go down
tralala




Posts : 47
Join date : 12.06.2009

Otvaranje muzeja za modernu umjetnost Empty
PostajNaslov: Re: Otvaranje muzeja za modernu umjetnost   Otvaranje muzeja za modernu umjetnost Emptysub pro 12, 2009 12:27 pm

Ajme, bilo je i vrijeme više. Sjećam se kako je profa iz povijesti umjetnosti u srednjoj nadobudno govorila kako će nas vodit u MSU kad se izgradi. Mislim da je žena danas u penziji već. Laughing

Eh, još kad bih i sama mogla tamo štogod izlagat, bilob divno... Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





Otvaranje muzeja za modernu umjetnost Empty
PostajNaslov: Re: Otvaranje muzeja za modernu umjetnost   Otvaranje muzeja za modernu umjetnost Empty

[Vrh] Go down
 
Otvaranje muzeja za modernu umjetnost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» L'Umjetnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: