Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Transseksualne žene kao partnerice

Go down 
+12
Ancksunamun
malena20
Uh Huh Her
pour femme
aaaa
Niki
Alex Ray
Dreamer
afrathevamp
Erzsebet
Nepenthe
Judina sestra
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 7:06 am

Judina sestra je napisao/la:
Uh Huh Her je napisao/la:
Izgledaš kao žensko da, ali se i dalje vidi da nisi potpuno ženske građe, a vidi se malo i u faci. Sorry.

Vas dvije se znate?

Uh Huh Her je napisao/la:
Jesi žensko, to je neupitno, ali vjerojatno i dalje nisi "prava žena" koju većina cura traži, jednostavno je to trans nešto drugačije i što ipak velika većina ne želi. I nije stvar samo u onome što se ima u gaćama nego je i stvar fizički, a i psihički, mada si psihički neupitno žensko, ali ipak nekako drugačije žensko od svih nas.

Joooj, zbog ovakvih stavova mi je još lakše shvatiti koliko transseksualni ljudi pate. Oni jadni ni krivi ni dužni, rodili se takvi i sad pokušavaju učiniti sve da im spol odgovara rodu, i onda im se cijeli život govori da nisu prave žene ili pravi muškarci. Ja se nadam da ćemo jednog dana sazrijeti po pitanju transseksualaca jer npr. kad je tek počinjao femnizam, muškarci su žene koje su se borile da imaju pravo glasa, da mogu raditi, posjedovati nekretnine itd. nazivali muškaračama, govorili su i pisali da to ne mogu biti prave žene. A nazivanje nas lipstickica ne pravim lezbama, to nije u redu, samo zato što izgledamo drugačije. Ali je zato u redu transseksualke nazivati ne pravim ženama, samo zato što izgledaju drugačije.

Nisam mislila tu ni na fizički ni na psihički, ali nisam si uzela vrijeme da pojasnim pa je ispalo uvredljivije nego što ni trebalo. Kada sam pisala mislila sam da je većini lezbijki ipak dosta teško imati neki sexualni odnos sa trans ženom. I nisam "nas" stavljala kao "normalne", nego "nas" kao cure koje se ne mogu zamisliti u odnosu s trans ženom jer to jednostavno nije za njih iz nekog čudnog i neopisivog razloga. To je to "drugačije žensko", baš kao što ima "nas" koje ne bi bile s curom koja ide u solarij i fura cajka stil i nosi bijele čizme koje idu u špic. Samo je ova tema ozbiljnija od teme Da li bi ikada bile s bla bla bla, pa se odmah svaća uvredljivije i mora se više paziti na ono što će se reći. Istina je da je vama teže i sve to shvaćam. Jednostavno ima cura kojima transsexualke jednostavno zbog malo muskularnije građe nisu privlačne (višlje, šira ramena,...), baš kao što ne bi bila ni jedna druga cura koja je tako višlja i ima šira ramena. A na psihički kada sam rekla "drugačije žensko" mislila sam na potpuno drugu stvar nego što ste shvatili, nije to bilo nešto tipa "muški", daleko od toga, prije neto tipa ženstvenije od nas samih.

Tako da prvi post stvarno nije trebao ispasti uvredljiv ili poreći ičiju ženstvenost ili spol ili bilo što. I dala sam neke od razloga zašto neke cure ne bi mogle biti s trans curom. Tako da se nadam da je sada sve shvaćeno.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 9:55 am

Judina sestra je napisao/la:
... Ja predlažem da se ta zajednica rascijepa. Da ne postoji više LGBTQ zajednica. Jer uopće ne želimo i nismo u stanju razumjeti jedni druge. Evil or Very Mad Rolling Eyes

Clapping2 wisdom
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 11:13 am

Delerium je napisao/la:
.

I sada bi zamolila sve cure koje su ovdje napisale da bi htjele pravu zenu nek mi dodu rec u facu po cemu ja nisam zensko?

Čuj, ako si moj tip i ako je fizički i psihički tvoj spol Ž, bila bih s tobom ( ili s nekom drugom transseksualkom koja odgovara istom opisu ). Budući da ne poznam niti jednu takvu curu, fakat nemam pojma koliko su te operacije uspješne.. znam jedino ono što vidim u novinama i na TV-u a sudeći po tome dobila sam dojam da se prijašnji spol uvijek nekako raspozna (po visini, građi tijela, crtama lica koje su "grublje" i sl.)
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 11:48 am

Erzsebet je napisao/la:
Delerium je napisao/la:
.

I sada bi zamolila sve cure koje su ovdje napisale da bi htjele pravu zenu nek mi dodu rec u facu po cemu ja nisam zensko?

Čuj, ako si moj tip i ako je fizički i psihički tvoj spol Ž, bila bih s tobom ( ili s nekom drugom transseksualkom koja odgovara istom opisu ). Budući da ne poznam niti jednu takvu curu, fakat nemam pojma koliko su te operacije uspješne.. znam jedino ono što vidim u novinama i na TV-u a sudeći po tome dobila sam dojam da se prijašnji spol uvijek nekako raspozna (po visini, građi tijela, crtama lica koje su "grublje" i sl.)

Znam da ima cura koje postanu kao neki losi transvestiti ali imas i onih koje su postale top modeli.
Osobno nisam nikada izgledala bas musko te imas butch cura koje izgledaju vise musko od mene prije hormona
Sad da ne duljim upoznam ja curu, vidimo da ima kemije da smo si super i mozda cak i spavamo skupa da ni u jednom trenutku ne pomisli da sam bila boy.
Ali kad joj kazem kao da sam odjednom netko drugi i ako sam to jos uvijek ja.. ona cura s kojom je bila presretna prije nekoliko sati.. dana..

Sto se operacije tice moze se napraviti vagina kakvu ginekolog ne prepozna (provjereno iz prve ruke) sa svim osjetilima kao kod svake zene.

Ako imate pitanja slobodno Cool
[Vrh] Go down
nosferatu
Moderatorica
nosferatu


Posts : 3
Join date : 28.05.2009
Dob : 28

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 12:25 pm

Jel ti se da objasnit proceduru oko operacije? Gdje si radila, kako je islo, jesi morala platit itd.
Ne poznajem nijednu transseksualnu osobu tako da nisam imala priliku pitati za iskustvo iz prve ruke Smile
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 12:37 pm

divingforpearls je napisao/la:
Jel ti se da objasnit proceduru oko operacije? Gdje si radila, kako je islo, jesi morala platit itd.
Ne poznajem nijednu transseksualnu osobu tako da nisam imala priliku pitati za iskustvo iz prve ruke Smile

Radila sam u beogradu kod kirurga Miroslav Dordevic, cijene operacije je oko 5.000eu ali meni je platilo hzzo (procedura za dobivanje placane operacije je nesto sto nikome nebi pozeljela)...

Prije same operacije potrebno je uzimat zenske hormone neko vrijeme (jako individualno koliko) dok koza ne skupi dovoljno kolagena tj omeksa dovoljno jer se od hormona jako mjenja koza.

Testisi se skroz odstrane dok se penis koristi da bi se od njega napravile "vanjske usne" te se od vrha uzimaju zivci koji postanu klitoris g tocka itd itd
Napravi se i mogucnost prirodnog vlazenja te sirina i dubina kao kod svake zene, i rezultat je vagina koja se bas po nicemu ne razlikuje od "prirodnih".

Nakon operacije 3 mjeseca nesmijes imati sexualni odnos niti orgazam jer rad i grcenje misica nebi dozvolilo prirodno zarastanje i sve je uzasno bolno od samog hodanja do uriniranja

Eto napisala sam i ovo, nevjerujem sama sebi :bljuv:


Zadnja promjena: Delerium; uto pro 01, 2009 12:39 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 12:38 pm

Neke trans žene nemaju nikakvih problema s passingom i nekad se stvarno ama baš ništa ne vidi. Eto,
npr. :


Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Tali2s12

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Michel10

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Andrea10

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Anna2s10

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 April110

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Dana310

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Marief10

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Michel11
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 12:41 pm

nist.. opet nemogu obrisat..


Zadnja promjena: Delerium; uto pro 01, 2009 2:02 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 12:47 pm

Ja mislim da bar mi lezbijke, kao pripadnice zajednice koja zna šta znači diskriminacija, trebamo pokazati razumijevanje i poštovanje prema našim trans ženama. Kad se malo čovjek uživi u ulogu trans osobe, onda postaje jasno da roditi se u željenom ženskom tijelu nije nešto što ti je dano. Nekim našim ženama je to privilegija. I zato se moramo međusobno čuvati.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 2:00 pm

Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Ajde, još je ne'ko shvatio....! cheers
Razz

Po čemu si ti skužila?

Pa lijepo. Znam čitati (a čitam vrlo pomno), znam razmišljati, znam logički zaključivati. A ostalo ću zadržati za sebe, čisto da ne bi ispalo da se hvalim. Razz

You go, girl! Koliko će ih još biti? Bila je blindsided, kiddo, ova... A bože, svašta. Netko ima nešto protiv nas? Misle kao, lipstick smo pa smo glupe? Evil or Very Mad

Administratorica koja se pridruzuje vrijedanju korisnice.. kao nemam dovoljno nesrece sto sam ovakva rodena jos mi morate doc nabijat da sam fake??
I jedina koja je ovdje zapravo glupa ispala je ona koja misli da sve zna a nije u pravu ni pol posto..

Krasno.. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
asfdf




Posts : 46
Join date : 30.07.2009
Dob : 30

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:14 pm

Delerium je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Ajde, još je ne'ko shvatio....! cheers
Razz

Po čemu si ti skužila?

Pa lijepo. Znam čitati (a čitam vrlo pomno), znam razmišljati, znam logički zaključivati. A ostalo ću zadržati za sebe, čisto da ne bi ispalo da se hvalim. Razz

You go, girl! Koliko će ih još biti? Bila je blindsided, kiddo, ova... A bože, svašta. Netko ima nešto protiv nas? Misle kao, lipstick smo pa smo glupe? Evil or Very Mad

Administratorica koja se pridruzuje vrijedanju korisnice.. kao nemam dovoljno nesrece sto sam ovakva rodena jos mi morate doc nabijat da sam fake??
I jedina koja je ovdje zapravo glupa ispala je ona koja misli da sve zna a nije u pravu ni pol posto..

Krasno.. Rolling Eyes

A gle, u ovom moru trolova i provokatora je to sasvim opravdanja sumnja, tak da ih razumijem. Nemoj to shvaćat osobno.
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:16 pm

A gle, u ovom moru trolova i provokatora je to sasvim opravdanja sumnja, tak da ih razumijem. Nemoj to shvaćat osobno.[/quote]

baš to.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:17 pm

Delerium je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Ajde, još je ne'ko shvatio....! cheers
Razz

Po čemu si ti skužila?

Pa lijepo. Znam čitati (a čitam vrlo pomno), znam razmišljati, znam logički zaključivati. A ostalo ću zadržati za sebe, čisto da ne bi ispalo da se hvalim. Razz

You go, girl! Koliko će ih još biti? Bila je blindsided, kiddo, ova... A bože, svašta. Netko ima nešto protiv nas? Misle kao, lipstick smo pa smo glupe? Evil or Very Mad

Administratorica koja se pridruzuje vrijedanju korisnice.. kao nemam dovoljno nesrece sto sam ovakva rodena jos mi morate doc nabijat da sam fake??
I jedina koja je ovdje zapravo glupa ispala je ona koja misli da sve zna a nije u pravu ni pol posto..

Krasno.. Rolling Eyes

Ja sam to mislila jer smo imali već korisnica koje su došle zajebavati.
I kad sam skužila da te Uh Huh Her poznaje, onda mi je bilo jasno da ne zajebavaš.
A koliko sam postova napisala za transseksualce, na to se ne bi osvrnula? Napisala sam nekoliko zaista suosjećajnih postova punih poštovanja, i branila sam te/vas, to ništa, to te baš briga? To ćeš zanemariti? Baš krasno. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:22 pm

Ma vjerujem da će sv biti ok kad cura pročita naše postove. Tu se nitko ne vrijeđa.
Ovo je samo bio loš početak.
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:23 pm

Kad si vec shvatila da nisam fake mogla si barem obrisati one postove i/ili se ispricati..
Nista pre tesko, a to sto si napisala nekoliko postova di "branis" trans je lijepo od tebe ali ne mjenja ovo gore i cinjenicu da si to samo zaboravila kad si skuzila da nisi toliko u pravu ☮

PS ovo sve se odnosi i na Nemam Curu.


Zadnja promjena: Delerium; uto pro 01, 2009 3:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:23 pm

Joj, eto, kad ljudi ne vole čitati, ali rado odgovaraju...Napisala sam da to nema veze s transseksualcima jer, kao što već triput rekoh, prema vama imam najdublje poštovanje i divljenje (čitala sam dosta o vama i životna mi je želja postati psihologica specijalizirana za TG pacijente i pacijentice) nego naprosto jer sam mislila da si trol.
Bile su dvije lezbijke trolovke ovdje pa sam reagirala isto. Ne tražim duboke naklone, ali ako je već netko napisao ovdje o transseksualcima lijepe riječi, onda je krajnje nepristojno to baš, čini se, planski izbjegavati i koncentrirati se samo na post koji sam napisala kad sam mislila da si trol. Svatko normalan, pristojan i s nekakvim emocijama bi odgovorio na takve postove s hvala. Ne propagiram sad sebe, mogla je bilo koja od nas to napisati, samo promatram fenomen. Nikad da se ljudima prestanem čuditi. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:26 pm

Delerium je napisao/la:
Kad si vec shvatila da nisam fake mogla si barem obrisati one postove i/ili se ispricati..
Nista pre tesko, a to sto si napisala nekoliko postova di "branis" trans je lijepo od tebe ali ne mjenja ovo gore i cinjenicu da si to samo zaboravila kad si skuzila da nisi toliko u pravu ☮

Šta, trebam se klanjati? Nekoj mladoj korisnici koja očito nema forumskog iskustva i koja ne zna da se trolovi nakrcavaju svima, a mi smo kao lipstickice posebno na to osjetljive?
Očito je da mi je bilo žao što sam pogriješila čim sam počela javno pisati suprotno mišljenje. Tražiš pismenu ispriku jer smo u tebe sumnjale potaknute iskustvom?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:31 pm

Delerium je napisao/la:
kao nemam dovoljno nesrece sto sam ovakva rodena jos mi morate doc nabijat da sam fake??


Ne da si fake ŽENA jer si trans, nego da si fake KORISNICA jer nam se učinilo da zajebavaš, da si trol. Prije nego što mene počneš napadati, pročitaj šta ja mislim o tvrdnji da su transseksualke fake žene.
Eto, ovo upravo dokazuje što sam rekla i prije. Jebeš ti LGBTQ zajednicu. 80% ljudi jednog "slova" te zajednice boli dupe za druga "slova", a i kad netko pokaže da mu/joj je stalo, onda ta druga osoba doslovno kaže: "Jebe se meni što je tebi stalo."
Toliko o zajednici. I ovo nije prvi put. Naravno.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:35 pm

Judina sestra je napisao/la:
Delerium je napisao/la:
Kad si vec shvatila da nisam fake mogla si barem obrisati one postove i/ili se ispricati..
Nista pre tesko, a to sto si napisala nekoliko postova di "branis" trans je lijepo od tebe ali ne mjenja ovo gore i cinjenicu da si to samo zaboravila kad si skuzila da nisi toliko u pravu ☮

Šta, trebam se klanjati? Nekoj mladoj korisnici koja očito nema forumskog iskustva i koja ne zna da se trolovi nakrcavaju svima, a mi smo kao lipstickice posebno na to osjetljive?
Očito je da mi je bilo žao što sam pogriješila čim sam počela javno pisati suprotno mišljenje. Tražiš pismenu ispriku jer smo u tebe sumnjale potaknute iskustvom?

Samo sam ti htjela rec da nije bilo nimalo lijepo od tebe, sumnja je ok ali ipak.. i sada je sve krenulo krivim putem
Nisi jedina koja je osjetljiva, i ja sam lipstick jednako kao i ti i jos trans sto mi je bolna tocka u zivotu te netreba mi nikakva pismena isprika, znas i sama sta sam mislila
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:37 pm

Čemu brisati postove ako je netko nešto krivo zaključio? Šta je slijedeće, brisat ćemo teme u kojima se svađamo? Cenzura svega? Stariji postovi i služe da se može vidjeti kako je tekla rasprava, tko je što rekao itd Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:41 pm

Delerium je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Delerium je napisao/la:
Kad si vec shvatila da nisam fake mogla si barem obrisati one postove i/ili se ispricati..
Nista pre tesko, a to sto si napisala nekoliko postova di "branis" trans je lijepo od tebe ali ne mjenja ovo gore i cinjenicu da si to samo zaboravila kad si skuzila da nisi toliko u pravu ☮

Šta, trebam se klanjati? Nekoj mladoj korisnici koja očito nema forumskog iskustva i koja ne zna da se trolovi nakrcavaju svima, a mi smo kao lipstickice posebno na to osjetljive?
Očito je da mi je bilo žao što sam pogriješila čim sam počela javno pisati suprotno mišljenje. Tražiš pismenu ispriku jer smo u tebe sumnjale potaknute iskustvom?

Samo sam ti htjela rec da nije bilo nimalo lijepo od tebe, sumnja je ok ali ipak.. i sada je sve krenulo krivim putem
Nisi jedina koja je osjetljiva, i ja sam lipstick jednako kao i ti i jos trans sto mi je bolna tocka u zivotu te netreba mi nikakva pismena isprika, znas i sama sta sam mislila

Shvatila sam tvoje bolne točke, jako sam ih dobro shvatila, ali one tu nisu poanta. Poanta je u sumnji, naravno, daj razumi, NIŠTA OSOBNO, nema veze ni sa tvojim transseksualnim niti lipstick identitetom, naprosto si nova i učinilo nam se da si trol.
NIŠTA OSOBNO.- Možeš li shvatiti ove riječi?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:42 pm

baba s kolačima je napisao/la:
Čemu brisati postove ako je netko nešto krivo zaključio? Šta je slijedeće, brisat ćemo teme u kojima se svađamo? Cenzura svega? Stariji postovi i služe da se može vidjeti kako je tekla rasprava, tko je što rekao itd Rolling Eyes

Exactly, thank you.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:45 pm

baba s kolačima je napisao/la:
Šta je slijedeće, brisat ćemo teme u kojima se svađamo?

the man
[Vrh] Go down
nosferatu
Moderatorica
nosferatu


Posts : 3
Join date : 28.05.2009
Dob : 28

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:48 pm

zomg, koja drama.
po tko zna koji put, internet=srs bznss Rolling Eyes
[Vrh] Go down
asfdf




Posts : 46
Join date : 30.07.2009
Dob : 30

Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Emptyuto pro 01, 2009 3:55 pm

@ diving jelda lol. svaka jebena tema završi dramathonom. sad si me podsjetila na onaj someone-is-wrong-on-the internet xkcdov stripić Laughing :ide čitat xkcd:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transseksualne žene kao partnerice   Transseksualne žene kao partnerice - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Transseksualne žene kao partnerice
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Miris žene
» Žene i demaskiranje
» BOK CURE I ŽENE LIPSTICK!!!
» dve zene iz Srbije koje zele...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: