Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 prakticirate li analni sex?

Go down 
+4
Sekhmet
tricky
Erzsebet
pour femme
8 posters
Autor/icaPoruka
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptysri lip 17, 2009 9:50 am

bile aktivne ili pasivne, sa igrackama ili bez... ako da, je li vam bolje bilo primati ili davati? i ne zelim odgovore da, ne i mozda nego i zasto...
ovdje fali malo socnijih tema. Cool
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptysri lip 17, 2009 11:02 am

Nisam još... veza s curom u srednjoj nije bila toliko intimna da bi dovela do toga. Da sam imala prilike, nemam pojma da li bih ju iskoristila. Možda ako bih imala curu koja zna što radi...
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptysri lip 17, 2009 12:10 pm

Erzsebet je napisao/la:
Nisam još... veza s curom u srednjoj nije bila toliko intimna da bi dovela do toga.
je li tebi onda taj cin nekako intimniji od drugih radnji?
[Vrh] Go down
tricky

tricky


Posts : 16
Join date : 17.05.2009
Lokacija : zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptysri lip 17, 2009 12:33 pm

never say never, nisam do sada no to ne znači da neću i to je svakako jedna od stvari koju želim probati, a ni cura mi nije nezainteresirana pirat
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptysri lip 17, 2009 1:45 pm

Da kao ''davanje'', jer mi je penetracija turn off, kao što sam bila već jednom spomenula.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptysri lip 17, 2009 1:51 pm

Probale smo, bez igračaka, ali nam se ne sviđa. Meni osobno u trenutku postojanja seksualne želje takvo nešto ne padne na pamet. Simply, nije mi turn on.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptysri lip 17, 2009 4:08 pm

pour femme je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
Nisam još... veza s curom u srednjoj nije bila toliko intimna da bi dovela do toga.
je li tebi onda taj cin nekako intimniji od drugih radnji?

Ne, nisam tako mislila. Ne bih sad htjela ulazit u detalje što sam radila s curom, a što ne... Ali što se analnog sexa tiče, brine me mnogo stvari počevši od zdravstvenih rizika pa do mogućih ozljeda (???).
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptysri lip 17, 2009 5:26 pm

Nisam probala, a i da probam sigurno ne bi "primala", i normalna penetracija mi bljak, tako da ne vjerujem da bi mi ovo bilo ugodno.
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptyčet lip 18, 2009 5:23 am

bilo bi pristojno i da se ja izjasnim buduci da ovim pitanjem prckam po vasoj intimi. meni kao pasivnoj osobi to pruza osjecaj podcinjenosti vise nego iti jedan drugi cin. ali naravno, ne dajem u guzu na dobar dan, prvo se trebam uvjeriti da li mi partnerica zna to raditi. pogotovo kada je rijec o igrackama, a jos pogotovije (lol) ako mi partnerica iz ormara izvuce malo deblji strap on.
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptyčet lip 18, 2009 5:41 am

prakticirate li analni sex? Hysterical
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptyčet lip 18, 2009 12:12 pm

um... probala. bez igračaka. i davanje i primanje. i sviđalo mi se. (stvarno sam jedina ovdje?)

a sad ajmo u detalje. hehe. bilo je to ovako: došla je bivša jednog dana i rekla mi da moramo ozbiljno razgovarati o sexu. (e tu sam dobila napad panike affraid ) zatim mi je lijepo objasnila da bi htjela probati to, da me ne ništa ne prisiljava ako neću, al samo da mi veli. do onda mi je sama pomisao na analni sex bila nezamisliva, ali me zaiteresirala i znatiželja je proradila...pa sam se dala Laughing
nije mi stalno bilo do toga, al prakticirale smo ga s vremena na vrijeme...i eto, sviđao mi se.
s sadašnjom curom nisam...nisamo još došle do te razine, il kako da se izrazim....slično ko što je Erzsebet rekla. mislim da to ipak spada u neku višu razinu eksperimentiranja, koja zahtjeva vremena...
al u svakom slučaju, ništa ne isključujem, nikad Cool
[Vrh] Go down
Electra

Electra


Posts : 71
Join date : 29.05.2009

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptyčet lip 18, 2009 2:21 pm

Erzsebet je napisao/la:
pour femme je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
Nisam još... veza s curom u srednjoj nije bila toliko intimna da bi dovela do toga.
je li tebi onda taj cin nekako intimniji od drugih radnji?

Ne, nisam tako mislila. Ne bih sad htjela ulazit u detalje što sam radila s curom, a što ne... Ali što se analnog sexa tiče, brine me mnogo stvari počevši od zdravstvenih rizika pa do mogućih ozljeda (???).
Nema tu ozljeda Erzsebet ako osoba zna što radi...
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptypet lip 19, 2009 8:12 am

Laughing Znam. Ali pitanje je što se može dogoditi ako ne zna... Laughing
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptypet lip 19, 2009 9:17 am

Promašit?
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptypet lip 19, 2009 9:31 am

ne grizu svi partneri nokte... to je mislila
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

prakticirate li analni sex? Empty
PostajNaslov: Re: prakticirate li analni sex?   prakticirate li analni sex? Emptypet lip 19, 2009 10:01 am

A neke ni ne režu.
[Vrh] Go down
 
prakticirate li analni sex?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prakticirate li trib?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: