Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ali on-a je u braku!!

Go down 
+5
Prada>
Judina sestra
malena20
baba s kolačima
Nepenthe
9 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 4:08 am

affraid I to se događa. Jednog (ne baš) lijepog dana u vašem životu izroni jedna posebna osoba. puppy Privlačnost je obostrana, želite biti zajedno, ali postoji 1 problem (kako za koga): on-a je u braku! Rolling Eyes Kako ćete postupiti?
* razumno: nećete se upustiti u vezu koja je već u samom startu ograničena.
* postavljate ultimatum: "on-a ili ja". Ne želiti biti ničija "rezerva", igračka, whatever.
* moralno: vi ste miss moralne ljepote (dobro, možda više prva/duga pratilja. ja sam miss! Laughing ) i ne želite da se nekome raspadne brak, zbog nečega čemu ste i vi doprinjeli. pig
* "Kad već imam limun, napravit ću limunadu". Twisted Evil Prepuštate se strastima i ne marite za posljedice.

p.s. it's not my case! cheers
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 4:20 am

Bijah svojedobno u toj situaciji grandpa
Moralnim aspektima se nisam zamarala, niti sam imala ikakvu namjeru- ako se itko trebao time baviti, to je druga strana. Ne volim onaj "Jerry Springer" koncept kada tip vara ženu, na pozornici su svo troje ali tip ostale skulirano sjediti a njih dvije počnu sa "beeep on je moj beep", "miči se od mog muža beeep beep beeeeeeeep", "miči se ti od mog dečka beep beep beep".
Takva veza generalno može funkcionirati kao afera, bilo kakva maštanja o eventualnom zajedničkom životu, bla, bla, bla su često ili neutemeljena ili se izjalove kada se makne onaj začin zabranjenog.
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 5:41 am

Hmm interesantna tema...

Kao prvo, raspitala bih se kakva je situacija sa bračnim drugom, pa bih onda dalje djelovala. Ako se ionako kane rastaviti, bez obzira na mene, bila bih uz nju prije, tijekom i nakon rastave. No, ako bih ja bila razlog te rastave, koliko god me boljelo, povukla bih se jer ne bih mogla živjeti s tim.
Naravno, postoji i opcija da se dotična ne bi htjela rastaviti, ali bi htjela zadržati i vezu samnom. Tu već nastaje problem, jer i da se muž s tim slaže ja osobno ne bih mogla, jer bi me proganjalo to što ju dijelim s nekim s obzirom na to da sam ljubomorna i posesivna.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 6:51 am

malena20 je napisao/la:
Hmm interesantna tema...

Kao prvo, raspitala bih se kakva je situacija sa bračnim drugom, pa bih onda dalje djelovala. Ako se ionako kane rastaviti, bez obzira na mene, bila bih uz nju prije, tijekom i nakon rastave. No, ako bih ja bila razlog te rastave, koliko god me boljelo, povukla bih se jer ne bih mogla živjeti s tim.
Naravno, postoji i opcija da se dotična ne bi htjela rastaviti, ali bi htjela zadržati i vezu samnom. Tu već nastaje problem, jer i da se muž s tim slaže ja osobno ne bih mogla, jer bi me proganjalo to što ju dijelim s nekim s obzirom na to da sam ljubomorna i posesivna.

ovo vrijedi i za mene, osim što nisam uopće ljubomorna i posesivna, nego ne bih mogla biti s njom a da je ona s nekim drugim, jednostavno jzato što sam monogamna, i želim da to ide both ways.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 7:13 am

Judina sestra je napisao/la:


ovo vrijedi i za mene, osim što nisam uopće ljubomorna i posesivna, nego ne bih mogla biti s njom a da je ona s nekim drugim, jednostavno jzato što sam monogamna, i želim da to ide both ways.

joj, nemoj me krivo shvatiti i ja sam monogamna i tražim vjernost, ali uz to i ljubomorna.... Cool
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 7:51 am

malena20 je napisao/la:
Hmm interesantna tema...

Kao prvo, raspitala bih se kakva je situacija sa bračnim drugom, pa bih onda dalje djelovala. Ako se ionako kane rastaviti, bez obzira na mene, bila bih uz nju prije, tijekom i nakon rastave. No, ako bih ja bila razlog te rastave, koliko god me boljelo, povukla bih se jer ne bih mogla živjeti s tim.
Naravno, postoji i opcija da se dotična ne bi htjela rastaviti, ali bi htjela zadržati i vezu samnom. Tu već nastaje problem, jer i da se muž s tim slaže ja osobno ne bih mogla, jer bi me proganjalo to što ju dijelim s nekim s obzirom na to da sam ljubomorna i posesivna.

Pridružujem se stavu. Smile
Btw, jesam li ja jedina kojoj su ljubomora i posesivnost (pod uvjetom da ne prelazi sve granice) sexy?! alien
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 8:27 am

Nemam curu je napisao/la:
malena20 je napisao/la:
Hmm interesantna tema...

Kao prvo, raspitala bih se kakva je situacija sa bračnim drugom, pa bih onda dalje djelovala. Ako se ionako kane rastaviti, bez obzira na mene, bila bih uz nju prije, tijekom i nakon rastave. No, ako bih ja bila razlog te rastave, koliko god me boljelo, povukla bih se jer ne bih mogla živjeti s tim.
Naravno, postoji i opcija da se dotična ne bi htjela rastaviti, ali bi htjela zadržati i vezu samnom. Tu već nastaje problem, jer i da se muž s tim slaže ja osobno ne bih mogla, jer bi me proganjalo to što ju dijelim s nekim s obzirom na to da sam ljubomorna i posesivna.

Pridružujem se stavu. Smile
Btw, jesam li ja jedina kojoj su ljubomora i posesivnost (pod uvjetom da ne prelazi sve granice) sexy?! alien

Haha, iskreno se nadam da nisi jedina Smile
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 8:51 am

Meni je strašno slatko kad Judina ljubomoriše, ali to su, nažalost, rijetki petki. Ali to mi je slatko jer znam da je benigno i da ona nije takva, jer, kao što smo naučili u temi "posesivnost", kad se jednom opečeš pušeš i na hladno grandpa
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 11:40 am

malena20 je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
malena20 je napisao/la:
Hmm interesantna tema...

Kao prvo, raspitala bih se kakva je situacija sa bračnim drugom, pa bih onda dalje djelovala. Ako se ionako kane rastaviti, bez obzira na mene, bila bih uz nju prije, tijekom i nakon rastave. No, ako bih ja bila razlog te rastave, koliko god me boljelo, povukla bih se jer ne bih mogla živjeti s tim.
Naravno, postoji i opcija da se dotična ne bi htjela rastaviti, ali bi htjela zadržati i vezu samnom. Tu već nastaje problem, jer i da se muž s tim slaže ja osobno ne bih mogla, jer bi me proganjalo to što ju dijelim s nekim s obzirom na to da sam ljubomorna i posesivna.

Pridružujem se stavu. Smile
Btw, jesam li ja jedina kojoj su ljubomora i posesivnost (pod uvjetom da ne prelazi sve granice) sexy?! alien

Haha, iskreno se nadam da nisi jedina Smile

I ja se nadam da nisam. Laughing
[Vrh] Go down
Prada><GirL




Posts : 31
Join date : 02.09.2009
Lokacija : Dubrovnik

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypet ruj 04, 2009 3:30 pm

.


Zadnja promjena: Prada><GirL; pet stu 12, 2010 12:18 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Samo zato.




Posts : 7
Join date : 28.09.2009

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypon ruj 28, 2009 6:15 am

Ako ti je zaista stalo do te osobe, onda ćeš poštovati odnos u kojem je.
Ne bih nikada pristala na takvu vezu. To je samo recept za bol. Netko će na kraju biti povrijeđen.
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptypon ruj 28, 2009 6:50 am

Nikako, jer prezirem razaračice brakova. Ne radi ono što ne bi da tebi rade drugi i to je to. Mislim da bih umrla od tuge da to netko meni napravi
[Vrh] Go down
Frida_Kahlo

Frida_Kahlo


Posts : 18
Join date : 13.04.2010
Lokacija : u mislima

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptyuto tra 13, 2010 8:16 am

hm study
[Vrh] Go down
Mazilica

Mazilica


Posts : 4
Join date : 09.11.2010
Dob : 33

Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Emptyuto stu 09, 2010 8:47 am

a-a nema sanse
s takvom osobom nebi nista ni zapocinjala
alergicna sam na ormarushe (diskriminiram, znam, al eto)
[Vrh] Go down
http://le-ona.com
Sponsored content





Ali on-a je u braku!! Empty
PostajNaslov: Re: Ali on-a je u braku!!   Ali on-a je u braku!! Empty

[Vrh] Go down
 
Ali on-a je u braku!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: