Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Sise iz lezbo perspektive...

Go down 
+12
Ancksunamun
punk_kitten
tricky
Alex Ray
Uh Huh Her
She Glows In The Dark
Erzsebet
Electra
femina
Pulse
Judina sestra
aaaa
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sise iz lezbo perspektive... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sise iz lezbo perspektive...   Sise iz lezbo perspektive... - Page 2 Emptyned ruj 27, 2009 12:23 pm

joooooj kaj ja volim cice!!! joj jako, joj joj joj! [CENZURA]

neki dan smo bile u Profilu, i skoro prođoh kraj jednog albuma, al me moja draga zaustavila i usmjerila mi pogled na "album o cicama"! raj za oci onima koji vole cice, album od 200 strana, samo slike cica hehehe

al na kraju krajeva sto znaci ta silna ljubav prema jednom dijelu tijela ako nemas jedan par tebi lijepih kraj sebe?!
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Sise iz lezbo perspektive... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sise iz lezbo perspektive...   Sise iz lezbo perspektive... - Page 2 Emptypon stu 30, 2009 9:39 pm

Imam 75B i htjela bi malo vece, ali se ne zamaram jer znam da jos rastu
Da lijep deokte mi moze privuci pogled al tesko i ne za dugo (mislim 2-3sec ne sad da buljim) dok vidjeti bivsu golu koja je imala D mi je bilo mijauuu
Kakve sise ima mi znaci jednako kao kakva joj je koza ispod stopala..

Guza ili Sise? Mislim da je individualno na svakoji curi nemam neki favorite..
[Vrh] Go down
 
Sise iz lezbo perspektive...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Muzičke subkulture, sa sociološke perspektive

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: