Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
zbunjena93




Posts : 4
Join date : 10.03.2015
Dob : 30
Lokacija : SB

Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena Empty
PostajNaslov: Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena   Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena Emptyuto oľu 10, 2015 4:33 am

Pozdraav...
Trenutno pokušava otkriti sto zelim u zivotu, naime privlace me oba spola, i ne znam sta napraviti u vezi toga..nisam nikome to rekla, priznala, niti upoznala nekoga ko je biseksualka...molim vas savjetujte me ako se nalazite i vi u ovakvoj situaciji...
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena Empty
PostajNaslov: Re: Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena   Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena Emptypet oľu 13, 2015 2:44 pm

forum, kao što možeš i sama možeš vidjeti, nije aktivan. svako toliko se neka cura ulogira i to je vrhunac aktivnosti ovdje.

savjet: nemoj forsirati, pusti da se stvari odviju. Misliš možda da te privlače oba spola? Ok, pusti, vidi, istražuj. Ako tražiš forum koji je aktivan odi na crol ili na gay.hr ima dosta tema koje ti mogu biti od pomoći.

pozz Laughing
[Vrh] Go down
zbunjena93




Posts : 4
Join date : 10.03.2015
Dob : 30
Lokacija : SB

Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena Empty
PostajNaslov: Re: Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena   Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena Emptyned svi 24, 2015 9:21 am

papisa_ivana je napisao/la:
forum, kao što možeš i sama možeš vidjeti, nije aktivan. svako toliko se neka cura ulogira i to je vrhunac aktivnosti ovdje.

savjet: nemoj forsirati, pusti da se stvari odviju. Misliš možda da te privlače oba spola? Ok, pusti, vidi, istražuj. Ako tražiš forum koji je aktivan odi na crol ili na gay.hr ima dosta tema koje ti mogu biti od pomoći.

pozz Laughing

hajde da je neko ovdje ista komentirao, strasno koliko je aktivan ovaj forum heh...pa mislim da nemozes sam misliti o svemu ovome jer malo je to sve komplicirano i neshvatljivo... Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena Empty
PostajNaslov: Re: Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena   Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena Empty

[Vrh] Go down
 
Pokusavam otkriti sto zelim u zivotu, totalno sam zbunjena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zbunjena
» Uspjeh (u životu)
» zbunjena Slavonka
» 'Upoznajte svijet lezbijki' iliti totalno zabrijavanje
» Što nemate u životu, a da vas to posebno rastužuje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: