Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 HeLLo sweet lady's ;-)

Go down 
+3
Ancksunamun
afrathevamp
CrystaL
7 posters
Autor/icaPoruka
CrystaL

CrystaL


Posts : 12
Join date : 24.08.2009
Dob : 42
Lokacija : DaLmacija City hehe..

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptypon kol 24, 2009 4:22 am

Ah, prije nego sta ista napisem, samo cu reci da mi je admin na crol zabranio pristup, jer su se uvrijedile kad sam napisala da su muskarace i da to mrzim ahahahahahhaha.. dobro da sam nekidan tamo ovu stranicu nasla, konacno sam tamo gdje pripadam ahahahahahhaha.. fakat ne mogu vidjet te muskarace, ni nacrtane.. a sad dosta o mom autu, pricajmo malo o meni ahahhaahahahah clapping hehe.. a sta da kazem, njezna & neizbjezna ahahahahhaha , volim cure koje lice na zensko, neka pati koga smeta hehehe.. Ajme, sta sam se navila, DZISZ, a nisam jos ni A o sebi napisla LOL.. pa bilo bi i vrijeme, zar ne? hihihihihi, bas sam luda, a tak vam je to ahahahahaha Smile.. Nista, zauzeta & oduzeta ahhaahahaha, to je za sad dovoljno hehe.. pozz svima ;-)
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptypon kol 24, 2009 10:00 am

welcome 3
ne mrzim ...samo jedno preferiram više od drugog Laughing -diplomatskim jezikom rečeno Laughing
[Vrh] Go down
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptypon kol 24, 2009 1:52 pm

hodaju kao kaubaji, ne našmminkane su, ne uređene i muškobanjaste..da mi je do muskih bila bi s njima..

Inače pozdrav ti!
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptyuto kol 25, 2009 8:28 am

CrystaL je napisao/la:
fakat ne mogu vidjet te muskarace, ni nacrtane..

A curo draga, da nema muškaraca (a otac ti je muškarac, jel), ne bi ni tebe nitko vidio niti nacrtanu. tongue

welcome
[Vrh] Go down
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptyuto kol 25, 2009 12:07 pm

Nemam curu je napisao/la:
CrystaL je napisao/la:
fakat ne mogu vidjet te muskarace, ni nacrtane..

A curo draga, da nema muškaraca (a otac ti je muškarac, jel), ne bi ni tebe nitko vidio niti nacrtanu. tongue

welcome

nije ona mislila na muškarce, nego na muškaste cure Wink
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptyuto kol 25, 2009 12:36 pm

[quote="Ancksunamun"]hodaju kao kaubaji, ne našmminkane su, ne uređene i muškobanjaste..da mi je do muskih bila bi s njima..

tako i ja mislim....zašto pristati na imitaciju muškarca kad mogu imati pravu stvar?
[Vrh] Go down
JAAL

JAAL


Posts : 58
Join date : 28.05.2009

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptyuto kol 25, 2009 1:55 pm

hahaha...I agree! ak je zensko,nek lici na zensko,brate mili! bouncing
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptyuto kol 25, 2009 2:58 pm

Dobrodošla... bounce
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptysri kol 26, 2009 12:08 am

Ancksunamun je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
CrystaL je napisao/la:
fakat ne mogu vidjet te muskarace, ni nacrtane..

A curo draga, da nema muškaraca (a otac ti je muškarac, jel), ne bi ni tebe nitko vidio niti nacrtanu. tongue

welcome

nije ona mislila na muškarce, nego na muškaste cure Wink

Gle, zaista. Mea culpa. Razz
[Vrh] Go down
that_feeling

that_feeling


Posts : 16
Join date : 06.02.2011

HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Emptyčet tra 28, 2011 12:17 pm

Welcome cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





HeLLo sweet lady's ;-) Empty
PostajNaslov: Re: HeLLo sweet lady's ;-)   HeLLo sweet lady's ;-) Empty

[Vrh] Go down
 
HeLLo sweet lady's ;-)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: