Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 eto tako, čisto da forum ne umre :P

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptysub ruj 22, 2012 1:42 pm

Femme lezbe su mit poput Jetija, Bigfoota i Nessie. Svi pričaju o njima, ali nitko ih nije vidio Wink

banana dance
[Vrh] Go down
tweez

tweez


Posts : 7
Join date : 10.07.2012
Dob : 31
Lokacija : Zabreg ^^

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptysub ruj 22, 2012 4:25 pm

Da... Aktivnost na ovom forumu takvu tvrdnju definitivno ne osporava Action 1
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptyned ruj 23, 2012 6:37 am

the man wahaaa ideeeš, čak sam dobila odgovor Very Happy

Enivej, mislila sam sama sebi odgovarati na postove dok se netko ne javi :O

Hahahaha...ali stvarno smo jadne, sve se žalimo ali niti jedna ne poduzima ništa po tom pitanju ... thinking

Možda se nešto promijeni (čitaj nastavi pisati gluposti, dok se curke ne pokrenu Razz )

[Vrh] Go down
tweez

tweez


Posts : 7
Join date : 10.07.2012
Dob : 31
Lokacija : Zabreg ^^

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptyned ruj 23, 2012 2:59 pm

Hahaha ja sam totalno za!
btw. Ovo sa odgovaranjem na vlastite postove je i meni bilo palo na pamet ^^ rock on, al reko - no one wants to date crazy person pa se suzdrzah angel, al ovo je vec alarmantno stanje. Ja predlazem da ja i ti pricamo ovak javno o bilo cemu pa se mozda netko pronade u tome i prikljuci smile
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 2:22 am


IT'S A DEAL!! bouncing



onda o čemu želiš pisati/pričati hahahah (trenutno nisam nešto maštovita) ?

otvorena sam za sve teme, nema tabua kod mene Wink pa pucaj Very Happy
[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 3:25 am

djevojke, zaista! ma forum je mrtav koliko i punk Razz

sala, ofkors.

negooo, kakvi su to pozivi na pricanje o tabu temama? Very Happy pocet ce se postavljati svakojaka pitanja Smile
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 4:25 am


Imas prvo? :O buahaha I dare you Wink

Djevojko...
[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 4:48 am

I dare to be dared Smile

jesi li kad probala 69 i kako ti se svidjelo? Razz Razz
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 5:16 am


nisam ni sumnjala, seks naravno...predatorice haha

nego, kaj tebi je poza 69 tabu tema ili tabu je tema ako me pitaš o tome? (baš me zanima)
[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 5:32 am

seks je tabu tema sama po sebi. jos ovakvo nesto poput 69 je drugacije od uobicajenog a mi smo kao sramezljiv narod pa zakljucih da bi se pitanje dobro uklopilo Smile
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 5:43 am


da, definitvno...nadam se da nećemo uplašiti buduće cure koje bi željele nešto napisati s ovom temom Smile)

da odgovorim: da probala sam...i svidjelo mi se, no više mi se sviđa "pojedinačni" rad,iz razloga što se tada mogu više orijentirati davanju i zadovoljavanju cure. No, s vremena na vrijeme dobro dođe promjena Wink
Samo da ne bude monotono ;D

i vidi što sam ja našla (ja bih takvu igračkicu, hahahah) : https://www.youtube.com/watch?v=UvNSHVopA-U&feature=related

[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 6:11 am

vagina u tubi? hahahahahaha... strgat cu se... ahahaha.
notice kako mu se prst sve vise sjaji kako ga vise puta vadi. joj ti lubrikanti! Smile
[Vrh] Go down
tweez

tweez


Posts : 7
Join date : 10.07.2012
Dob : 31
Lokacija : Zabreg ^^

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 4:02 pm

Nece mi mob ucitat video -.-"

Al kaj se 69 tice, ja nisam probala. Cini mi se zagusljivo ak si dolje, a gore bi me bilo sram. Nekam mi se cini preeksponirano, ak me kuzite Embarassed
Am shy Crying or Very sad
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon ruj 24, 2012 4:34 pm


Hahhaha kuzim, totalno! Very Happy

I ja sam sramežljiva, ali očito više znatizeljna prije svega lol!

možda se jednom opustis... s pravom osobom sve je moguće Smile
A ako i ne probas, ne propustas mnogo (iz moje perspektive, ne znam što misli Nola o tome (?) )

[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptyuto ruj 25, 2012 6:06 am

ne brini tweez, ako i ne vidis video, ne propustas mnogo Smile

nego da, sa pravom osobom je puno toga moguce. bez obzira na sramezljivost. a uostalom i nakon nekog vremena shvatis da je zivot prekratak za propustanje stvari zbog sramezljivosti, prevelike uvidjavnosti, ljubaznosti ili politike.

ala sam sad u opcenito otisla, sorryte cure Very Happy
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptysub ruj 29, 2012 2:50 pm

nola politika ti je u gacama Wink
[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypet lis 19, 2012 9:35 am

ajme meni proste djevojke! :O
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptysub lis 27, 2012 2:45 pm

hahhaha...vrlo smo uspješne u poticanju novih članica da se uključe u rasprave...a rasprave su nam ono genijalne xD
možda je vrijeme da priznamo poraz...jednog dana možda se stvari promijene Smile vjerujem Very Happy
[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon stu 12, 2012 10:57 am

Nada umire zadnja.
...
Al opet kurva umre.!
[Vrh] Go down
papisa_ivana

papisa_ivana


Posts : 21
Join date : 31.03.2012
Lokacija : zg

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptypon stu 12, 2012 5:51 pm

ne umre, samo se pretopi u neki drugi oblik :O
[Vrh] Go down
Rijecka Riba

Rijecka Riba


Posts : 18
Join date : 15.11.2012
Lokacija : Rijeka

eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Emptyčet stu 15, 2012 6:16 am

hahaha dobra vam je rasprava xD
nego 69 jesam probala, al mi bas i ne ide koncentracija dok i ona mene jel Very Happy
i zašto profili nemaju nijedno polje o sexualnosti? profili su stvarno kao za casne sestre, imaju polja o politici i vjeri a nigdje o sexualnosti
[Vrh] Go down
Sponsored content





eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty
PostajNaslov: Re: eto tako, čisto da forum ne umre :P   eto tako, čisto da forum ne umre :P Empty

[Vrh] Go down
 
eto tako, čisto da forum ne umre :P
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zasto je tako tesko upoznati...
» Još jedna više za više nas sutra... tako nekako ;)
» je li ovaj forum živ ili ne?
» Forum danas
» dal je ovaj forum aktivan??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: