Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Nisu shvatile

Go down 
+5
Uh Huh Her
Erzsebet
blindsided
Nepenthe
Judina sestra
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 6:01 am

Na zbele.net nas nisu razumjele, misle da smo se mi ovdje okupile da bismo slavile naša sjajila i opanjkavale butch žene.
Govorit ću u svoje ime. Meni je osobno grozno kada butch cura ima patrijarhalni i patronizirajući ulet prema nekoj curi zato što je ona femme i butch misli da je ona samim time slaba i da treba nekog jačeg kao što je ona. To je diskriminatorno, ponižavajuće i odvratno, i što se mene tiče, svejedno mi je uleti li mi takav muškarac ili takva žena.
Ono što nisu razumjele jest da se ovdje propagira tolerancija. Naravno da nisu sve butch žene takve niti su svi muškarci takvi. Žalosno je što smo promatrane kao butch mrziteljice samo zato što smo mislimo da nam je takav ulet od strane iste odbojan. Mi nećemo biti tako uskogrudne because we know better! Je li tako?

E sad, da vas pitam, šta mislite, treba li pokušavati istovremeno naglašavati svoj lipstick identitet u onoj mjeri u kojoj treba da nas se kao takve u lezbijskoj zajednici primjeti i prihvati (ne nikakvo nepotrebno upadljivo nametanje) i pokušati ostati tolerantna, ljubazna, prijateljski raspoložena ili se treba ušuškati u ovaj forumić i biti na zaštićenom mjestu?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:15 am

Ja se slažem s tobom. Grozno je kada nas butch lezbijke tako promatraju, da smo mi slabije žene od njih i da nam treba "nešto jače", tj.one. Sad sam se sjetila jednog svog outanja jednom dečku koji je htio biti sa mnom. Priznala sam da ja zapravo volim žene, a on mi počne sa filozofijom kako žena nema tu snagu koju joj muškarac može pružiti. Kako glupo. Koja snaga, pobogu!? Kao da su sve lipstick lezbijke slabe, a sve butch snažne žene i samo nam one mogu pružiti tu potrebnu snagu i oslonac. I medju njima ima puno onih koje se slabe i samo jedva čekaju da nadju nekoga, jer ne znaju biti same i nositi se same sa sobom i svojim problemima. To ovisi od osobe do osobe, i ne može se lipstick lezbijke tako bezobrazno stavljati u okvir slabijih i podređenijih.

Odgovor na pitanje: ja sam za to da se bude ono što jesmo. Ako nas netko, ni nakon silnih objašnjenja ne razumije, to više nije naš problem. Neću sigurno pokušavati biti butch i prestati biti lipstick da bi neka butch cura razumjela da ju ne mrzim. Volim femme cure i žene, i zato sam i ovdje i sretna sam da ovakvo mjesto postoji. I bit ću toliko bezobrazno iskrena i reći da bih bila presretna i da postoji nekakv lipstick bar! cat
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:17 am

Judina sestra je napisao/la:
Na zbele.net nas nisu razumjele, misle da smo se mi ovdje okupile da bismo slavile naša sjajila i opanjkavale butch žene.

sorry, ovo je bilo nepotrebno.
nitko vas tamo nije prozvao za to što ste lipstick, niti za ono kako se vi osjećate.
mislim da si pretjerala.

jedino što smo iskomentirale jest to što je stajalo butch aždaja,
i što ispada kao da je butchica otela nekom curu jer su, eto sve takve da idu okolo izgledajuć ko muško i kradu cure.

ako mi bilo tko otme curu, ako pustim da mi klizne niz prste mogu kriviti eventualno sebe, a ne nikakve lipstic ili butch ili kako god se kategorizirale.

btw, zbele.net je više od nas dvije koje smo iskomentirale ovaj topik, tako da nije potrebno govoriti u ime čitavog zbele site-a jer sam sigurna da i tamo postoji cura koje se osjećaju lipstick i koje možda imaju slično ili isto mišljenje kao vi.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:39 am

Na stranu sad što je Judina sestra napisala o butchicama u prvom postu.. ovaj forum se u osnovi uopće nije napravo zbog butchica ili nekog drugog nego zbog nas, jer smo se mi željele međusobno družiti, upoznavati i razgovarati o našim problemima. To što je nekima na zbele.net to, citiram, "sramotno da se lezbe stavljaju u kategorije", nije moj problem. Ako se želim prozvati lipstick ili bilo kojim drugim epitetom, imam na to puno pravo i ne vidim po čemu je to moja ili bilo čija druga sramota.
U redu je da se nekim curama ne sviđa ovaj forum, da im je smiješan pa čak i da ga pljuju, ali nije u redu da nas se proziva "sramotnim" i što ja znam sve kakvim... A pogotovo nije u redu da se toliko diže halabuka oko jednog jedinog topica (!!!), kojeg je otvorila jedna članica koja ne predstavlja cijeli forum niti taj topic predstavlja bit ovog foruma. Uostalom, kada sam ja na drugim lez forumima stala u obranu femme žena ili sam pisala kako se kao femme/lipstick osjećam izopćeno, cure su me napale pa čak i vrijeđale. Kao da se na ostalim forumima nitko nikad niije ponio diskriminirajuće ili bezobrazno pa se onda sad nas napada kao da smo ne znam kakve "izdajnice" (da ne spominjem prepucavanja oko Judinog nicka!). Tko tu onda ima problem???

Doista žalim one koji imaju toliku potrebu kritizirati i pljuvati po nečemu, umjesto da se na stvari koje im se ne sviđaju jednostavno ne obaziru; pa čak i da smo toliko "sramotne" i što ja znam sve ne, pametan čovjek bi jednostavno odmahnuo rukom, a ne bi po cijelom topicu pljuvao o nama. To ipak više govori o takvima nego o našem forumu. Ne vidim po čemu ovo mjesto i cure na njemu ikoga ugrožavaju, stoga nas lijepo ostavite na miru. I ne, još jednom ponavljam, ovaj topic nema veze s butchicama, kao što ni biti lezbijka nema veze s muškarcima.


Zadnja promjena: Erzsebet; pon svi 25, 2009 7:45 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:45 am

Nemam curu je napisao/la:
Ja se slažem s tobom. Grozno je kada nas butch lezbijke tako promatraju, da smo mi slabije žene od njih i da nam treba "nešto jače", tj.one. Sad sam se sjetila jednog svog outanja jednom dečku koji je htio biti sa mnom. Priznala sam da ja zapravo volim žene, a on mi počne sa filozofijom kako žena nema tu snagu koju joj muškarac može pružiti. Kako glupo. Koja snaga, pobogu!? Kao da su sve lipstick lezbijke slabe, a sve butch snažne žene i samo nam one mogu pružiti tu potrebnu snagu i oslonac. I medju njima ima puno onih koje se slabe i samo jedva čekaju da nadju nekoga, jer ne znaju biti same i nositi se same sa sobom i svojim problemima. To ovisi od osobe do osobe, i ne može se lipstick lezbijke tako bezobrazno stavljati u okvir slabijih i podređenijih.

Odgovor na pitanje: ja sam za to da se bude ono što jesmo. Ako nas netko, ni nakon silnih objašnjenja ne razumije, to više nije naš problem. Neću sigurno pokušavati biti butch i prestati biti lipstick da bi neka butch cura razumjela da ju ne mrzim. Volim femme cure i žene, i zato sam i ovdje i sretna sam da ovakvo mjesto postoji. I bit ću toliko bezobrazno iskrena i reći da bih bila presretna i da postoji nekakv lipstick bar! cat

_______________________

nitko vas nije nikud stavio.
ja stvarno ne razumijem zasto se toliko naljutile na text, koji je ljudski.
ali neka vam bude.
niko nikoga na nista ne tera, poanta je
da je lijepo vidjeti da femme lez i butch lez imaju isti problem, da ne prilaze jedne drugima jer se osjecaju ugrozenima.
taj arhitep prenio se s muskaraca i mi ga sami projektiramo na sebe ili na zene oko nas.
problem je u tome sto se ne mozemo same emancipirati i oduprijeti svim sranjima koja su nam nametnuta.

zato je text onakav da su svi ok.
i stvarno jos jednom, ne vidim razloga zasto tolika drama, i zato se odmah ko na vile svadjate.
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:47 am

Erzsebet je napisao/la:
Na stranu sad što je Judina sestra napisala o butchicama u prvom postu.. ovaj forum se u osnovi uopće nije napravo zbog butchica ili nekog drugog nego zbog nas, jer smo se mi željele međusobno družiti, upoznavati i razgovarati o našim problemima. To što je nekima na zbele.net to, citiram, "sramotno da se lezbe stavljaju u kategorije", nije moj problem. Ako se želim prozvati lipstick ili bilo kojim drugim epitetom, imam na to puno pravo i ne vidim po čemu je to moja ili bilo čija druga sramota.
U redu je da se nekim curama ne sviđa ovaj forum, da im je smiješan pa čak i da ga pljuju, ali nije u redu da nas se proziva "sramotnim" i što ja znam sve kakvim... A pogotovo nije u redu da se toliko diže halabuka oko jednog jedinog topica (!!!), kojeg je otvorila jedna članica koja ne predstavlja cijeli forum niti taj topic predstavlja bit ovog foruma. Uostalom, kada sam ja na drugim lez forumima stala u obranu femme žena ili sam pisala kako se kao femme/lipstick osjećam izopćeno, cure su me napale pa čak i vrijeđale. Kao da se na ostalim forumima nitko nikad niije ponio diskriminirajuće ili bezobrazno pa se onda sad nas napada kao da smo ne znam kakve "izdajnice" (da ne spominjem prepucavanja oko Judinog nicka!). Tko tu onda ima problem???

Doista žalim one koji imaju toliku potrebu kritizirati i pljuvati po nečemu, umjesto da se na stvari koje im se ne sviđaju jednostavno ne obaziru; pa čak i da smo toliko "sramotne" i što ja znam sve ne, pametan čovjek bi jednostavno odmahnuo rukom, a ne bi po cijelom topicu pljuvao o nama. To ipak više govori o takvima nego o našem forumu. Ne vidim po čemu ovo mjesto i cure na njemu ikoga ugrožavaju, stoga nas lijepo ostavite na miru. I ne, još jednom ponavljam, ovaj topic nema veze s butchicama, kao što ni biti lezbijka nema veze s muškarcima.

____________________-
ali stvarno nije nitko pljuvao po nikome. i svi ste sad pretjerali.
uglavnom zeznuo se onaj ko je napisao butch azdaja. ne ja
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:47 am

i stvarno ne vidim kakve veze ima zbele.net samnom
to je bilo moje razmisljanje
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:51 am

Ja uopće nisam napisala taj post, nego Djevojčura (taj o aždaji) a ona je bila upozorena od strane mene da ne vrijeđa.
Ono što blindsided ne zna, to je da je generalno mišljenje od strane lezbijske zajednice to da su lipstickice nege jadne glupače koje se pretvaraju da su lezbijke i uopće nisu shvaćene ozbiljno. Ja nisam išla govoriti o butch curi ponaosob, niti je itko drugi to radio, već sam samo htjela istaknuti generalni problem naše zajednice. I da, žalosno je što moramo imati ovaj forum, što moramo biti odvojene. Ali nismo mi to htjele.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:53 am

ne naprotiv ja femme cure smatram jako privlacne.
stvarno ne budi takva i ne trpaj mi rijeci u usta,nikad nisam to rekla za lipstick cure ne ide ti u korist, to se sve moze iscitati s postova.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:56 am

Erzsebet je napisao/la:
Na stranu sad što je Judina sestra napisala o butchicama u prvom postu.. ovaj forum se u osnovi uopće nije napravo zbog butchica ili nekog drugog nego zbog nas, jer smo se mi željele međusobno družiti, upoznavati i razgovarati o našim problemima. To što je nekima na zbele.net to, citiram, "sramotno da se lezbe stavljaju u kategorije", nije moj problem. Ako se želim prozvati lipstick ili bilo kojim drugim epitetom, imam na to puno pravo i ne vidim po čemu je to moja ili bilo čija druga sramota.
U redu je da se nekim curama ne sviđa ovaj forum, da im je smiješan pa čak i da ga pljuju, ali nije u redu da nas se proziva "sramotnim" i što ja znam sve kakvim... A pogotovo nije u redu da se toliko diže halabuka oko jednog jedinog topica (!!!), kojeg je otvorila jedna članica koja ne predstavlja cijeli forum niti taj topic predstavlja bit ovog foruma. Uostalom, kada sam ja na drugim lez forumima stala u obranu femme žena ili sam pisala kako se kao femme/lipstick osjećam izopćeno, cure su me napale pa čak i vrijeđale. Kao da se na ostalim forumima nitko nikad niije ponio diskriminirajuće ili bezobrazno pa se onda sad nas napada kao da smo ne znam kakve "izdajnice" (da ne spominjem prepucavanja oko Judinog nicka!). Tko tu onda ima problem???

Doista žalim one koji imaju toliku potrebu kritizirati i pljuvati po nečemu, umjesto da se na stvari koje im se ne sviđaju jednostavno ne obaziru; pa čak i da smo toliko "sramotne" i što ja znam sve ne, pametan čovjek bi jednostavno odmahnuo rukom, a ne bi po cijelom topicu pljuvao o nama. To ipak više govori o takvima nego o našem forumu. Ne vidim po čemu ovo mjesto i cure na njemu ikoga ugrožavaju, stoga nas lijepo ostavite na miru. I ne, još jednom ponavljam, ovaj topic nema veze s butchicama, kao što ni biti lezbijka nema veze s muškarcima.

bravo, Erzsebet! cheers Samo mala napomena: u prvom postu sam ja rekla da postoji razlika između patronizirajućeg uleta neke butchice i butchica općenito. Ima butchica koje su tolerantne i divne, kao uostalom, i svakog drugog ljudskog bića.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 7:59 am

blindsided je napisao/la:
ne naprotiv ja femme cure smatram jako privlacne.
stvarno ne budi takva i ne trpaj mi rijeci u usta,nikad nisam to rekla za lipstick cure ne ide ti u korist, to se sve moze iscitati s postova.

Nisi ti osobno rekla, ali se čudiš nama, kao da su kategorije glupe, da si lez i onda si lez itd., a očito ne znaš kakav je položaj lipstick lezbijki u lez zajednici. Kad nas netko diskriminira zbog naše kategorije, onda baš ne možemo reći "ajmo pustiti glupe kategorije". i to ne zbog nečega u što smo se mi svjesno gurnule, nego zbog onoga što mi jesmo. Stoljećima nas homofobija pogađa zbog onoga što jesmo. Hoćemo li i mi to raditi unutar naše zajednice?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:02 am

Judina sestra je napisao/la:
blindsided je napisao/la:
ne naprotiv ja femme cure smatram jako privlacne.
stvarno ne budi takva i ne trpaj mi rijeci u usta,nikad nisam to rekla za lipstick cure ne ide ti u korist, to se sve moze iscitati s postova.

Nisi ti osobno rekla, ali se čudiš nama, kao da su kategorije glupe, da si lez i onda si lez itd., a očito ne znaš kakav je položaj lipstick lezbijki u lez zajednici. Kad nas netko diskriminira zbog naše kategorije, onda baš ne možemo reći "ajmo pustiti glupe kategorije". i to ne zbog nečega u što smo se mi svjesno gurnule, nego zbog onoga što mi jesmo. Stoljećima nas homofobija pogađa zbog onoga što jesmo. Hoćemo li i mi to raditi unutar naše zajednice?

______________-
babe i ja sam diskriminirana, ali ne placem,

svi smo mi diskriminirani
sjebane smo totalno
zivimo u medjuprostorima, i jos se same razdvajamo....
i da znam kakv je polozaj cura.....
kada bi se u nesto mogla svrstati , rekla bi ti i koliko ja smatram da sam diskriminirana

move on, taht is life
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:05 am

blindsided je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
blindsided je napisao/la:
ne naprotiv ja femme cure smatram jako privlacne.
stvarno ne budi takva i ne trpaj mi rijeci u usta,nikad nisam to rekla za lipstick cure ne ide ti u korist, to se sve moze iscitati s postova.

Nisi ti osobno rekla, ali se čudiš nama, kao da su kategorije glupe, da si lez i onda si lez itd., a očito ne znaš kakav je položaj lipstick lezbijki u lez zajednici. Kad nas netko diskriminira zbog naše kategorije, onda baš ne možemo reći "ajmo pustiti glupe kategorije". i to ne zbog nečega u što smo se mi svjesno gurnule, nego zbog onoga što mi jesmo. Stoljećima nas homofobija pogađa zbog onoga što jesmo. Hoćemo li i mi to raditi unutar naše zajednice?

______________-
babe i ja sam diskriminirana, ali ne placem,

svi smo mi diskriminirani
sjebane smo totalno
zivimo u medjuprostorima, i jos se same razdvajamo....
i da znam kakv je polozaj cura.....
kada bi se u nesto mogla svrstati , rekla bi ti i koliko ja smatram da sam diskriminirana

move on, taht is life

Tko plače? Mi ne plačemo. Umjesto da plačemo, imamo ovaj forum da se družimo, raspravljamo, žalimo se, itd. A pitaj ovdje ove cure koje imaju iskustvo lipstick, tko je kriv za to razdvajanje. Shvatimo da smo gay, potražimo mjesta gdje možemo biti svoje i onda i tamo nailazimo na neprihvaćanje.
We have moved on, imamo ovaj forum umjesto da sjedimo doma i žalimo se.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:07 am

Tko plače? Mi ne plačemo. Umjesto da plačemo, imamo ovaj forum da se družimo, raspravljamo, žalimo se, itd. A pitaj ovdje ove cure koje imaju iskustvo lipstick, tko je kriv za to razdvajanje. Shvatimo da smo gay, potražimo mjesta gdje možemo biti svoje i onda i tamo nailazimo na neprihvaćanje.
We have moved on, imamo ovaj forum umjesto da sjedimo doma i žalimo se.[/quote

___________-
tako sam znala da ces zapeti za to, a ne placem

btw nitko nikada nista protiv foruma i sitea nije rekao, evo cestitam, osobno,
ali je topic sa butch azdajom bio diskriminirajuci, a to si ne bi smjele dopustiti
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:10 am

blindsided je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
blindsided je napisao/la:
ne naprotiv ja femme cure smatram jako privlacne.
stvarno ne budi takva i ne trpaj mi rijeci u usta,nikad nisam to rekla za lipstick cure ne ide ti u korist, to se sve moze iscitati s postova.

Nisi ti osobno rekla, ali se čudiš nama, kao da su kategorije glupe, da si lez i onda si lez itd., a očito ne znaš kakav je položaj lipstick lezbijki u lez zajednici. Kad nas netko diskriminira zbog naše kategorije, onda baš ne možemo reći "ajmo pustiti glupe kategorije". i to ne zbog nečega u što smo se mi svjesno gurnule, nego zbog onoga što mi jesmo. Stoljećima nas homofobija pogađa zbog onoga što jesmo. Hoćemo li i mi to raditi unutar naše zajednice?

______________-
babe i ja sam diskriminirana, ali ne placem,

svi smo mi diskriminirani
sjebane smo totalno
zivimo u medjuprostorima, i jos se same razdvajamo....

Da, istina je da smo svi diskriminirani, ali činjenica je da smo mi diskriminirane i od same lezbijske zajednice koja je u biti jako netolerantna, koliko god to pokušavaju prikriti.A mi nismo na ovom forumu da bi se razdvojile nego da bi se povezale.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:11 am

blindsided je napisao/la:
Tko plače? Mi ne plačemo. Umjesto da plačemo, imamo ovaj forum da se družimo, raspravljamo, žalimo se, itd. A pitaj ovdje ove cure koje imaju iskustvo lipstick, tko je kriv za to razdvajanje. Shvatimo da smo gay, potražimo mjesta gdje možemo biti svoje i onda i tamo nailazimo na neprihvaćanje.
We have moved on, imamo ovaj forum umjesto da sjedimo doma i žalimo se.[/quote

___________-
tako sam znala da ces zapeti za to, a ne placem

btw nitko nikada nista protiv foruma i sitea nije rekao, evo cestitam, osobno,
ali je topic sa butch azdajom bio diskriminirajuci, a to si ne bi smjele dopustiti

Hvala lijepo na čestitci Smile However, pravila ovog foruma postoje. Taj je da se smijemo požaliti na nevidljivost i nepoželjnost nas kao lipstick lezbijki u zajednici, ali vrijeđati ne smijemo, na što sam već upozorila.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:14 am

Judina sestra je napisao/la:
blindsided je napisao/la:
Tko plače? Mi ne plačemo. Umjesto da plačemo, imamo ovaj forum da se družimo, raspravljamo, žalimo se, itd. A pitaj ovdje ove cure koje imaju iskustvo lipstick, tko je kriv za to razdvajanje. Shvatimo da smo gay, potražimo mjesta gdje možemo biti svoje i onda i tamo nailazimo na neprihvaćanje.
We have moved on, imamo ovaj forum umjesto da sjedimo doma i žalimo se.[/quote

___________-
tako sam znala da ces zapeti za to, a ne placem

btw nitko nikada nista protiv foruma i sitea nije rekao, evo cestitam, osobno,
ali je topic sa butch azdajom bio diskriminirajuci, a to si ne bi smjele dopustiti

Hvala lijepo na čestitci Smile However, pravila ovog foruma postoje. Taj je da se smijemo požaliti na nevidljivost i nepoželjnost nas kao lipstick lezbijki u zajednici, ali vrijeđati ne smijemo, na što sam već upozorila.
_____________
onda malo pripazite kako se izrazavate
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:15 am

blindsided je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
blindsided je napisao/la:
Tko plače? Mi ne plačemo. Umjesto da plačemo, imamo ovaj forum da se družimo, raspravljamo, žalimo se, itd. A pitaj ovdje ove cure koje imaju iskustvo lipstick, tko je kriv za to razdvajanje. Shvatimo da smo gay, potražimo mjesta gdje možemo biti svoje i onda i tamo nailazimo na neprihvaćanje.
We have moved on, imamo ovaj forum umjesto da sjedimo doma i žalimo se.[/quote

___________-
tako sam znala da ces zapeti za to, a ne placem

btw nitko nikada nista protiv foruma i sitea nije rekao, evo cestitam, osobno,
ali je topic sa butch azdajom bio diskriminirajuci, a to si ne bi smjele dopustiti

Hvala lijepo na čestitci Smile However, pravila ovog foruma postoje. Taj je da se smijemo požaliti na nevidljivost i nepoželjnost nas kao lipstick lezbijki u zajednici, ali vrijeđati ne smijemo, na što sam već upozorila.
_____________
onda malo pripazite kako se izrazavate

Čekaj malo, a zašto bi TI nas upozoravala?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:16 am

Judina sestra je napisao/la:
blindsided je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
blindsided je napisao/la:
Tko plače? Mi ne plačemo. Umjesto da plačemo, imamo ovaj forum da se družimo, raspravljamo, žalimo se, itd. A pitaj ovdje ove cure koje imaju iskustvo lipstick, tko je kriv za to razdvajanje. Shvatimo da smo gay, potražimo mjesta gdje možemo biti svoje i onda i tamo nailazimo na neprihvaćanje.
We have moved on, imamo ovaj forum umjesto da sjedimo doma i žalimo se.[/quote

___________-
tako sam znala da ces zapeti za to, a ne placem

btw nitko nikada nista protiv foruma i sitea nije rekao, evo cestitam, osobno,
ali je topic sa butch azdajom bio diskriminirajuci, a to si ne bi smjele dopustiti

Hvala lijepo na čestitci Smile However, pravila ovog foruma postoje. Taj je da se smijemo požaliti na nevidljivost i nepoželjnost nas kao lipstick lezbijki u zajednici, ali vrijeđati ne smijemo, na što sam već upozorila.
_____________
onda malo pripazite kako se izrazavate

Čekaj malo, a zašto bi TI nas upozoravala?

____________
cisto da se ne pitas poslije zasto ste neshvacene i odbacene
ovo je friendly a ne sarkasticno
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:21 am

Oprosti, ali neprihvatljivo je da ti meni upućuješ savjete o moderiranju mog vlastitog foruma, i to na takav način. Imaš li prigovore, postoji podforum za to na kojem se pristojno kaže prijedlog.
Ako želiš, ostani, svatko je dobrodošao, ako ne želiš, idi.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 8:22 am

Judina sestra je napisao/la:
Oprosti, ali neprihvatljivo je da ti meni upućuješ savjete o moderiranju mog vlastitog foruma, i to na takav način. Imaš li prigovore, postoji podforum za to na kojem se pristojno kaže prijedlog.
Ako želiš, ostani, svatko je dobrodošao, ako ne želiš, idi.
_____________
vidis da je.
hm.
idem si napraviti svoj.
hvala na gostoprimstvu, ali nije mi tu bas najugodnije
[Vrh] Go down
lakedistrict

lakedistrict


Posts : 5
Join date : 24.05.2009
Lokacija : zagi

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 10:08 am

a sad se izmirite lijepo. Smile
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 10:52 am

@ blindsided: Predrasude spram lezbijki ( ''lez'' imidž, wannabe muškarac, uloge muškarac-žena u lez vezi itd.) je ponajviše krivnja samih lezbijki, koje to konstantno forsiraju i naglašavaju ( a takve su nažalost većina), radeći protiv razbijanja istih. Ali toj većini je ionako svejedno.
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 12:54 pm

Sekhmet je napisao/la:
@ blindsided: Predrasude spram lezbijki ( ''lez'' imidž, wannabe muškarac, uloge muškarac-žena u lez vezi itd.) je ponajviše krivnja samih lezbijki, koje to konstantno forsiraju i naglašavaju ( a takve su nažalost većina), radeći protiv razbijanja istih. Ali toj većini je ionako svejedno.
_______________
da isto kao sto crnci rade predrasude spram sebe. no necu se sloziti da ja to trenutno radim, bilo bi mi nekako bezveze za povjerovati da na tu stranu vuce svoj post. isto tako, radimo isto. (jer da ne radis protiv razbijanja istih, ne bi bila tu)
hvala, napokon konstruktivan post.

no kao sto rekoh protiv nikoga nista nemam.
i ne shvacam sto ste se sve nasle uvrijedjene, ja sam stvarno nisam nikoga optuzila, vec sam rekla svoje misljenje.
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Emptypon svi 25, 2009 2:16 pm

Naprotiv, cijeli život razbijam predrasude drugim ljudima o lezbijkama.Kao što su zbele tvoj izbor foruma, tako je i lipstick forum moj izbor. Uključi samopercepciju,jer jedina koja se ovdje našla uvrijeđenom si ti.Još jedan od nekonstruktivnih postova,hvala.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nisu shvatile Empty
PostajNaslov: Re: Nisu shvatile   Nisu shvatile Empty

[Vrh] Go down
 
Nisu shvatile
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Biti lipstick-
Forum(o)Bir: