Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Dominatrix

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Dominatrix Empty
PostajNaslov: Dominatrix   Dominatrix Emptyned lip 28, 2009 3:32 am

Što podrazumijevate pod pojmom dominacije i u kolikoj mjeri vas se isti pojam dotiče?

meni je prva asocijacija femme fatal koja ima razne prohtjeve koje diktira umilnim glasom u kojem se nazire nota strogosti i hladnoće.

druga asocijacija mi je butch sa ogromnim egom koja se pokroviteljski postavlja prema partnerici i zahtjeva od nje, verbalno ili neverbalno, određeni kodeks ponašanja.

postoji više vrsta dominacije..osoba može bit dominantna, a pravit se da to nije i onda iz tog naizgled submisivnog položaja manipulirat da dobije što želi - tko je onda sad tu dominantan?

ona ili njezina partnerica? Suspect
[Vrh] Go down
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

Dominatrix Empty
PostajNaslov: Re: Dominatrix   Dominatrix Emptysub srp 18, 2009 12:53 am

Djevojcura je napisao/la:
Što podrazumijevate pod pojmom dominacije i u kolikoj mjeri vas se isti pojam dotiče?

meni je prva asocijacija femme fatal koja ima razne prohtjeve koje diktira umilnim glasom u kojem se nazire nota strogosti i hladnoće.

druga asocijacija mi je butch sa ogromnim egom koja se pokroviteljski postavlja prema partnerici i zahtjeva od nje, verbalno ili neverbalno, određeni kodeks ponašanja.

postoji više vrsta dominacije..osoba može bit dominantna, a pravit se da to nije i onda iz tog naizgled submisivnog položaja manipulirat da dobije što želi - tko je onda sad tu dominantan?

ona ili njezina partnerica? Suspect

Prvo da razsjasnimo neke pojmove..

Dominatrix je profesionalna domina.

Domina je dominatna osoba koja diktira pravila i igrfe u sexu..

Gospodarica ili Mistress je dominantna osoba koja u potpunosti ima kontrolu nad submisivnom osobom odnosnom robom ili robinjom.

Ja sam Mistress, no pali me kad muškarce ponižavam verbalno, fizički, volim taj sadizam u sebi..Žene vrlo rijetko, baš ako neka to jako voli..Njih više volim maziti;)

Domina za mene mora biti na jednom nivou..i fizički i komunikativno
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
 
Dominatrix
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Biti lipstick-
Forum(o)Bir: