Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Sto vas najvise zivcira?

Go down 
+6
Erzsebet
Angelica7
afrathevamp
Uh Huh Her
Judina sestra
Nepenthe
10 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptysri kol 19, 2009 4:00 am

U vezi nisam, a kod potencijalne cure me živcira kada/ako glumi da je zainteresirana i da ti nadu, a ustvari ju ne zanimaš (kao cura s kojom bi ona htjela vezu). Ali tako je to - one koje nemaju hrabrosti biti otvorene, imaju zato jako dobar talent za glumu! clapping Što me još živcira? Draga divingforpearls, baš si otvorila pravu temu... Jer baš sam živčana ovih dana. Nije pms, nije diplomski, nije politika. Što je onda? Cura, naravno. chickawow Prije 4 dana sam imala dejt s jednom curom. Bilo nam je zabavno, vrijeme je brzo prošlo, a trajalo bi i duže da nije morala ići jer se njezina mama baš tada sjetila da ju treba. Rolling Eyes Anyway, na rastanku je obećala da ćemo se čuti, ali kako se od te subote nije javila, javila sam se ja njoj sinoć sms-om i ništa mi još nije odgovorila. Možda sam samo paranoična, ali nekako mi se čini - it's a bad sign. Sad molim sve glumice i one koje to nisu na ovom forumu da mi objasne ZAŠTO NEKE CURE GLUMATAJU I LAŽU DRUGOJ CURI, UMJESTO DA BUDU ISKRENE I ODMAH TI (PO)KAŽU ŠTO OD NJIH MOŽEŠ A ŠTO NE MOŽEŠ OČEKIVATI? scratch confused Možda sam ja "prestara", pa mi metoda "neću odgovoriti na poruku/-e pa će shvatiti" (iako, "da, da, čut ćemo se!!") nije... kako da kažem... najhrabrija? im gay
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptysri kol 19, 2009 2:15 pm

Nemam curu je napisao/la:
U vezi nisam, a kod potencijalne cure me živcira kada/ako glumi da je zainteresirana i da ti nadu, a ustvari ju ne zanimaš (kao cura s kojom bi ona htjela vezu). Ali tako je to - one koje nemaju hrabrosti biti otvorene, imaju zato jako dobar talent za glumu! clapping Što me još živcira? Draga divingforpearls, baš si otvorila pravu temu... Jer baš sam živčana ovih dana. Nije pms, nije diplomski, nije politika. Što je onda? Cura, naravno. chickawow Prije 4 dana sam imala dejt s jednom curom. Bilo nam je zabavno, vrijeme je brzo prošlo, a trajalo bi i duže da nije morala ići jer se njezina mama baš tada sjetila da ju treba. Rolling Eyes Anyway, na rastanku je obećala da ćemo se čuti, ali kako se od te subote nije javila, javila sam se ja njoj sinoć sms-om i ništa mi još nije odgovorila. Možda sam samo paranoična, ali nekako mi se čini - it's a bad sign. Sad molim sve glumice i one koje to nisu na ovom forumu da mi objasne ZAŠTO NEKE CURE GLUMATAJU I LAŽU DRUGOJ CURI, UMJESTO DA BUDU ISKRENE I ODMAH TI (PO)KAŽU ŠTO OD NJIH MOŽEŠ A ŠTO NE MOŽEŠ OČEKIVATI? scratch confused Možda sam ja "prestara", pa mi metoda "neću odgovoriti na poruku/-e pa će shvatiti" (iako, "da, da, čut ćemo se!!") nije... kako da kažem... najhrabrija? im gay

Iz kojekakvih raznih razloga ljudi to rade. tko zna kakav ona ima život, s kim ima problema, koji frustraciju, blokadu ili drugi problem vuče iz djetinjstva, tko zna tko je i što je ona i njen život...Ljudi su zaista razni.
To, naravno, nije opravdanje, samo objašnjenje iz mog ugla. Kad takvo ponašanje percipiraš, u sebi se pripremiš i spremna dočekaš takvu reakciju kakva je i uzmeš je s odmakom. To nije još teško, teško je prekidati kad vidiš neku stvar koja šteka kad si već duboko emocionalno angažirana.

Kad smo kod toga, mene u vezi strašno živcira posesivnost. A toga ima strašno puno u vezama, straight, gay, muškarci, žene, svejedno, ima toga u izobilju, na žalost. Toliko da mi je palo na pamet da je posesivnost neka vrsta socijalnog imperativa koji se živi da bi se masovno bildao ego.
Ne volim to, mogu biti u vezi jedino ako nisam zavezana špagom. Ne mogu i ne želim biti u posesivnoj vezi. Eto, to je br. 1, jer smatram da s tom, bolešću, zapravo, o vezi ne mogu ni govoriti.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptyčet kol 20, 2009 6:35 am

Trenutno me u vezi cure ništa ne živcira Very Happy, ali inače me živcira kada su 1)posesivne 2)stalno imaju neke izjave ljubavi 3)potpuno drugačiji ritam od mene i traže onda da se prilagodim njima 4)ne shvaćaju moj pogled na svijet 5)prave preveliku dramu oko "varanja"
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptysub kol 22, 2009 11:28 am

Ide mi na živce kad me netko pokušava promijeniti,ne u vezi nekih sitnica nego temeljito i to samo zato jer nije po njezinom. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Angelica7

Angelica7


Posts : 22
Join date : 25.08.2009
Dob : 33
Lokacija : split/zadar

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptyuto kol 25, 2009 3:22 am

POSESIVNE!
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Što vam najviše smeta u vezi?   Sto vas najvise zivcira? Emptysub tra 17, 2010 7:09 am

Evo nekoliko općenitih stvari od kojih mi se diže kosa na glavi:

- nejavljanje (kad su u pitanju duži rastanci od 3 tjedna nadalje; ili recimo da ode negdje na put pa da se ne javi ni da li je sretno stigla i sl. - ne mislim na nikakvo kontroliranje porukama i tipkanje 50 sms-ova dnevno)

- nepovjerenje

- nesigurnost - ali patološka koja onemogućava bilo kakvu prirodnu interakciju -> u ovo spadaju i kompleksi nekakvih imaginarnih tjelesnih nedostataka i sl. (ono, kao da bih bila s tobom da mi se ne sviđaš)

- nezrelost - osoba koja se ne želi truditi, porazgovarati o problemu, raditi na sebi, koja postavlja ultimatume, od tebe očekuje da ispunjavaš njene praznine i komplekse -> iš, što dalje od mene!

- jebivjetri - od njih me oblije hladni znoj, osobe za koje nikad ne znaš gdje će i s kim sutra biti, koje ni same ne znaju zašto su s tobom

- nespremnost da se outa - jebiga, ovo je moja osobna preferencija, želim se prema curi odnositi kao da mi je cura, a ne prijateljica, znam da je to mnogima problem, ali to mi je jako važno

- nesklonost promjenama - osoba koja je baš uvijek sa svim zadovoljna i ne želi ništa mijenjati

- neromantičnost - jebem ti ja osobu koja nikad ne pokaže sitne znakove pažnje

- ispitivanje o broju partnera, detaljima veze i sl. - da, draga, reći ću ti i u kojoj smo se pozi najčešće Laughing yeah right

- da traži ključ od mog stana - hahahah, na ovo "kidam ulijevo" Laughing Laughing

- razgovor o mogućoj djeci, "obiteljskom" životu i sl. - na ovo ne da kidam, nego trenutno iščezavam Laughing . Srećom, još nijedna veza nije došla do tog stadija haha

Uf, spisak bi mogao biti podugačak pa bolje da prestanem, haha...
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptysub tra 17, 2010 9:12 am

Di? Na ovom podforumu je ne vidim. Ajde mi pošalji link pa da spojim
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptyned lip 13, 2010 7:28 am

najviše me iziritirala jedna Miss Perfect koja me samo kritizirala i samo meni tražila greške, a svoje nije vidjela jer NEEE - ona je savršenstvo svijeta!! Rolling Eyes

no, let`s face it, takve su Narcise, za njih nitko i ništa nije dovoljno dobar/ dobro.

Nadalje, odbijaju me bezosjećajne osobe sa emotivnim blokadama, osobe koje nisu zavoljele sebe pa kao takve nisu sposobne niti za osjećaje prema drugima.
Njoj je kod mene bio turn off što sam pogladila mačku koja je mijaukala gladna ispred dućana - dovoljno sam rekla. Kakva je to bezosjećajna osoba koja se zgraža nad takvim činom?
[Vrh] Go down
Jotta




Posts : 31
Join date : 03.06.2010
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptypon srp 05, 2010 8:30 am

Nepenthe je napisao/la:
Prije 4 dana sam imala dejt s jednom curom. Bilo nam je zabavno, vrijeme je brzo prošlo, a trajalo bi i duže da nije morala ići jer se njezina mama baš tada sjetila da ju treba.


Hmm..misliš stvarno da je to bila mama? Imam jednu frendicu koja se prije dejta dogovori sa nekim da ju nazove pa da ispadne da mora ić ..ako je nekome pisala poruku prije poziva ili čega već to je to..teško baš da će ju mama zvat i tako odvući ne bi da će umrijet u tih pola sata koliko je s tobom još mogla bit na kavi .. ali slažem se s tobom treba uvijek bit iskren i reći odmah ma koliko god to grozno bilo a ne šutit i pravit se da je sve uredu..to je podmuklost farao
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptypet srp 09, 2010 4:34 am

Osoba koja me doživljava kao svoje vlasništvo,a ne kao svoju curu. Stalno neko izigravanje žrtve i započinjanje nepotrebnih svađa. Posesivnost u granicama normale je sexy,ali pretjerana je gušenje ljubavi. Stalno neko kritiziranje, prigovori.. Pa Bože mili, ako ti toliko idem na živce, steraj me i gotovo. Skrati si muke!! Mrzim kad moram paziti da ju ne primim ovako, da ju ne poljubim onako... Zaljubljena sam, briga me za ostale, zajedno možemo pokoriti svijet!!! I najviše mrzim kada odmah uočim da osoba ne misli o budućnosti. Ne radi se o tome da moramo razgovarati o djeci. Očekujem da je cura spremna na to da će btii teško i da ćemo na putu imati sto i jednu prepreku, da ćemo jednog dana morati nekom reći,a ne cijelo vrijeme biti u ormaru i paziti tko je vidio, tko je primjetio.
[Vrh] Go down
Jotta




Posts : 31
Join date : 03.06.2010
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptypet ruj 24, 2010 3:09 pm

nivescelzijus je napisao/la:
Osoba koja me doživljava kao svoje vlasništvo,a ne kao svoju curu. Stalno neko izigravanje žrtve i započinjanje nepotrebnih svađa. Posesivnost u granicama normale je sexy,ali pretjerana je gušenje ljubavi. Stalno neko kritiziranje, prigovori.. Pa Bože mili, ako ti toliko idem na živce, steraj me i gotovo. Skrati si muke!! Mrzim kad moram paziti da ju ne primim ovako, da ju ne poljubim onako... Zaljubljena sam, briga me za ostale, zajedno možemo pokoriti svijet!!! I najviše mrzim kada odmah uočim da osoba ne misli o budućnosti. Ne radi se o tome da moramo razgovarati o djeci. Očekujem da je cura spremna na to da će btii teško i da ćemo na putu imati sto i jednu prepreku, da ćemo jednog dana morati nekom reći,a ne cijelo vrijeme biti u ormaru i paziti tko je vidio, tko je primjetio.

Potpisujem.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptyčet ruj 30, 2010 4:35 pm

Meni posesivnost ni u najmanjim količinama nije seksi. Prvo, jer ja za to ne dajem povoda; ne flertam ni sa kim jer sam u vezi, a i da flertam, sigurno to ne bih radila pred njom, a drugo, više mi je seksi kad cura ima dovoljno samopouzdanja da zna da je volim i da mi ne pada na pamet nitko drugi pa se u skladu s tim i ponaša. Naprosto, takav je deal - ako se volimo i sigurne smo da se volimo, onda smo isto tako sigurne da ne postoji nikakva prepreka u vidu neke druge osobe. Pa kad je tako, posesivnosti, pa ni najmanjoj, tu nema mjesta.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Jotta




Posts : 31
Join date : 03.06.2010
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptypet lis 01, 2010 9:23 am

kako vi imate super razmišljanja ..kad ću ja nać takvu curu Cool
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptysub lis 02, 2010 4:30 pm

Jotta je napisao/la:
kako vi imate super razmišljanja ..kad ću ja nać takvu curu Cool

I am sure she will come; meni je došla kad sam već postala sigurna da ja curu neću naći nikada, ili bar ne u Hrvatskoj. Ne mora isto pravilo vrijediti i za tebe i ne govorim ovo da te utješim, ali zaista je istina da se to može desiti u svakom trenutku. Onaj klišej "ljubav dolazi kad joj se najmanje nadaš" nije sasvim netočan. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Jotta




Posts : 31
Join date : 03.06.2010
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptyned lis 03, 2010 1:30 am

a valjda hoće.. Smile
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Posts : 47
Join date : 09.06.2010

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptyned lis 03, 2010 6:24 am

Mene živciraju bespotrebne komplikacije i drama oko svega Rolling Eyes . Ako toga nema sve se da dogovoriti Cool
[Vrh] Go down
Jotta




Posts : 31
Join date : 03.06.2010
Lokacija : Zagreb

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptyned lis 03, 2010 7:34 am

Anella je napisao/la:
Mene živciraju bespotrebne komplikacije i drama oko svega Rolling Eyes . Ako toga nema sve se da dogovoriti Cool

pa moj je baš problem što naletim na takve i počnem se gušit u svemu ..pa ne moguće da su sve cure takve hehe :/
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Posts : 47
Join date : 09.06.2010

Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Emptypon lis 04, 2010 1:09 pm

Jotta je napisao/la:
Anella je napisao/la:
Mene živciraju bespotrebne komplikacije i drama oko svega Rolling Eyes . Ako toga nema sve se da dogovoriti Cool

pa moj je baš problem što naletim na takve i počnem se gušit u svemu ..pa ne moguće da su sve cure takve hehe :/

nisu, jamčim Smile samo treba malo sreće ili puke slučajnosti kao u mom slučaju Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sto vas najvise zivcira? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vas najvise zivcira?   Sto vas najvise zivcira? Empty

[Vrh] Go down
 
Sto vas najvise zivcira?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čega se najviše plašite?
» Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?
» Kakav profil ljudi najviše volite?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: