Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Slikatstvo i kiparstvo kroz povijest

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Slikatstvo i kiparstvo kroz povijest Empty
PostajNaslov: Slikatstvo i kiparstvo kroz povijest   Slikatstvo i kiparstvo kroz povijest Emptypet stu 06, 2009 1:08 pm

Imate li najdražeg slikara, kipara, najdraže razdoblje u umjetnosti, koje vam je manje drago, koje ne volite i zašto?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Slikatstvo i kiparstvo kroz povijest Empty
PostajNaslov: Re: Slikatstvo i kiparstvo kroz povijest   Slikatstvo i kiparstvo kroz povijest Emptysub stu 07, 2009 3:11 am

Imam najdraže razdoblje u umjetnosti, to je gotika. Naklon svim (pokojnim) velikanima umjetnosti, ali ima tu mjesta i za jednu mladu ženu koja se zove Victoria Frances. Ima samo 27 godina, a već je slavna. Like a Star @ heaven Njezin (omiljen) stil je, dakako, gotika. I love you www.victoriafrances.es (do step in & explore the beauty Smile ).
Osim gotike, volim klasicizam, nadrealizam, apstraktni ekspresionizam, te futurizam. Od umjetnika su mi najdraži Miro, Pollock, Kandinsky, Picasso i Arshile Gorky, a sviđaju mi se i crtači i ilustratori Leon Bakst i Aubrey Vincent Beardsley. Nikako mi se ne sviđaju Van Gogh, Pieter Bruegel, Bosch i Schielle. Ne volim ni slike religijskih motiva. Razz
[Vrh] Go down
 
Slikatstvo i kiparstvo kroz povijest
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: