Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Instrumenti

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Instrumenti Empty
PostajNaslov: Instrumenti   Instrumenti Emptyuto ruj 15, 2009 6:37 am

Svirate li neki glazbeni instrument? Ako ne, koji biste voljeli (naučiti) svirati? band
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Instrumenti Empty
PostajNaslov: Re: Instrumenti   Instrumenti Emptyuto ruj 15, 2009 6:24 pm

Sviram sve vrste gitara osim klasične, znači - akustičnu, električnu, bass. To je nažalost jedino što znam, ali dobro, kada sam trebala baš učiti svirati bila sam prelijena i muzika me nije još toliko zanimala, zadovoljavalo me slušanje Spice Girls i to je bio vrhunac.Kriva sam što sam počela učiti svirati prekasno, tek s nekih 13 i učila sam potpuno sama.

Htjela bi znati svirati još violončelo, kontrabas, violu, violinu (obožavam gudačke instrumente), klavir (isto jedan od najdražih instrumenata), bubnjeve, orgulje, to najviše.Mada ne bi imala ništa protiv toga da znam svirati sve što se svirati može Laughing :odlazi svirati novu gitaru i buditi kuću:
[Vrh] Go down
 
Instrumenti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Muzika-
Forum(o)Bir: