Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Hello..........

Go down 
+4
malena20
nana
Alex Ray
Angelica7
8 posters
Autor/icaPoruka
Angelica7

Angelica7


Posts : 22
Join date : 25.08.2009
Dob : 33
Lokacija : split/zadar

Hello.......... Empty
PostajNaslov: Hello..........   Hello.......... Emptyuto kol 25, 2009 2:21 am

evo i mene ovdje....prvo moram izreci sve pohvale za ovaj forum,stvarno cure svaka cast... sunny nije da mi je bitan izgled,ali nezelim da mi zena izgleda kao MUSKARAC! inace nebi bila lezba -.-' zena treba izgledat kao zena cheers
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Hello.......... Empty
PostajNaslov: Re: Hello..........   Hello.......... Emptyuto kol 25, 2009 2:57 am

wlkm! Smile
[Vrh] Go down
nana

nana


Posts : 6
Join date : 24.08.2009
Dob : 39

Hello.......... Empty
PostajNaslov: Re: Hello..........   Hello.......... Emptyuto kol 25, 2009 1:56 pm

Slazem se Wink
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Hello.......... Empty
PostajNaslov: Re: Hello..........   Hello.......... Emptyuto kol 25, 2009 3:00 pm

dobro nam došla bouncing
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Hello.......... Empty
PostajNaslov: Re: Hello..........   Hello.......... Emptysri kol 26, 2009 12:12 am

Angelica7 je napisao/la:
evo i mene ovdje....prvo moram izreci sve pohvale za ovaj forum,stvarno cure svaka cast... sunny nije da mi je bitan izgled,ali nezelim da mi zena izgleda kao MUSKARAC! inace nebi bila lezba -.-' zena treba izgledat kao zena cheers

thumbs up Uh, kad sam ja to prije par godina rekla (napisala) tamo na crolu, streljale su me. Laughing

welcome 3
cheers1
[Vrh] Go down
Angelica7

Angelica7


Posts : 22
Join date : 25.08.2009
Dob : 33
Lokacija : split/zadar

Hello.......... Empty
PostajNaslov: Re: Hello..........   Hello.......... Emptysri kol 26, 2009 2:21 am

Nemam curu je napisao/la:
Angelica7 je napisao/la:
evo i mene ovdje....prvo moram izreci sve pohvale za ovaj forum,stvarno cure svaka cast... sunny nije da mi je bitan izgled,ali nezelim da mi zena izgleda kao MUSKARAC! inace nebi bila lezba -.-' zena treba izgledat kao zena cheers

thumbs up Uh, kad sam ja to prije par godina rekla (napisala) tamo na crolu, streljale su me. Laughing

welcome 3
cheers1

uclanjena sam tamo,ali to je vise mjesto diskriminacije nego tolerancije,zbog stavova drugih pogotovo onih za godine,ono who cares banging head
[Vrh] Go down
JAAL

JAAL


Posts : 58
Join date : 28.05.2009

Hello.......... Empty
PostajNaslov: Re: Hello..........   Hello.......... Emptyčet kol 27, 2009 10:24 am

welcome cheerleader
[Vrh] Go down
insatiable

insatiable


Posts : 16
Join date : 04.08.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Hello.......... Empty
PostajNaslov: Re: Hello..........   Hello.......... Emptysub kol 29, 2009 1:17 pm

hellou Smile
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Hello.......... Empty
PostajNaslov: Re: Hello..........   Hello.......... Emptyčet ruj 03, 2009 2:56 am

welcome 2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hello.......... Empty
PostajNaslov: Re: Hello..........   Hello.......... Empty

[Vrh] Go down
 
Hello..........
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: