Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 pusenje dilda

Go down 
+7
nivescelzijus
punk_kitten
Uh Huh Her
Judina sestra
afrathevamp
Sekhmet
pour femme
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 42
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto lip 23, 2009 4:56 pm

volite li pusiti dildo ili da vam ga puse? :blowjob:
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto lip 23, 2009 6:54 pm

Ovo drugo tongue
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptysri lip 24, 2009 1:54 pm

love blowjobs in general Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto lip 30, 2009 10:05 am

Ne prakticiram pušenje dilda. Igračke ne koristim u seksu jer to nije po mom ukusu.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto lip 30, 2009 1:48 pm

Ne.Pušila sigurno nikada ne bi, nekako bi se osjećala prepodčinjeno, a to ne volim.A da mi cura puši opet bi se osjećala predominantno, a to također ne volim.Tako da pušenje dilda totalno ne.
[Vrh] Go down
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto srp 07, 2009 12:58 pm

vise volim pusiti xD nekak, vise sam podredjena, volim dominantnije cure tak da mi je to idealna pozicija
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto lis 20, 2009 7:14 am

Ne, ne, i ne. Ne bih nikog htjela uvrijediti,al to nije moj stil. Volim da je sve "njeno". Nema ljepšeg osjećaja od toga kad se "spojite".I osim toga, imamo oralno. Embarassed Nema ljepšeg os
[Vrh] Go down
zbunjena

zbunjena


Posts : 85
Join date : 30.09.2009
Dob : 40
Lokacija : planet Zemlja

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto lis 20, 2009 9:48 am

ja pušim jedino cigarete...i ponekad buniku banana dance
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto lis 20, 2009 11:32 am

nivescelzijus je napisao/la:
Ne, ne, i ne. Ne bih nikog htjela uvrijediti,al to nije moj stil. Volim da je sve "njeno". Nema ljepšeg osjećaja od toga kad se "spojite".I osim toga, imamo oralno. Embarassed Nema ljepšeg os

Točno ovo i za mene vrijedi.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptypon stu 30, 2009 9:17 pm

Whats the point pusit komad plastike (ili sta vec) kad nijedna nista ne osjeca tijekom toga? LoL ne hvala..
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 42
Lokacija : Galactica

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 12:14 am

Delerium je napisao/la:
Whats the point pusit komad plastike (ili sta vec) kad nijedna nista ne osjeca tijekom toga? LoL ne hvala..

thumbs up
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 11:19 am

Delerium je napisao/la:
Whats the point pusit komad plastike (ili sta vec) kad nijedna nista ne osjeca tijekom toga? LoL ne hvala..

Vjerujem da je stvar u psihološkom osjećaju, kao i inače kad je o seksu riječ. Mislim da seks nije čisto mehanička stvar, nego da se ljudi napaljuju na kontekst.... kao lezbijke dakle diskriminirana skupina vi bi to trebale znati, jer barem nas stalno bombardiraju izjavama "Lizanje? Pa to nije seks, žene se ne mogu seksati, to je smiješno" i sl. Ista stvar je i s pušenjem dilda ili nekom drugom kombinacijom.
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 11:30 am

Erzsebet je napisao/la:
Delerium je napisao/la:
Whats the point pusit komad plastike (ili sta vec) kad nijedna nista ne osjeca tijekom toga? LoL ne hvala..

Vjerujem da je stvar u psihološkom osjećaju, kao i inače kad je o seksu riječ. Mislim da seks nije čisto mehanička stvar, nego da se ljudi napaljuju na kontekst.... kao lezbijke dakle diskriminirana skupina vi bi to trebale znati, jer barem nas stalno bombardiraju izjavama "Lizanje? Pa to nije seks, žene se ne mogu seksati, to je smiješno" i sl. Ista stvar je i s pušenjem dilda ili nekom drugom kombinacijom.

Pa dobro nemam nista protiv ako netko to voli..
Samo sam htjela rec da je meni totalno bzvz jer pitanje ove teme je "volite pusiti didlo?" znaci individualno pitanje za svaku korisnicu..
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 42
Lokacija : Galactica

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 11:39 am

Delerium je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
Delerium je napisao/la:
Whats the point pusit komad plastike (ili sta vec) kad nijedna nista ne osjeca tijekom toga? LoL ne hvala..

Vjerujem da je stvar u psihološkom osjećaju, kao i inače kad je o seksu riječ. Mislim da seks nije čisto mehanička stvar, nego da se ljudi napaljuju na kontekst.... kao lezbijke dakle diskriminirana skupina vi bi to trebale znati, jer barem nas stalno bombardiraju izjavama "Lizanje? Pa to nije seks, žene se ne mogu seksati, to je smiješno" i sl. Ista stvar je i s pušenjem dilda ili nekom drugom kombinacijom.

Pa dobro nemam nista protiv ako netko to voli..
Samo sam htjela rec da je meni totalno bzvz jer pitanje ove teme je "volite pusiti didlo?" znaci individualno pitanje za svaku korisnicu..

clapping ako je već nekome super lizati plastiku, ne moramo zato svi tako misliti i to prakticirati. Razz
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 12:20 pm

nego da se ljudi napaljuju na kontekst....

to sam i ja htjela reči,ali nisam znala kako da se izrazim.

samu plastiku nikad ne bi lizala. to mi je kao oralni seks preko kondoma....

maštovita
cura bi me i na pušenje nagovorila Twisted Evil
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 12:50 pm

Erzsebet je napisao/la:
Delerium je napisao/la:
Whats the point pusit komad plastike (ili sta vec) kad nijedna nista ne osjeca tijekom toga? LoL ne hvala..

Vjerujem da je stvar u psihološkom osjećaju, kao i inače kad je o seksu riječ. Mislim da seks nije čisto mehanička stvar, nego da se ljudi napaljuju na kontekst.... kao lezbijke dakle diskriminirana skupina vi bi to trebale znati, jer barem nas stalno bombardiraju izjavama "Lizanje? Pa to nije seks, žene se ne mogu seksati, to je smiješno" i sl. Ista stvar je i s pušenjem dilda ili nekom drugom kombinacijom.

Point made. To je stvar submisivnosti i dominacije, poigravanje sa muškim identitetom u seksu te kongruencija dvaju energija (m i ž) i lezbijskim identitetima.
Ništa nije samo mehanička stvar, naravno. Ni gay ni hetero ni lez seks.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 39
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 12:52 pm

Uh Huh Her je napisao/la:
Ne.Pušila sigurno nikada ne bi, nekako bi se osjećala prepodčinjeno, a to ne volim.A da mi cura puši opet bi se osjećala predominantno, a to također ne volim.Tako da pušenje dilda totalno ne.

ovo totalno potpisujem. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 1:00 pm

Judina sestra je napisao/la:


Point made. To je stvar submisivnosti i dominacije, poigravanje sa muškim identitetom u seksu te kongruencija dvaju energija (m i ž) i lezbijskim identitetima.
Ništa nije samo mehanička stvar, naravno. Ni gay ni hetero ni lez seks.


Dobro ja cim bi se osjecala bilo kako kao musko u krevetu bi pobjegla istog trena no to je druga prica....
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 1:40 pm

Nemam curu je napisao/la:


clapping ako je već nekome super lizati plastiku, ne moramo zato svi tako misliti i to prakticirati. Razz

Daj mi molim te reci gdje sam to napisala? Shocked

Uopće nisam govorila o individualnim ukusima jer me niti zanimaju, a i glupo mi je raspravljati o tome budući da ljudi imaju pravo da (ne) vole sve i svašta. Jedino mi je palo u oko kako su neki to olako otpisali (da ne kažem "osudili") jer me podsjetilo na argumente kakvima se ljudi često služe kad opisuju lez. seks.

I, kao što rekoh, ne radi se o lizanju plastike ili bilo čega drugog, nego o nekima napaljujućoj spoznaji da ti tu eto nešto radiš svojoj curi , ili obrnuto. Ne znam ima li to veze s dominacijom i podložnošću pa ne bih o tome.

Naravno, neke napaljuje pušenje dilda, neke ne, ali ja sam samo htjela objasniti razloge zbog kojih pretpostavljam da to netko voli, jer mislim da bi bilo jako dosadno kad bi svaka rasprava završavala s "ja volim " ili "ja ne volim"...
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 1:53 pm

Erzsebet je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:


clapping ako je već nekome super lizati plastiku, ne moramo zato svi tako misliti i to prakticirati. Razz

I, kao što rekoh, ne radi se o lizanju plastike ili bilo čega drugog, nego o nekima napaljujućoj spoznaji da ti tu eto nešto radiš svojoj curi , ili obrnuto. Ne znam ima li to veze s dominacijom i podložnošću pa ne bih o tome.


Da se radi o lizanju plastike mislim da bi autorica nazvala temu "Volite li lizati plastiku". Pušenje dilda je za cure koje to vole raditi dio sexa, a ne lizanje plastike, da im je do lizanja plastike lizale bi vjerojatno bilo koji plastični predmet.
[Vrh] Go down
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 6:16 pm

Citat :
Da se radi o lizanju plastike mislim da bi autorica nazvala temu "Volite li lizati plastiku". Pušenje dilda je za cure koje to vole raditi dio sexa, a ne lizanje plastike, da im je do lizanja plastike lizale bi vjerojatno bilo koji plastični predmet.


Slazem se. Za mene dildo nema nikakav znacaj kao muska simbolika ili stvar submisivnosti/dominacije, jednostavno je nacin stimulacije kao i bilo sto drugo, nacin vaginalnog podrazaja. Koristim ga kao sto bi koristila i lisice, seksi odjecu, ulje za masazu itd.

A stvar lizanja dilda je cisto stvar igranja s tim predmetom s kojim podrazujes i naravno da se ne radi o lizanju ciste plastike vec njenih sokova s njega - dok ona gleda. Mozda to nekom nije napaljujuce no meni i mojim partnericama jest jer time pokazujem napaljenost na nju samu. Polizem sokove s dilda uz seksi pogled kao sto to cinim dok lizem i izravno.

A kada sam ranije navela dildo kao meni osobno stvar dominantnih igrica - i na taj nacin se moze koristiti no opet na nacin na koji bi se koristio bilo koji drugi predmet, nisam mislila na mucenje penetrativnim i muskim konotacijama xD Dominantno orudje moze postati bilo sto, to je vise stvar igre i osobnih odnosa tako da u tom kontekstu lizanje dilda moze biti dominantno ako sam natjerana na to da ne bi bila "kaznjena". Ne kao muskog organa vec "zaprljanog" sredstva igre.

No razumijem kako se nekom dildo moze gaditi i imati konotaciju kao muskog predmeta pa ga stoga ne koristite, pretpostavljam iz neprivlacnosti/odbojnosti prema muskom rodu? Za mene penetracija nije stvar koja je rezervirana samo za zensko muske odnose, to nije nasilan muski cin vec jos jedan prirodan nacin uzivanja u kojemu zene medu sobom mogu uzivati uz mnoge druge stvari pa stoga cemu to odbaciti. Zato ni ne gledam na penetraciju dildom kao penetraciju plastikom ili umjetnim muskim udom....to je jednostavno igracka kao i bilo koja druga (a ja ih obozavam u seksu). Mozda nemam problema s tim jer sam biseksualka, ne znam. No postujem kada se to nekom gadi, kuzim i tu stranu ali eto htjela sam samo reci svoju stranu zasto mi je to seksi i na koji nacin gledam na sve to.
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptyuto pro 01, 2009 6:45 pm

@punk_kitten

Slazem se, samo eto nikada prije nisam gledala na to tako Smile
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 42
Lokacija : Galactica

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptysri pro 02, 2009 1:01 am

Erzsebet je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:


clapping ako je već nekome super lizati plastiku, ne moramo zato svi tako misliti i to prakticirati. Razz

Daj mi molim te reci gdje sam to napisala? Shocked

Uopće nisam govorila o individualnim ukusima jer me niti zanimaju, a i glupo mi je raspravljati o tome budući da ljudi imaju pravo da (ne) vole sve i svašta. Jedino mi je palo u oko kako su neki to olako otpisali (da ne kažem "osudili") jer me podsjetilo na argumente kakvima se ljudi često služe kad opisuju lez. seks.

I, kao što rekoh, ne radi se o lizanju plastike ili bilo čega drugog, nego o nekima napaljujućoj spoznaji da ti tu eto nešto radiš svojoj curi , ili obrnuto. Ne znam ima li to veze s dominacijom i podložnošću pa ne bih o tome.

Naravno, neke napaljuje pušenje dilda, neke ne, ali ja sam samo htjela objasniti razloge zbog kojih pretpostavljam da to netko voli, jer mislim da bi bilo jako dosadno kad bi svaka rasprava završavala s "ja volim " ili "ja ne volim"...

Pitanje je "volite li pušiti dildo?". Delerium je dala odgovor s kojim sam se ja složila, a ti si odmah počela s "vi bi kao lezbe trebale znati ovo, trebale bi znati ono...". Ali to je bio samo individualni odgovor - što ona (i ja) misli o tome. Ergo, čemu prodike? scratch O ukusima se ne raspravlja. Rolling Eyes

@ uh huh her: ma nisam znala koja je tema, dok mi ti nisi ovo napisala. Rolling Eyes hvala!
pa dakle, ako neka voli lizati dildo (koji može biti i od plastike, za one koji ne znaju Laughing ), just go for it! puppy

popuši mi dildo! lol!
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptysri pro 02, 2009 3:49 am

Punk kitten, svaka čast, potpisujem sve što si napisala grinning Da bar ja imam tako (seksualno) otvorenu curu Embarassed
[Vrh] Go down
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Emptysri pro 02, 2009 9:22 am

Drago mi je da mi odgovor nije bio krivo shvacen jer nisam znala kako da formuliram stvar, a da opet nekoga ne uvrijedim jer ovo je pomalo pipkava tema...dildo naravno moze biti vise stvari u raznim ljudskim glavama i velika vecina tih igracki definitivno je u obliku muskog spolnog organa tako da je konotacija naravno jasna...No za mene je to prvestveno podrazajna igracka, a i preferiram da je "neutralno" oblikovana, tj. izgled dilda u obliku muskog spolnog organa mi nije bas privlacan, vise volim one sarene i jednostavne ili za g-tocku i sl.

Isto pitanje "pusenja" konotira opet povezanost s muskim rodom jer muskarcu se pusi, a zeni lize pa ako kazes da pusis dildo zvuci kao da je stvar necega sto se radi muskom rodu pa samim time lizanje dilda bolje zvuci. No opet za mene pusenje konotira jednostavno stavljanje takvog nekakvog duguljastog predmeta u usta, bio to muski spolni organ ili dildo neutralnog oblika...

Mislim da na kraju svega je najbitnije ono sto je netko ranije spomenuo, kako je seks izrazito psiholoski dozivljaj...tako da kako mi gledamo na neke stvari tako ih i u seksu dozivljavamo pa "pusenje" dilda izmedju dvije djevojke moze nekom drugom izgledati kao potreba za muskim spolnim organom ili glumljenje heteroseksualnog odnosa. No opet mislim da je to sve stvar gledista...Recimo to me podsjeca na gledanje na analni odnos izmedju muskarca i zene, gdje se mnogi cesto sale da bi on drpao lika na taj nacin ali valjda je prikriveni homoseksualac pa to radi zeni. Upotrebljava anus a ne vaginu eto radi vlastite homoseksualnosti, a ne svojeg ili njenog uzitka. Ili recimo jos uvijek je tabu da zena lize muskarcu anus jer kao samim time on ispada gay (dok muskarac zeni to radi to je danas recimo oke, dosta ljudi to danas prakticira pod normalno)....tj. muski anus je danas nesto poput tabu zone kod heteroseksualaca radi homofobnosti.

Mislim da je isto glediste jos danas uvrijezeno s penetracijom i penetrativnim predmetima kod zenskog roda (ako iskljucimo dijelove tijela kao sto su prsti) - kao neceg sto zeni sa zenom fali pa kao ako to prakticiraju time to i potvrdjuju. No za mene je jedino kljucno na kraju svega izmedju kojih spolova se taj seks odvija, sto koristis i kako koristis na kraju krajeva nije ni bitno jer to radis sa zenom ili muskarcem. Tj. izbor postupka ne znaci nista vec jednostavno uzivanje u uzitku i svim dijelovima vlastitog tijela bez sramote i tabua. Rekla bi nesto kao uzivanje bez granica Very Happy (psiholoskih)... Dok samo izbor spola partnera znaci orijentaciju i to je i dalje recimo lezbijski seks makar ja sa svojim partnericama koristim strap-on. To ne znaci da nam nedostaje muski spolni organ ili da jedna glumi muskarca vec jednostavno da koristimo sve moguce nacine kako bi jedna drugu zadovoljile. Ja mozda kroz taj strap-on taj trenutak necu imati osjecaj jer on je na kraju krajeva samo plastika ali pomocu te plastike zadovoljavam svoju partnericu i moj uzitak proizlazi iz njenog uzitka. I samim time i ta plastika mi je seksi i uzbudjujuca i imat cu potrebu "popusiti" je jer je bila u njoj...A ne zato sto se povezuje sa muskim spolnim organom.

Nadam se da sam bolje malo objasnila svoje glediste sad, sto se mene tice i koristenje i nekoristenje dilda je skroz oke, ljudi bi trebali koristiti ono s cime se najugodnije osjecaju i ne postoji univerzalno pravilo za uzivanje, za svakog je to nesto drugo. Niti pusenje i koristenje dilda, niti gadjenje na dildo ili ikakve slicne predmete nije lose, seks je ono sto si sami definiramo da je i radi cega uzivamo. Zato je toliko i interesantan jer moze postojati u tisucu oblika.
[Vrh] Go down
Sponsored content





pusenje dilda Empty
PostajNaslov: Re: pusenje dilda   pusenje dilda Empty

[Vrh] Go down
 
pusenje dilda
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PUŠENJE:):)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Razni oglasi-
Forum(o)Bir: