Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Guze......

Go down 
+18
nivescelzijus
zbunjena
Nepenthe
Shiksa
Alex Ray
Sekhmet
Djevojcura
Mya
Niki
Worm_heart
Uh Huh Her
She Glows In The Dark
JAAL
Judina sestra
Electra
Light Inspiration
Erzsebet
aaaa
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
zbunjena

zbunjena


Posts : 85
Join date : 30.09.2009
Dob : 40
Lokacija : planet Zemlja

Guze...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Guze......   Guze...... - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 11:00 am

thinking thinking

cice! cheerleader
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Guze...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Guze......   Guze...... - Page 2 Emptyčet pro 03, 2009 11:06 am

guza Embarassed Embarassed Često se uhvatim da buljim, čak i prokomentiram, u jebemti koja guza, ajme kak bi ju štipnula, vidi ovu, jel ju bi Embarassed Ajme, radim upravo ono što mi je odurno kod muškaraca
[Vrh] Go down
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Guze...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Guze......   Guze...... - Page 2 Emptypet pro 04, 2009 12:42 pm

guza definitivno! ali ako moram birati izmedu velikih grudi i manje guze onda bi se odlucila za grudi Surprised
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Guze...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Guze......   Guze...... - Page 2 Emptypet pro 04, 2009 12:45 pm

ne mogu se odlučiti....hmmm možda ipak guza malo više...grudi ne volim prevelike, a guza nek je zaobljena Laughing
[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

Guze...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Guze......   Guze...... - Page 2 Emptyčet oľu 18, 2010 12:07 pm

guze definitvno!
nekako, vise mi guze dominiraju u obliku zenskog tijela. volim lijepe kruskaste, pune guze. ili jabukaste. al oble. i na meni mi se vise svidja moja guza od sisa.
zapravo, ne volim pretjerano sise jer nikad ne znas kojeg ce oblika biti jednom kad izadju iz grudnjaka...
svoje se ni ne trudim stavljat u grudnjak. what you see is what you get. Laughing

tako da, jos jedan glas za guze.
i.... guze pobjedjuju!! banana dance


(ma jel bilo uopce natjecanje? Smile)
[Vrh] Go down
tralala




Posts : 47
Join date : 12.06.2009

Guze...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Guze......   Guze...... - Page 2 Emptyčet oľu 18, 2010 12:18 pm

Meni može oboje, fala. What a Face
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Guze...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Guze......   Guze...... - Page 2 Emptyčet oľu 18, 2010 12:54 pm

Still guze. Very Happy Ne znam zašto, jednostavno su mi više onako hm! Very Happy Uopće ne znam objasniti. Jednostavno ovo je, a ovo ne toliko.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Guze...... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Guze......   Guze...... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Guze......
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: