Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prištići...

Go down 
+3
Uh Huh Her
Mya
aaaa
7 posters
Autor/icaPoruka
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Prištići... Empty
PostajNaslov: Prištići...   Prištići... Emptyuto svi 12, 2009 7:06 am

Ah te male gadne tvorevine...pojave se baš kad ih najmanje želiš!
Koliko sam vidjela većina cura je ovdje mojih godina (oko 20) što znači da ta tematika i nije tako strana.

Zanima me imate li problema s tenom, kako ih rješavate, koja šminka prolazi, a koju se bolje ni ne probati ako ne želiš drugo jutro izgledati kao strašilo...

Također ako imate nekih specifičnih dogodovština vezanih za bivanje lezbijkom i prišteve...(evo primjer jedne: jedan vrlo ugledni liječnik (bolje da ne navodim ime) rekao mi je...curo draga jedino ti seks s muškarcem i to isključivo može pomoći da ti se popravi ten...onako WTF?!?)...pa ako imate sličnih primjera...
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptyuto svi 12, 2009 1:15 pm

Nicky je napisao/la:
...jedan vrlo ugledni liječnik (bolje da ne navodim ime) rekao mi je...curo draga jedino ti seks s muškarcem i to isključivo može pomoći da ti se popravi ten...onako WTF?!?)...pa ako imate sličnih primjera...


ahahahhaha....daj me nemoj zezat da ti je to rekao? jao jao....kakav lik! Smile

pa ja baš i nemam prištića, al znaju izbiti prije onih dana u mjesecu i to obično nasred face, hahaha...užas! a stavljam propolis na to, obično se smiri onda...i naravno korektor! Smile
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptysri svi 13, 2009 6:22 am

Ja uglavnom nemam problema s prištićima, nekada kad se naživciram dobijem ih na bradi (jedino tamo i nigdje drugdje), ali uglavnom brzo prođu.Samo stavljam korektor na njih i to je to.Veći problem su mi pjegice kojih ne znam kako da se riješim pa moram nositi puder da ih sakrijem.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptysri svi 13, 2009 6:23 am

ma daj...pjegice su slatke..nemoj ih pokrivati Smile
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptysri svi 13, 2009 6:32 am

Meni to nije slatko, valjda zato što ih imam. Puno bi bila sretnija kada moj porculanski ten ne bi bio uprljan pjegicama.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptysri svi 13, 2009 6:36 am

Ajoj...porculanski ten i pjegice....još dodaj crvenu kosu...jedna takva mi je dugo krala san...hehe
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptysri svi 13, 2009 6:37 am

Hahaha, nije crvena kosa, prirodno sam plava i ne farbam se.
[Vrh] Go down
Nikki

Nikki


Posts : 9
Join date : 10.05.2009

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptysri svi 13, 2009 1:21 pm

ja i nemam toliko problema s prištićima, ali znam da ima nekih kremica za lice, čišćenje koje su dobre, samo se moram sjetiti koje su to točno... pitat ću mamu, ona radi u apoteci, if u want? Smile
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptysri svi 13, 2009 1:23 pm

Nicky je napisao/la:
Ajoj...porculanski ten i pjegice....još dodaj crvenu kosu...jedna takva mi je dugo krala san...hehe

Zvuči kao Pipi Duga Čarapa! Laughing


P.S. Šalim se samo, nemoj se ljutiti
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptysri svi 13, 2009 3:24 pm

Nikki je napisao/la:
ja i nemam toliko problema s prištićima, ali znam da ima nekih kremica za lice, čišćenje koje su dobre, samo se moram sjetiti koje su to točno... pitat ću mamu, ona radi u apoteci, if u want? Smile

Ma nemam ja problema s prištićima Very Happy, samo se želim riješiti pjegica.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptyčet svi 14, 2009 3:01 am

pipi duga čarapa....Laughing :roflmao:....ma ne ljutim se...Smile


na licu sam se riješila prištića (anti - bebi pilule....da vjerojatno sam jeidna lezba koja ih pije...ali kad su mi ciklusi bili sjebani...), ali na leđima...još traje rat...malo ja pobjeđujem, malo oni...za to još nisam našla rješenje Sad
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptyčet svi 14, 2009 12:50 pm

Nicky je napisao/la:
pipi duga čarapa....Laughing :roflmao:....ma ne ljutim se...Smile


na licu sam se riješila prištića (anti - bebi pilule....da vjerojatno sam jeidna lezba koja ih pije...ali kad su mi ciklusi bili sjebani...), ali na leđima...još traje rat...malo ja pobjeđujem, malo oni...za to još nisam našla rješenje Sad
dižem dva prištića u zrak. Nisi jedina. Ja sam ih 2,5-do 3 godine pila
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptyčet svi 14, 2009 3:55 pm

Da, ja bi ih isto trebala piti, ali nekako više uživam bez određenih ženskih problema svaki mjesec Laughing
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptypet svi 15, 2009 12:02 am

Što?? Pa trebala bi imati menstruaciju kad radiš pauzu između svake kutije.
Mene su malo uplašili sa onim curama što su umrle.


A koje ste pile? Ja sam pila Dijane i još neke na početku od kojih me boljela glava.Doduše, boljela me i od dijana,al ne tak jako.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptypet svi 15, 2009 2:25 am

ja ih još nisam počela piti, menstruaciju sam imala redovno jedino kad sam bila na antidepresivima, otkako mi je prestala terapija opet ništa. Mada, na neki čudan način volim ju nemati hahaha.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptypet svi 15, 2009 4:29 am

Ja trenutno koristim Rosalov gel (onaj plavi) i Afroditinu kremu za prištiće i zadovoljna sam.

A ovo za mengu... đizs, UhHuhHer, pa daj si to sredi, nije baš zdravo ne imati ju! Shocked Ja sam sva živčana ako mi ne dođe na vrijeme...
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptypet svi 15, 2009 5:01 am

ja pijem jasmin (da baš onaj o kojem je bila hajka....), al bez njega sam imala 45 do 60 dana ciklus i to je grozno...za sad nemam baš puno izbora...možda se jednom i taj ciklus sredi....tko od mene stvori žensko! Very Happy
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptypet svi 15, 2009 5:17 am

Jesu istinite one priče da se od pilula udeblja/povećaju ti se grudi/kosa postane gušća itd.?
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptypet svi 15, 2009 8:39 am

cice malo narastu...istina Very Happy...kosa ojača, koža se malo popravi, ali ne deblja se barem ja nisam, al fora ti je u tome da ti hormoni potiču nakupljanje vode u tijelu, ali zato sad većina novijih pilula ima u sebi diuretik pa sam ja čak malo i smršavila jer sam izbacila višak vode koji sam nakupila do tada...ali to je sad individualno, u principu od jasmina se ne povećava apetit niti se deblja, ali od nekih drugih ne znam....znam par cura kaj su se od diane udebljale 5-7 kila...ali i jele su bome hehe...
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Emptypet svi 15, 2009 11:00 am

Neznam tko je sad točno rekao da ima prištiće na leđima ali moja frendica je to ovako vrlo brzo i vrlo efektivno rješila:3 puta tjedno(važno je držati se toga) natoči si u kadu ful vruću vodu i unutra rastopi 3 šake krupne morske soli i jednu veliku šalicu čaja od kamilice.Kupaj se oko sat vremena i onda nek ti netko dobro istrlja leđa sa spužvom za kupanje.Mojoj frendici su otišli za oko mjesec i pol...S tim je jedino problem ako ti prištevi nisu od masne kože nego od hormona...e to već zahtijeva dermatologa,ali nije neriješivo Smile

A prištići na licu hm....iz iskustva znam da je najbolji savjet koji mogu dati za lijep ten da uvijek ali uvijek treba skinuti šminku prije spavanja i to temeljito.Znači nema tog pijanstva,lijenosti ili bilo kojeg drugog izgovora da se šminka ne skine Mad Koža to pamti i čak i ako ne reagira odmah sa pojavom prištića,kasnije bude,znam iz iskustva.I puno vode,to stvarno pomaže!Iako se meni teško disciplinirati da toliko vode na silu pijem....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prištići... Empty
PostajNaslov: Re: Prištići...   Prištići... Empty

[Vrh] Go down
 
Prištići...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: