Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 prvo seksualno iskustvo

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sunshine_

sunshine_


Posts : 3
Join date : 09.07.2011

prvo seksualno iskustvo Empty
PostajNaslov: prvo seksualno iskustvo   prvo seksualno iskustvo Emptysub srp 09, 2011 1:21 pm

Imam 20godina i nikad (do sada) nisam bila sa zenom niti sam sebe mogla tako zamisliti. Sve je pocelo bezazleno, jer sam znala da je ona lez i to me je uzasno privlacilo. Međutim, kasnije sam shvatila da je to privlacenje preraslo u nesto vise i eto, vec pola godine smo zajedno.

Ono sto me muci jeste uzasna kocnica koju imam sto se tice sexa i to najvise zbog toga sto me strah da necu biti dobra u tome, a navikla sam da sam jako dobra (sto se muskaraca tice) ... Zanima me vase prvo seksualno iskustvo sa zenom?
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

prvo seksualno iskustvo Empty
PostajNaslov: Re: prvo seksualno iskustvo   prvo seksualno iskustvo Emptysub srp 09, 2011 3:39 pm

Što za tebe znači biti dobar u seksu?
[Vrh] Go down
sunshine_

sunshine_


Posts : 3
Join date : 09.07.2011

prvo seksualno iskustvo Empty
PostajNaslov: Re: prvo seksualno iskustvo   prvo seksualno iskustvo Emptyned srp 10, 2011 6:31 am

Erzsebet je napisao/la:
Što za tebe znači biti dobar u seksu?


Jako dobro pitanje... mislim da bi odgovor bio: orgazam.

iako,nije da mislim da je to nužno, ali svakako laska...
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

prvo seksualno iskustvo Empty
PostajNaslov: Re: prvo seksualno iskustvo   prvo seksualno iskustvo Emptyned srp 10, 2011 12:00 pm

jesi li sigurna da te ona i sexualno privlači? možda ti samo iznimno odgovara kao osoba :/
[Vrh] Go down
sunshine_

sunshine_


Posts : 3
Join date : 09.07.2011

prvo seksualno iskustvo Empty
PostajNaslov: Re: prvo seksualno iskustvo   prvo seksualno iskustvo Emptypon srp 11, 2011 12:22 pm

čovječe....ne mogu vjerovati kako si ubola sa ovim... nemam problem sa tim da ona mene zadovolji, problem je u tome da joj uzvratim.... ali mislim da me privlači...u stvari, sigurna sam....je*eno se ložim na nju..

ovo dođe kao ono imam s kim, imam s čim, ali ne znam kako ..... ne znam što točno da radim , i strah me da ne pogriješim:S...sigurno smiješno izgledam ali to mi je sve apsolutno nepoznato i neistraženo i mrzim te situacije :S
[Vrh] Go down
Sponsored content





prvo seksualno iskustvo Empty
PostajNaslov: Re: prvo seksualno iskustvo   prvo seksualno iskustvo Empty

[Vrh] Go down
 
prvo seksualno iskustvo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: